Big Brother 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

25. czerwca 2014 roku premiera 16. sezonu "Big Brothera".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Big Brother 16
Trochę informacji o twistach http://www.cbs.com/shows/big_brother/news/1002652/
Jutro CBS ogłosi cast. Premiera sezonu 26 w środę i w czwartek (podzielą na 2 części)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ciekawe jak to wyjdzie, bo pierwsze wrażenie to, że przekombinowali z tym twistem xd i nawet nie wiem co myślec o tym że HoH nie będzie bezpieczny, bo jednak skoro ktoś wygra to powinien mieć jakiś przywilej z tego powodu, ale znów jak wygra osoba której się nie lubi to racja, niech może być nominowana :lol: choć to też nic nie dalej, bo może cały czas rządzić jedna grupa, wystarczy że ktoś z nich będzie HoH za każdym razem... no ale jeszcze to nowe zadanie, które ma niby zmienić grę o 180 stopni, zobaczymy xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I mamy cast http://www.cbs.com/shows/big_brother/cast/
Po raz pierwszy nie sprawdziły się plotki i nie jest to ani edycja all-stars ani weterani vs. nowi, ani blood vs. water

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

i dobrze xd przeglądnęłam przedtem cały cast, posłuchałam krótkich wywiadów i w sumie mamy to co zawsze, mięśniaka który chce zabłysnąć w zadaniach i może mieć jakiś showmanc, starszego dziwnego gościa, młoda słodką blondynkę, z dwie panny które moga się okazać sukami, jakiegoś gościa a'la Fabio, który myśli, że swoim nierozgarnięciem da radę każdemu, jest i chłopaczek brat jakiejś tam niby sławy o której pierwszy raz słyszę :lol: i widzę że mamy 'kolegę' po fachu Tony'ego xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

16x01,02
Uczestnicy tacy jak zawsze. Brittney ma podobny głos do Rachel Reilly :D
Twist nawet ok. Chociaż myślałem, że uczestnicy będą podzielni na jakieś 2 grupy/plemiona rywalizujące ze sobą. Team America - to trochę powielanie twistu z BB8. Czekam na kolejne odcinki.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

16x03
Nikt nie ogląda, to będę postował sam ze sobą. Nawet nie wyszło najgorzej z tymi podwójnymi nominacjami i "Battle of the block". Cieszę się, że wygrały to Victoria i Brittany. Mam nadzieję, że ruch Frankie'go kiedyś się na nim zemści, bo jest trochę irytujący, a Brittany i Victorię akurat lubię.
Devin już na samym początku zniszczył sobie grę. Pewnie wyleci za 2/3 tygodnie. Połowa osób na razie chyba w ogóle nie gra. Nie wiadomo co dzieje się u kobiet. Takiej np. Joey wgl dzisiaj prawie nie było w odcinku.
I zauważyłem błąd, raz podają "Jocasta", a raz "Jacosta" i w końcu nie wiadomo jak naprawdę ma na imię ta pani.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Dużo osób ogląda, nikt nie komentuje ;d
mój cały komenatrz do odcinka to to że cieszy mnie sojusz Cristiny i Nicole :D tyle ;d a i że ta ceremonia nominacji jest taka krótka i że liczę na eliminację Paoli albo Devina ;d

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

No póki co szału nie ma, ale jest lepiej niż się spodziewałem szczerze mówiąc. Fajnie, że jest nowe intro, chociaż uczestnicy wyglądają trochę jak Simsy xD ale no ogólnie fajnie, że trochę to wszystko odświeżyli.

Co do samego przebiegu to rzeczywiście podwójne nominacje nie wyszły tak źle, tylko zastanawia mnie czy Frankie będzie mógł brać udział w kolejnym zadaniu o HoH. Jeżeli chodzi o uczestników to póki co też kibicuję Christinie i Nicole. A Devin... nie wyglądał na aż takiego przygłupa, ale jednak xd

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Dużo osób ogląda Big Brother, ale nie każdemu chce się komentować każdy odcinek, zatem ja jestem również jedną, z nich. ;3

Co do Ciebie - Jack.. Jakby jej imię to było Jacosta, to by się fajnie wymawiało -
Dżakosta. I mógłbyś się identyfikować z nią. ~ by Meciek and Addie.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

AddisonMikkiDra pisze:Co do Ciebie - Jack.. Jakby jej imię to było Jacosta, to by się fajnie wymawiało -
Dżakosta. I mógłbyś się identyfikować z nią. ~ by Meciek and Addie.
Nie pomyślałem o tym, ale na Ciebie Addie zawsze mogę liczyć :D
I chyba teraz muszę zacząć kibicować Dżak-oście.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

16x06
Nawet nie taki zły ten sezon. Niektórzy ludzie myślą i próbują coś kombinować. Mam nadzieję, że nie pozostaną długo pod wpływem Davina. Szkoda mi Brittany, która musi z nim walczyć. Mam nadzieję, że uda jej się pozostać w grze. Paola dała namówić się na położenie zadania - "mądre" posunięcie. Ciekawe co by było gdyby Britt wygrała veto...
I coś mało jest Dżakosty. Mam nadzieję, że w końcu i ona zacznie grać.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak Brittney wygra veto, to zastąpi ją pewnie Jokasta xd takie tak moje spekulowanie ;d
ogólnie no to ten... widać jak na dłoni kto zwerbowany, kto prawdziwy fan, jak Devin nie odpadnie kolejny to no serio, ciężko będzie się to oglądało

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A jednak twoje spekulowanie się nie powiodło.
Davin uratował Brittany :D Nie mogłem w to uwierzyć, ale na szczęście Britt i Victoria były bezpieczne, czyli tydzień w BB udany :D
Z eliminacji Pao Pao też jestem zadowolony, bo była irytująca. Właściwie nie grała, tylko tam była... Victorii w sumie też bardzo mało było w tym tygodniu :(
Co do zadania o HoH: Cieszę się z wygranej Nicole i Derrick'a. Może być ciekawie. Nicole raczej nie nominuje dwóch dziewczyn, czyli Frankie może odpaść :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

:lol: skoro Derric jest drugim HoH, nie sadzę żeby Nicole nominowała Frankiego xd ale no jak widać w tej edycji wszystko jest możliwe ;d
cieszy mnie że to ona jest HoH i mam nadzieję, że będzie nim do końca i że odpadnie Devin, który jest tak irytujący, że oglądanie go jest straszne ;d

jack bo w sumie ty siedzisz w bb bardziej jak ja. było jakieś zadanie have/have not? bo ktoś na pewno mieszka w tym lodowym pokoju, ale kto i jak tam się znalazł?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości