Big Brother 14

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x23
Zabawny odcinek :wink: cóż by to był za sezon bez Jessie'ego w Pandora's Box :D scena, gdy Ian z taką pasją opowiada o bizmucie i reakcja pozostałych domowników - rewelacja! i do tego urojona miłość Danielle :mrgreen:
Ian jako HoH - niby dobrze, ma zapewnione miejsce w finałowej szóstce, ale moim zdaniem powinien pozwolić Shane'owi wygrać... ten i tak nie miał zamiaru go w tym tygodniu nominować, a tak Ian po eliminacji Franka (mam nadzieję, że tym razem w końcu ona nastąpi, choć spoilery donoszą, że produkcja znowu interweniuje) stanie się głównym celem sojuszu Shane+Dan+Danielle :(
Danielle ma coraz większą obsesję na punkcie Shane'a, to już nie są żarty. Dziewczyna jest chora, ma urojenia. Szkoda mi jej, ale przynajmniej wprowadza jakiś zabawny wątek do programu :D Tak poza tym, Danielle jest teraz w najlepszym położeniu ze wszystkich graczy i byłbym zaskoczony, gdyby nie znalazła się w finale. Oczywiście tylko po to, by zająć w nim drugie miejsce :)
Mam nadzieję, że podczas double eviction pożegnamy Franka oraz Jenn lub Joe'a. Szkoda, że nie można pozbyć się całej trójki za jednym razem xD

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

jak ktoś chce filmik z Janelle to macie tutaj, pewnie będzie działać jeszcze przez pare godzin zanim go zablokują

http://www.youtube.com/watch?v=ggUEzlbKr6s&feature=plcp

arturrr pisze:14x22
Mnie również będzie brakować Britney, program wiele straci bez jej cennych komentarzy :( jednak w tym tygodniu mnie zawiodła i w sumie zasłużenie odpadła. Gdy dowiedziała się, że jest nominowana, tak jakby całkowicie się załamała i odpuściła. Jej mowa końcowa także mi się nie podobała, porównanie Dana do Judasza było niedorzeczne. Przecież to ona pierwsza go zdradziła i nie miała nic przeciwko, by Frank się go pozbył. W każdym razie brak Britney jakoś przeżyję i nie mogę się doczekać dalszego rozwoju sytuacji.
Do momentu gdy Brit się załamała i odpuściła to się zgadzam, bo co prawda była w beznadziejnej sytuacji no ale skoro Danowi udało się wybrnąć to jej zdobyć głos Shane'a też by się udało.

Co do reszty to Britney nie zdradziła Dana no i miała coś przeciwko by Frank się go pozbył skoro stwierdziła, że jeśli Shane wygra Veto to może zostać nominowana zamiast Dana żeby tylko Quack Pack został nietknięty.
Jack pisze:To porównanie Dan'a do Judasza powiedziało mi dużo o Britney. Dan po prostu grał i tyle, a ona zaczęła nazywać go Judaszem jak kiedyś dziadek Jerry. To tylko potwierdziło fakt, że Britney to po prostu floater, który nie ma własnej gry i prześlizguje się coraz dalej. To dokładnie ta sama Britney co w sezonie 12, a może nawet jeszcze mniej kombinująca xd
Britney w tym sezonie zdecydowanie nie była floaterem (o jej grze z BB12 się nie wypowiadam xd) Od kiedy flotarzey odpadają bo są zbyt dużym zagrożeniem? Była jednym z kluczowych graczy tej edycji i była współodpowiedzialna za większość eliminacji w tym sezonie. Nie twierdzę, że Britney prowadziła świetną grę, bo popełniła kilka (wiele) błędów, ale na pewno nie była floaterem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dla mnie gra Britney to zwykłe zmienianie stron i trzymanie z tym kto w danym tygodniu miał władzę. Najpierw wielki sojusz z Janelle, potem zerwanie sojuszu, znowu powrót do sojuszu i zdrada Janelle...
Chyba nigdy nie spodoba mi się gra Britney. Była dużym zagrożeniem? Ja uważam, że nie. Ona w tym sezonie niczego nie wygrała. W większości wypadków głosowała tak jak Shane, Danielle, Ian. Jedyny plus dla niej to taki, że nie straciła wszystkich 3 swoich graczy, tylko 2 xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no sory ale to janelle pierwsza ja wystawiła :wink: tak jack ja wiem że ty nie znosisz britney xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie, że jej nie znoszę tylko oceniam obiektywnie jej grę xd
A Janelle ją wystawiła, bo chciała się pozbyć Willie'go, a wyszło jak wyszło. Za to później Britney ją wystawiła :wink:
Nie kłóćmy się przecież wiadomo kto jest lepszym graczem. Britney w tym sezonie nie wygrała niczego (nie licząc immunitetu podczas jednego zadania) i zawsze głosowała z większością.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ty lubisz kogo innego, ja lubię kogo innego i tyle :wink: przyjmuję twoje zdanie ale nie muszę się z nim zgadzać xd

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x24
Odcinek nieco słabszy od poprzednich. Frank to najbardziej naiwny uczestnik jakiego widziałem. I podtrzymuję zdanie, że Dan to geniusz i moim zdaniem jeden z najlepszych graczy w historii reality. Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie we własne sidła przez te wszystkie kłamstwa, które naopowiadał innym. Nie mogę się doczekać Double Eviction, oby Dan i Ian przetrwali ten odcinek :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x24
Dan rządzi. Normalnie tylko on zasługuje na zwycięstwo. Jenn powoli zaczyna coś tam kombinować i grać swoją grę - co mnie cieszy. Niech odpada Frank, a zaraz potem Shane/Ian.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x24
zastanawiam się właśnie, czy ja kogoś jeszcze lubię w tym domu :lol: ogólnie to odcinek oglądałam tylko z przyzwyczajenia, zadanie o PoV jest jednym z fajniejszych które lubię i które sie zawsze powtarza :D no i tyle xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x25
Nawet ciekawy odcinek. Chyba już tylko double evictions ratują ten show. I pożegnaliśmy Franka (nareszcie) i Joe, którego trochę mi szkoda, no ale ktoś musiał odpaść. Mam nadzieję, że teraz poleci Shane. Chyba tak się stanie (o ile nie wygra HoH/veto). Dan będzie miał trudną decyzję do podjęcia: trzymać z Ianem czy z Jenn. Pewnie wybierze Jenn, ale zobaczymy.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Robimy impreze xd Nigdy więcej mrużenia oczu w Diary Room. Wreszcie będę mógł obejrzeć cały epizod i nie odwracać wzroku podczas zbliżeń na Frank'a <lol2>

Ja mam nadzieję, że mimo wszystko Dan dostanie po dupie i odpadnie przed finałem. Za dużo brudu ma za uszami i jak oni go zostawią w spokoju to znaczy, że są głupi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x25
To teraz poproszę Dana wywalić :D i po nim Jenn :lol: i w ogóle to naprawdę ja nie mam komu kibicować od odejścia Britney hahah no i tyle o tym odcinku xd

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Tak, tak. Już to wszyscy wiedzą, że nie masz komu kibicowac ;p Naprawdę nie ma potrzeby tego wspominac w kazdym poscie xd A tak wgl to co w niej takie niesamowitego jest? Czasem coś smiesznego powiedziała i tyle. To ja już Ashley wolałem <lol2> Ale tak wgl to w sumie cieżko kogokolwiej tutaj było polubić. Ja mam nadzieje, że w innych edycjach jacyś dobrzy gracze i na dodatek tacy do polubienia byli, bo jak nie to bieeeda xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Każdy lubi taką osobę jaką chcę :wink: dla mnie Ashley nie pokazała nic ciekawego w tej grze i wręcz nie była praktycznie pokazywana... ja lubię Britney i nie zmienią tego twoje posty :wink: bo będę pisać co mi się podoba i co sądzę o tej edycji xd

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

No sorry, ale my już wiem to wszyscy, że ją lubisz ;p Naprawdę ;p Byś mogła chociaż napisać za co to może by się ktoś mógł z Tobą z zgodzić :wink: A tak po raz kolejny piszesz, że ją lubisz. I wgl to nie wydaje mi się by ktoś próbował tu czyjekolwiek zdanie zmieniać i zabraniał pisania. Ja po prostu założyłem, że każdy tutaj sklerozy nie ma i raz napisanie czegoś wystarcza, żeby było coś wiadomo i nie ma potrzeby pisać tego co post xd
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości