Big Brother 14

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dokładnie, ja też nie wiem za co ludzie tak lubią Britney, w ogóle w sezonie 12. Przecież tam wg mnie była większym villainem niż teraz Dan... chociaż co ja mówię, bardziej takim dwulicowym kimś xd

Inne sezony są ciekawsze - tak mi się wydaje przynajmniej, no może nie 12 i 9. Tutaj cast to taka zbieranina. Joe wzięli w ostatniej chwili. Ashley i Danielle chciały być w jakimś dating show, a trafiły do BB.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

bobaas a po co mam ci pisać za co ją lubię jak i tak to niczego nie zmieni :D lubię ją i tyle xd za całokształt :lol:

a co do innych edycji to chyba w każdej jest grupa której sie nie lubi i które można polubić xd osobiście polecam sezon 6,7,8, no i 11 nawet tak gdzieś po kilku odcinkach był dla mnie ciekawy :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Hahahahaha. Rachel ;33333 Miałem ubaw po pachy z niej. Mam nadzieję, że w jej sezonach była tak samo śmieszna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x26
Dość dobry odcinek, tylko szkoda że tak dużo czasu poświęcono temu co wydarzyło się w czwartek, a było tak mało Rachel xd Rachel była jeszcze bardziej śmieszna w swoich sezonach - chociaż nie jest idiotką jak to można wywnioskować po krótkim filmiku. Trzeba obejrzeć cały sezon.
Szczerze to mam nadzieję, że zacznie się coś dziać i wyleci Shane albo Danielle. Teraz Dan i Jenn do F2.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x26
haha wiedziałam, że Rachel znajdzie się w tym sezonie :lol: lubię to zadanie, gdzie mają podawać w którym dniu było jakieś wydarzenie xd ogólnie to najchętniej ujrzałabym Dana odpadającego z gry a zaraz po nim Jenn, która mi niesamowicie działa na nerwy, bardziej chyba nawet jak Frank :D

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

14x26
Odcinek fajny, Rachel mnie rozwaliła.
Ogólnie wygranie HOH przez Ian'a to dla mnie masakra, bo wolałbym, żeby to on odpadł (mimo, że go lubię) niż Shane.

F2 - Shane & Danielle.
F3 - Shane, Danielle, Ian.
F4 - Shane, Danielle, Ian i Dan.
F5 - Shane, Danielle, Ian, Dan, Jenn.

Chciałbym, żeby tak było.
Dobrze, że Frank i Joe odpadli. grr.

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x26
"If you really want to win, you have to impress the jury. The best advice I can give you is to have an amazing wonderful laugh so everyone will fall in love with you like 'ahahah ahahah ahahah ahahah ahahah..." - Rachel wymiata :lol: uwielbiam odcinki z Pandora's Box i Double Eviction :D
Cieszę się, że Ian został HoH. Niestety, jedyną jego szansą na finał jest wygranie każdej następnej konkurencji. On nie zdaje sobie sprawy jakim jest zagrożeniem. Jeśli chodzi o nominacje, uważam że popełnił poważny błąd. Eliminacja Jenn na tym etapie jest bezsensowna, przecież ona stanowi najmniejsze zagrożenie. Cała nadzieja teraz w Danie, czas na zorganizowanie kolejnego blindside'u :wink:
A Dan dalej dominuje. Na tym etapie nie wyobrażam sobie innego zwycięzcy. Może nie jest tak zabawny jak Britney czy waleczny jak Janelle, nie jest też jednym z underdogów (a wręcz przeciwnie), którym naturalnie miałem zwyczaj kibicować, ale jego odważna, sprytna, kreatywna i co najważniejsze, skuteczna gra strategiczna rekompensuje wszystko.
Dodam jeszcze, że polubiłem ostatnio Jenn. Do tego stopnia, że wolałbym ją widzieć w finale zamiast Danielle czy Shane'a.
Chciałbym, żeby gra potoczyła się tak:
F5 - odpada Shane (jeśli wygra PoV to Danielle)
F4 - odpada Danielle
F3 - odpada Jenn
finał: Dan & Ian i zwycięstwo Dana :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x27
Im dalej finału tym robi się coraz ciekawiej. Szkoda tylko, że ten cały odcinek był nagrany we wtorek, a w opisie było, że będzie live. Jenn musiała odpaść - no niestety. Nie wiem czy kiedykolwiek osoba, która nie była HoH zajęła ostatecznie piąte miejsce. W ogóle ten sezon jest dziwny. 3 osoby z finałowej czwórki nigdy nie były nominowane (post-veto). Normalnie, to się nigdy nie zdarza. Chyba w tych sezonach, które widziałem nie było nawet jednej osoby, która w F4 znalazłaby się bez otrzymanej nominacji.
Danielel wygrała HoH - zagwarantowała sobie miejsce w F3, teraz tylko musimy się modlić (wspólnie, forumowo) żeby Dan wygrał Veto :D

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x27
Jakoś mało emocjonujący ten odcinek :) Eliminacja Jenn była zbyt przewidywalna, a przy tym całkowicie zbędna. Plus jest taki, że w finałowej czwórce mamy osoby, które rzeczywiście coś w tej grze zrobiły (jedni mniej, inni więcej). Moimi faworytami w dalszym ciągu są Dan i Ian. Niestety, mam wrażenie, że im bliżej końca gry, tym więcej błędów popełniają, przez co ciężko im będzie wejść do finału. Zarówno Dan, jak i Ian całkowicie zmarnowali swoje ostatnie HoH. Dan powinien pozbyć się Shane'a zamiast Joe'a, natomiast Ian powinien rozbić sojusz Dan&Shane&Danielle zamiast eliminować Jenn. Przeraża mnie, że w obecnym układzie coraz większe szanse na zwycięstwo ma Danielle. Oczywiście miejsce w finale miała ona niemal zapewnione już w momencie eliminacji Britney, ale wtedy nie przyszło mi do głowy, by którykolwiek z sędziów mógł oddać na nią głos.
Przed nami najważniejsza konkurencja o veto. Jeśli wygra Ian, odpada Shane (wymarzony scenariusz). Jeśli wygra Shane\Danielle, odpada Ian. Najciekawiej jednak byłoby, gdyby wygrał Dan. Eliminując Iana, pozbędzie się najgroźniejszego rywala, ale też zmniejszy swoje szanse na finał. Shane na 100% weźmie do finału Danielle, a Danielle na 50% weźmie Shane'a. Jeśli jednak Dan pozbędzie się Shane'a, ma pewne miejsce w finale (bo z Ianem i Danielle ma mocny sojusz), ale gdyby Ian wygrał ostatnie HoH i wziął Dana to finału, wygrałby Ian.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x27
Żadnej modlitywy nie będzie ;p niech Dan odpada ;p;p
W ogóle bardzo mnie cieszy wygrana PoV przez Shane :D no po prostu go lubię :d choć chłopak nie jest wymarzonym zwycięzcą, choć w tej czwórce nie ma dla mnie wymarzonego zwycięzcy :d
teraz proszę o odpadniecie Dana :d tak bardzo bardzo ładnie proszę :D

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

14x28
WOW! Czegoś takiego absolutnie się nie spodziewałem. Największy blindside sezonu, tak szokujące ruchy nie zdarzają się na tym etapie gry. Czy ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, kto jest najlepszym graczem w historii Big Brothera? UWIELBIAM DANA! Moim skromnym zdaniem najlepszy gracz w historii reality. Jedna sprawa to całkowita głupota Danielle, ta dziewczyna jest niemożliwa. Haha, jej reakcja na eliminację Shane'a była świetna :D
Obrazek
Ian jest największym szczęściarzem pod słońcem, w normalnych warunkach z takiej sytuacji nie wychodzi się cało. Odcinek po prostu lepiej potoczyć się nie mógł!
Dodatkową atrakcją była wizyta w domu sędziów, tam również ciekawie. Britney z Frankiem nie przestają się kłócić. Tworzy się kółko nienawiści wobec Dana. Ach, ci przegrani. I tak wierzę, że zmądrzeją i oddadzą głos w finale na Dana :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

14x28
<center>Obrazek</center>
OMG. Zgadzam się z tweetem Howie'go "Super Dan!". Naprawdę. Nie mogę w to uwierzyć. Wow. Nareszcie. Chciałbym żeby Dan wygrał, chociaż po tym co dzisiaj zrobił jego szansa na zwycięstwo spadła.
Dan jest najlepszym graczem w historii (jeżeli chodzi o gracza mężczyznę). Dla mnie i tak najlepsza pozostanie Janelle :D
Reakcja Danielle była genialna. Jeszcze lepsza niż Rachel w poprzednim sezonie :)
Teraz niech odpada Danielle. Ian wygrywa HoH i zabiera do finału Dana - to chyba najlepsze rozwiązanie. Britney vs. Frank - genialne. Dziwi mnie, że Britney tak broni Dana. Ashley rządzi. Ta dziewczyna jest boska (te jej malunki i w ogóle)xd
CBS zamówiło następny sezon BB. Ja cały czas wierzę w to, że to będzie All-stars, bo jak za rok mają być uczestnicy tacy jak w tym sezonie to ja chyba będę musiał zrezygnować z oglądania.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Danielle, jakaś ty głupia xd I pewnie jeszcze łyknie ten kit, że on to wszystko dla niej robi i że chce by wygrała. No ja pierd.ole. Jak tępym trzeba być, żeby przez 60 dni nie zrozumieć, że każdy tam przyszedł po kasę dla siebie i Dan tak samo i on nie ma tam żadnego interesu w pomaganiu Danielle od momentu, gdy została zresetowana gra. Danielle jak się puka w głowe to pewnie echo słyszy tylko. Ani to ładne ani mądre. Shane pewnie chce tylko zadupczyć i kopnie ją raz dwa <lol2>

Jak Dan to wygra to będę w szoku. Moim zdaniem za dużo nasrał we własne gniazdo. Zraził do siebie mnóstwo osób.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I tak Danielle nie jest najgłupszą uczestniczką w historii. Do ideału idiotki jeszcze jej brakuje. Zresztą zapytajcie roxy, ona wie kto jest najgłupszym uczestnikiem w historii :D
I zgadzam się z Bobaasem, że Danielle nie jest ani ładna ani mądra i ma dość wysokie mniemanie o sobie. Znając życie to połknie haczyk i gdyby wygrała ostatnie zadanie o HoH i tak wzięłaby do finału Dana.

arturrr
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: arturrr »

Danielle nie wzięłaby Dana do finału tylko jeśli Dan by jej kazał to zrobić :D

Ogólnie, jej relacje z Danem są genialne:
Danielle: Dan, znowu mnie okłamałeś! Złamałeś mi serce, oszukałeś mnie! Nie wybaczę Ci!
Dan: Danielle, to dla Twojego dobra. Chcę, żebyś wygrała.
Danielle: Aha, okej. Zrobię co zechcesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości