Celebrity Big Brother USA 1

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Kobra »

Shannon Elizabeth to ta aktorka z pamiętnej sceny z Dżeka Frosta? Jeśli tak, to powinniście kojarzyć ją ze Strasznym filmem i całkiem udanym horrorem 13 duchów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: tombak90 »

No skoro tak, to aż zajrzałem sobie w filmografię tej znamienitej gwiazdy i okazuje się, że naaawet ja, bardzo niefilmowy człek, widziałem dwa tytuły z jej udziałem. Tylko że niestety, ze Strasznego Filmu po latach pamiętam tylko jak jakiś cudak ganiał po ogrodzie pewną cycatą niunię, którą potem rąbnęło auto, a z American Pie kojarzy mi się już tylko taki przychlast, który chciał przelecieć matkę swojego ziomka. Mniemam, że nasza houseguest nie wcieliła się w żadną ze wspomnianych osobowości :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

Zawiodłem się patrząc na ten cast. Większości osób nie kojarzę, poza Omarosą i Brandi, które mam nadzieję zrobią jak najwięcej dram i z którymi raczej nie będzie nudno. Show pewnie skradnie Omarosa, ale raczej nie będzie lubiana przez większość widzów.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Meciek »

Wraz z premierą Celebrity Big Brother US wystartuje oficjalny bot (Chenbot :D) BB na facebooku, kik oraz skype'ie, w którym będzie można głosować, zadawać pytania o status gry oraz otrzymywać informacje na temat życia w domu Wielkiego Brata.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
01 lut 2018, 20:24
Tylko że niestety, ze Strasznego Filmu po latach pamiętam tylko jak jakiś cudak ganiał po ogrodzie pewną cycatą niunię, którą potem rąbnęło auto,
Carmen Electra.
Czy ty w ogóle oglądasz śmieciowe filmy, czy wyłącznie jakieś och-ach dzieua nagradzane Oscarami?

Scena z Dżeka Frosta, tylko dla dorąsłych:


btw. Ja chcę Tiffany Pollard. Ja domagam się Tiffany Pollard mad.gif

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: tombak90 »

Czy ty w ogóle oglądasz (...) wyłącznie jakieś och-ach dzieua nagradzane Oscarami?
Pudło, panie Hood. Kinematografia nie jara mnie kompletnie, zwłaszcza jeśli coś nie jest Bondem, ekranizacją jakiegoś kryminału, ewentualnie komedią dla półgłówków w stylu Jima Carey'a. Raz na pół roku dam się wyciągnąć pod bronią na jakiś romantyczny shit z Karolakiem i Kasią Zielińską, ale potem przez dwa dni zmywam z siebie świerzba pod prysznicem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Mikki »

HoH: Keshia. (Wreszcie nie odpadnie pierwsza. lol)
Nominowani: Chuck i James.
Veto: Shannon
Targetem jest James.
Obecnie jest: kobiety vs faceci.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Jack »

BBCeleb 1x01
Najlepszym momentem tego odcinka była śpiewająca Rachel. A tuż po niej dwusekundowe ujęcie na Jodi...
Ten sezon miał być krótki i dynamiczny, a jak do tej pory jest tak nudno, że nie jestem pewien czy wytrwam więcej niż 3 odcinki.
Oczywiście w tym sezonie nadal były te żenujące wizytówki :D Trochę zabawne, że te "gwiazdy" nie mają pojęcia kim są ich rywale i rzucają tekstami w stylu "the funny girl", "the beauty girl". Może będzie lepiej, jednak nie liczę na wiele :(

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Meciek »

Dla mnie właśnie ten odcinek był bardzo dobry, jedna z lepszych premier BBUS szczerze mówiąc. Omarosa i jej wstęp/wejście były genialne, cameo Jodi też. Brandi robiąca dramę w premierze to też ciekawy moment. Nie dziwię się, że "gwiazdy" się nie znają, w brytyjskiej wersji jest dokładnie tak samo, nie da się znać wszystkich. Podobało mi się zadanie, cameo Paula niekoniecznie. Nie podoba mi się ten twist z recastem HoH, bo jest przesadzony, ale to jest edycja z gwiazdami, ma tu się dużo dziać, więc nie denerwuje mnie to tak, jak w zwykłym sezonie.

No i widać, że Julie nie ma dużego budżetu na garderobę, patrząc na to, że ubrała się w czerwony worek na śmieci.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Kamel »

BBCeleb 1x01
wow, bardzo podobał mi się ten odcinek! OMAROSA I JEJ WEJSCIE I JEJ NIEUSTANNE CHODZENIE Z GRACJĄ <3 I reakcje ludzi na Omarosę, totalnie to jest moja fawrotyka :D A to jak raz porzucila swój wdziek i zaczela piszczeć jak dziewczynka przy wybieraniu pokojów xD + jest fanką BB, wiec <3.
Na plus też Brandi, która w prawie wszystkich konfach piła coś co miało procenty, co zaowocowało tym, ze już miała z kims dramę xD przy czym otwarcie powiedziała ze go nie lubi xd. Ariadny było mało, ale jakos ją polubiłem, Marissy tez mało, ale to fanka i jest smieszna...a super wrazenie zrobiła też Shannon, wow. Wydaje się ogarnięta, wygrała zadanie, ma sojusz, jest fanką <3.

Keshia jest niewidzialna. Z panami trochę gorzej. Maslow i ten drugi muzyk są znośni, ale ten Wolrd Metta cośtam jak sam się przyznał ze nie wie co to bb to omg, spłoń. nie mowi się takich rzeczy, a jak się bierze w tym udział to chociaż czyta zasady. ten co walczy jest taki se, a najgorszy jest ROSS. jego głos jest paskudny, niech odpadnie jak najszybciej.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

Mnie się premiera bardzo podobała. Może to dlatego, że ostatni sezon BB US był bardzo słaby, a w Celebrity UK praktycznie w ogóle nie ma mowy o strategii - tutaj za to było jej dużo, może to zasługa tego, że nie wzięli do edycji zwykłych celebrytów, ale znaczna część jest fanami. Plusem jest też to, że nikt mnie na razie nie wkurza i chyba każdego da się polubić (może poza Mettą, który jest niewidzialny i chyba jako jedyny w ogóle nie gra). Normalnie nie jestem za all female alliance, ale tutaj mi się to podoba, bo kobiety wydają się znacznie ciekawsze od facetów, więc mam nadzieję, że przetrwają jak najdłużej. Szkoda, że akurat Chuck jest nominowany, bo z facetów akurat wydaje się być najbardziej ogarnięty, ale zdaje się, że to James odpadnie. Zdecydowanie najciekawszymi graczami są Shannon i Omarosa. Gdy ludzie tylko zobaczyli Omarose, przyznali, że się jej boją. Mimo swojej reputacji potrafiła jednak zdobyć zaufanie innych i stworzyła - zdaje się, że całkiem silny - sojusz kobiet. Widać, że jest z niej dobra manipulatorka i może dużo ugrać w tym sezonie. Shannon już ma łatkę ogromnego zagrożenia (którym jest) w oczach innych przez swoją wygraną, ale zarówno faceci (którzy sami jej powiedzieli o tym, że jest zagrożeniem :D), jak i kobiety chcą z nią grać. Lubię też Ariadne, bo jest sympatyczna i Brandi, te dramy z nią są zabawne.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Duncan »

Premiera mi się bardzo podobała. Naprawdę ciekawy cast jest w tej edycji i to mi się podoba! Pierwsza eksmisja równie dobra, bo pierwszy #blindside na Omarose. Chociaż trochę mi jej szkoda, mam nadzieję że nie poleci następna, bo jest jedną z kilku osób której kibicuje najbardziej. Jej początkowe wejście do studia. <3 Oprócz Omarosy trzymam kciuki praktycznie za każdą dziewczynę, bo każda z nich coś wnosi fajnego do gry. Brandi pijąca praktycznie wszędzie alkohol, nawet na zadaniu o veto <3 Z facetów trzymam kciuki najbardziej za Mette, bo jest taki nieogarnięty w tej grze że I can't. xD Czekam na 4 odcinek! Niestety wiem kto wygrał HoH i jest to osoba która mnie irytuje i pewnie będzie chciała wywalić Omarose, więc mam nadzieję że to HoH jakoś zmarnuje, a najlepiej w jakiś sposób ktoś mu to odbierze.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

Shannon i jej płacze to trochę mess, ale i tak nadal jest moją główną faworytką, dlatego cieszę się z odejścia Chucka. Cieszę się, że postawiła się Omarosie i nie jest jej pionkiem. No i koniec z sojuszem kobiet, ale to było oczywiste, że prędzej czy później to nastąpi, bo zostało tylko 4 facetów, w tym jeden był z nimi w sojuszu (to było zabawne jak tyle gadały o tym sojuszu "kobiet", a przy nich ciągle siedział Ross, który w końcu sobie uświadomił, że jest tam na dnie).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: ciriefan »

1x01-03

Szczerze mówiąc byłem sceptycznie nastawiony do tego sezonu, ale zostałem mile zaskoczony. Spodziewałem się po edycji celebryckiej czegoś na poziomie Jersey Shore albo innego tego typu gówna, a tu się okazuje, że większość tych celebrytów zachowuje się całkiem normalnie. A może po tych dziwolągach i imbecylach z ostatniego sezonu BB to po prostu każdy wydawałby się lepszy XD Może mi ta premiera dupy nie urwała, ale jest całkiem nieźle. Poziom gry mnie zadowala, cast w miarę też. Mam tylko bekę, że po raz kolejny produkcja wymyśliła wielki twist z tymi torebkami prezentowymi, a jak zwykle im wyszło jedno wielkie gówno XD Oczywiście pierwsza osoba musiała wylosować zdetronizowanie HOH, które tak naprawdę nic nie przyniosło od strony gry, a twist pojawił się i musiał zakończyć w jednym odcinku XD Brawa dla produkcji. Może kiedyś wymyślą coś lepszego.

Samo powstanie sojuszu kobiet na plus - zwłaszcza przy tak kiepskiej męskiej obsadzie. Kobiece sojusze są o tyle zabawne, że nigdy nie wytrzymują próby czasu, taka już natura kobiet. Ten rozpadł się bardzo szybko. I dobrze, bo jego dominacja byłaby nudna. Cieszę się też, że przetrwał James, bo on i Marissa to jedyne osoby, które znałem przedtem, więc głupio by było, jakby odpadł. A zwłaszcza, że z facetów to on od strony gry prezentuje się dobrze jako wyjątek.

NA PLUS
Ariadna - moim zdaniem ona może okazać się czarnym koniem tej edycji. Ukrywa się w tle, ale gra bardzo rozważnie i moim zdaniem ona będzie prowadzić mądrą, logiczną grę under the radar, czyli taką, jaką lubię najbardziej. Jest śliczniutka, słodziutka, nie wykazuje się w zadaniach, więc nikt przez dłuższy czas nie powinien dostrzec w niej zagrożenia. Na ten moment to ona jest moim numerem 1.
Shannon - podoba mi się jej gra, jest superfanką, ale gra tak jak superfanka, czyli za szybko i za dużo. Wygrała HOH - okej. Ale po cholerę tak się starała w tym POV? I to jeszcze dała 15-literowe słowo, co było takie bardzo wow. Tylko po co? Nie musiała wygrywać tego zadania. Pokazała, że jest zagrożeniem w zadaniach fizycznych i umysłowych. Jest tam teraz zagrożeniem nr 1 i sądzę, że długo nie pogra. Powinna była trochę się poukrywać.
Ross - na początku myślałem, że nie będę go znosić, bo jest cholernie mocno przerysowany. Natomiast jego gra w ostatnim odcinku mocno mi zaimponowała. Wbił się w ten sojusz siódemki, ale wiedział, że jest siódmy. Zaczął więc bardzo szybko działać i zniszczył ten sojusz od środka. Jestem pod wrażeniem. Sądzę, że on też ma spore szanse, bo raczej nikt nie ma go za zagrożenie.
James - lubię go po DWTS i na razie tyle. Nie jest jakiś niewiadomo jaki, bo osobowość ma dosyć nudną, ale na tle tych durnych facetów w tym sezonie wychodzi mocno na plus. Ma ochotę grać - chociaż w tym tygodniu dał się ograć kobietom jak dziecko, gdy dał się namówić na to, aby nie otwierać torebki.
Marissa - ją też lubię po DWTS i sądzę, że tak jak Ariadna może okazać się czarnym koniem, bo gra dosyć logicznie, ale w tle i nie jest uznawana za jakiekolwiek zagrożenie.

OBOJĘTNI
Mark - polubiłem go, ale jeśli chodzi o grę, nie zrobił zbyt wiele. Musi obudzić się w nim gracz, wtedy będzie miał szansę na to, żeby mu kibicować.
Chuck - w sumie to był mi totalnie obojętny, dlatego cieszę się, że to on odpadł, a nie James

NA MINUS
Keshia i Omarosa - jestem ogromnie rozczarowany murzynkami w tym sezonie XD Keshia jest strasznie nudna. Omarosa to w sumie pozytywnie mnie zaskoczyła - bo po waszych wpisach i zachwytach na forum dotyczących jej udziału to myślałem, że ona będzie pyskatą murzynką. Okazało się jednak, że twardo stąpa po ziemi i jest opanowana, do tego angażuje się w grę i gra naprawdę nieźle. Po prostu jest typem osoby, którego nie będę w stanie polubić - jest taka "zimna" w odbiorze. Miały niezły sojusz, ale zwaliły sytuację koncertowo chcąc namówić Shannon na użycie veto. I jeszcze robiły jej wyrzuty, że ona gra samolubnie, bo to ruch dobry dla niej a nie dla sojuszu. Well, z kolei użycie veto to ruch dobry tylko dla nich dwójki, więc niby czemu Shannon miałaby się poświęcać? To była ogromna hipokryzja z ich strony. No i jeszcze te teksty przy Rossie, że kobieta musi wygrać - idiotyczne. Same się prosiły o rozpad sojuszu.
Metta - WTF, co ten koleś tam robi. Nigdy nie widział żadnego odcinka. Nie ma zielonego pojęcia, na czym ta gra polega. I jeszcze chce quitnąć po jednym tygodniu. Oby odpadł jak najszybciej XD
Brandi - no po prostu nie. Taka typowa, stara, zbotoksowana żona jakiegoś milionera. Okropnie wygląda, a swoim zachowaniem to zbyt wiele wartościowych rzeczy sobą nie reprezentuje.

Konfy:
Shannon - 6+12+13=31
Ross - 5+9+13=27
James - 6+10+10=26
Omarosa -6+5+6=17
Mark - 5+3+8=16
Keshia - 0+4+9=13
Ariadna - 1+3+8=12
Brandi - 4+5+3=12
Marissa - 4+2+3=9
Metta - 3+2+1=6

Chuck - 4+8+5=17

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Celebrity Big Brother USA 1

Post autor: Maw »

Na początku polubiłem Omarose, bo zaczęła grać świetnie i nie przeszkadzała mi jej arogancja, a nawet trochę bawiła, była moją faworytką, ale z każdym odcinkiem lubię ją coraz mniej. Teksty o Trumpie były fajne, ale bardzo mi się nie spodobało jej zachowanie w stosunku do Shannon. Rozumiem, że była na nią zła, ale powinna zrozumieć, że taka jest gra, a nie wymyślać jakieś niestworzone rzeczy. Jednak trzymam kciuki, żeby przetrwała tą eksmisję, bo mimo wszystko jest ciekawym graczem, a Keshia jest po prostu strasznie nudna, nawet jak przestała być invisible. Nie lubię Rossa, denerwuje mnie jego głos i ogólnie jego osobowość, strasznie łatwo się ekscytuje, ale muszę przyznać, że razem z Shannon grają tam najlepiej. Tak samo jak z Ciriefan nie spodziewałem się, że inni będą grać, a tutaj jedynie Mark i Metta są irrelevant, ale Metta wprowadza do sezonu trochę humoru swoją głupotą. Jak na razie sezon bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że tak zostanie, oby Shannon przetrwała jak najdłużej, przed sezonem nie sądziłem, że będę jej kibicować, bo nie znoszę American Pie, ale bardzo ją polubiłem. Na ten moment moi faworyci to Shannon, Marissa, Ariadna, Brandi i James. Omarosa jest ok, mimo że nie lubię jej już tak jak wcześniej, Ross jest dobrym graczem, a pozostała trójka Keisha/Mark/Metta może sobie odpaść.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości