Big Brother 15

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

15x27

Myślę, że nie ma szans dla Aaryn. No chyba, że Spencer z Juddem się ockną, że Andy jest częścią McCrandowej układanki i ważniejszym elementem sojuszu. Problem taki, że Spencer ma zdaje się jakiś deal z Andym, Judd zresztą chyba też.
Stało się. Mogła ich obu naraz nominować, a nie... Teraz trzeba liczyć, że Nikt z 2A.M. nie wygra HOH.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x28
I odpadła Aaryn. Beznadziejny ten sojusz Giny, Judda, Andy'ego i Spencera. Spencer nic przez całą grę praktycznie nie zrobił, Andy raz wygrał HoH i odpadła wtedy chyba Jessie, Judd odpadł i wrócił, Ginę trzymali w grze, bo nie uważano jej za zagrożenie. Oby to nie była F4.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ile razy Aryn była nominowana życzyłem jej odpadki. To był w sumie jedyny raz, gdy jej kibicowałem. Cóż. Niech teraz wyślą Amandę do diabła, a potem niech jakimś cudem odpadną Spencer i Andy.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

15x28

HAHAHAHHAHA! Jak ja kocham Julie. Dobrze pojechała po Aaryn. Hahahahaha. I Aaryn gra niewinną. Ona nic takiego nie powiedziała. Śmiech na sali. Masz za swoje. Teraz przygotuj się, bo kochana jesteś bez pracy. SPŁYŃ! WYNOCHA Z PROGRAMU! I jak Juliś przeczytała, to co powiedziała Aaryn i się broniła, że to nie było rasistowskie. Wybuchłam śmiechem.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x29
GM wprost cię uwielbiam :d gry nie wygra, ale ile przy niej jest śmiechu ;d 'jestem blondynką, jestem piękna, ale nie jestem Aaryn tylko GinaMarie' (czy jakoś tak) ale mniejsza o to bo dla mnie to tekst odcinka ;d
A i jeszcze nominacja Amandy i McCreja :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Albo GinaMarie nie mogąca powiedzieć "dynamic" :D A Amanda rozegrała to wszystko chyba najgorzej jak tylko można było. Mam już jej dość. Niech odpada w czwartek, a zaraz za nią Andy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x31
:lol: nie no żart się trzyma Elissy 'McCrea głosował na Amandę' :lol: dobry odcinek, dobry xd choć na dobrą sprawę w grze została zabawna GM, bezbarwny i mdły Andy, ee Specer no i McCrea, który najpewniej bedzie nominowany bo w HoH nie będzie walczył xd a i Judd, którego bardzo lubię ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dobry odcinek? Ten odcinek zepsuł całą edycję. Znamy praktycznie całą F4, jeszcze w finale będą Andy i Spencer :DD Pewnie teraz wyleci McCrae, potem GinaMarie, bo jest zagrożeniem. Przewidywalne to.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Przecież nie ma się spodziewać czegoś mega po takim caście :lol:

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

15x33

Woohoo, GM została :D A wyleciał beznadziejny idiota Judd. Jest dobrze :) Teraz jeszcze niech GM się do finału dostanie i będę usatysfakcjonowany :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zobaczymy czy GM się do finał dostanie. Stawiam na to, że Andy wolałby wziąć McCrae do final 3. Gina ma wiele potencjalnych głosów w jury, McCrae ma tam głównie Amandę. Boję się że w final 2 będą Andy i Spencer i wygra Spencer, który nikomu nic nie zrobił.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A co myślcie o finale Spencer vs GM? I w ogóle co w finale mógłby powiedzieć Spencer?
Niby gdzieś czytałem opinie, że kobiety byłyby solidarne z ostatnią kobietą i na nią zagłosowały, ale czy naprawdę w tym sezonie kobiety były solidarne? Jakoś nie wyobrażam sobie Amandy lub Candice głosujących na GM, ale tak czy inaczej życzę jej finału :)

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jack ja tam myślę, że McCrea jako underdog dostając się do finału by go wygrał. A GM niby ma w jury Aaryn i? Amanda na nią cięta, Candice tym bardziej. Jessie chyba ambiwalentny stosunek ma do niej. Judd na wyjściu probówał ich zbić z tropu, więc... Ja myślę, że może Andy inaczej kombinować, ale zobaczymy.

A co ja bym powiedział na finał Spencer-GM? Byłbym zadowolony z takiego obrotu spraw. Jedynie bardziej, gdyby doszło do finału GM-McCrea. Ale to zaraz dla mnie druga opcja. Nie można powiedzieć, że Spencer nie grał. Nie była to porywająca gra, ale będąc tyle razy nominowanym i za każdym razem zostając? To trzeba docenić. Nie miał okazji do tego by zamieszać, bo nic nie wygrywał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Spencer mówi trochę o Julie http://www.onlinebigbrother.com/spencer ... d-tonight/
Ciekawe co Julie na ten fragment " If she wasn’t banging the president of the network she would have been fired."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No i wygrał Andy. Gorzej wybrać już się chyba nie dało. Według mnie nie zrobił nic wielkiego. Zdziwiłem się, że dostał aż 7 głosów. Miałem nadzieję, że wygra GM.
Elissa została fan favorite - czyli zaskoczenia nie było
Ogólnie o edycji, nieźle się zapowiadała i twist z MVP też mógłby się udać jakby nie było Elissy. Było wiadome, że Ameryka będzie na nią głosować. Zmiana zasada MVP i przyznanie "mocy" Ameryce było według mnie słabym pomysłem.
Puszki Pandory w tym sezonie nie było. Sezon bez Rachel i Jessie'go... Widać produkcja nie za bardzo przepadała za Elissą, skoro zmienili zasady MVP, nie dali jej Pandory (a wypadało tak,że to chyba właśnie ona powinna coś dostać). Mogli jej też pomóc podczas zadania o HoH (wtedy jak odpadła).
Oglądalność poszła do góry, sezon jest "najbardziej kontrowersyjnym ever", więcej się pisało o BB, czyli CBS i produkcja pewnie są zadowoleni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości