Big Brother 15

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oO pewnie dlatego mi się 17 nawinął bo nie pisałam o tym ze środy xd

no tak samo ja mogę się ciebie zapytać co ty masz z tą Elissą ;p ja jej nie lubię, jest nudna, a jej maniera jak mówi to mnie wkurza, władowali siostrę Rachel, bo Rachel głupio im było dać trzeci raz i nie mają nawet namiastki tego co Rachel wyprawiała w programie :wink:

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Bez urazy Roxy i Jack, ale racji nie macie. Obejrzycie sobie live feed lub przeczytacie co robi Amanda i się dowiecie dlaczego AMERYKA JĄ NIENAWIDZI, a Rachel jej tylko pomaga żeby na pewno byłaby 3rd nominee.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Addison, właśnie pisałem, że wiem, że Ameryka nienawidzi Amandy. Czytaj trochę uważniej :)

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Amanda moim zdaniem grała bardzo dobrze na początku tego sezonu lecz z czasem pokazała swoje prawdziwe oblicze.Ogólnie najlepiej w tym sezonie radzi sobie Helen i Elissa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tylko nie wiem czy Elissa nie siedzi trochę za cicho. Zawsze za plecami Helen, nie wychyla się. Z jednej strony to dobrze, bo Helen jest teraz większym zagrożeniem niż Elissa.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Podobno CBS na twitterze napisali, że "będzie 9 osób w jury."
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Oo to byłoby hmm ciekawe xd dowiemy się po czwartkowym odcinku xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x18
Zadanie o PoV było prześmieszne ;d cała ta kłótnia i w ogóle xd o ile ja naprawdę lubiłam Amandę i trzymałam za nią kciuki tak teraz cóż, jak odpadnie to nie będzie mi jej szkoda, choć wolałabym żeby Candice odpadła ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x18
Zadanie o PoV - klasyk. Tak jak zawsze, veto w pierwszym pudełku, były dodatkowe emocje dzięki kłótni Candice z Amandą. I tak jak tydzień temu chciałem, żeby pozbyli się Candice tak teraz chcę, żeby odpadła Amanda, która uważa, że Ameryka nigdy by jej nie nominowała xd Niezłe było też jak GinaMarie się upewniała czy 48 godzin to 2 dni :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie chce mi się przepisywać więc tylko

http://www.reality-tv.pl/2013/08/08/ucz ... urce=pubv1

nie powiem, cast tegoroczny rzeczywiście wzbudza masę emocji xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widziałem to dzisiaj na onlinebigbrother.com Ale się dzieje :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

15x19
Nareszcie koniec z MVP! Ale jest mi tak strasznie Judda, to była jedyna osoba której kibicowałam w tym momencie :( Aaryn mogła nominować kogokolwiek z grupy która ma władzę i tego nie zrobiła... cóż brawo Aaryn, nie masz co liczyć na finał, zwłaszcza, że teraz gra będzie się toczyć normalnie xd Choć mam wrażenie, że ktoś z jurorów powróci do gry jeszcze xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

15x19
Wreszcie coś się zaczęło dziać, szkoda trochę Judda i tego sojuszu z Jessie, Helen i Elissą, no ale może teraz będzie trochę ciekawiej. Właśnie Aaryn nominowała kogoś z grupy, która ma władzę, a Judd był "przyjacielem" wszystkich. Na pewno ktoś jeszcze powróci, bo gdyby nie powrócił do od teraz aż do finału musiałaby odpadać tylko jedna osoba na tydzień.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

15x19

Mowa Candice < 3333

Możliwe, że ktoś powróci, bo Julie mówiła jeszcze o jakimś twistcie. I było to skierowane do jury... więc może ktoś powróci z jury... jeśli tak to największe szanse ma Candice.

Nie mogę się doczekać Pandora Box < 333
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Nadrobiłem BB, szkoda mi Candice. Judd zaczął być okropny, on na live feedach to była porażka, więc cieszę się, że odpadł. Swoją drogą, Helen udało się ściągnąć celownik z Jessie, brawo.

Ogólnie Helen mnie dobija. W dniu Double Eviction powiedziała, że za wcześnie na eliminację Amandy, dzień później na live feedach stwierdziła, że powinni wywalić Amandę. Nie to, że coś, ale poprzedniego dnia mieli na to idealną okazję. Just sayin'

No i cóż, wiemy, że ktoś z wyeliminowanych powróci. Julie ciąle powtarzająca, że "to lato jest długie", "nie mogę podać żadnych informacji jurorom". I tak dalej.. ciekawi mnie tylko do czego nawiązywał Reset Button którego Julie wstawiła zdjęcie na twittera ostatnio. Jak wiemy, nie było resetu przy końcu MvP, więc może pojawi się w tym tygodniu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości