Big Brother 20

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »

Big Brother powraca z dwudziestym sezonem 27 czerwca.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »

Hamsterwatch (który z reguły ma wiarygodne informacje) poinformował, że słyszał o tym, że w domu zamieszka początkowo szesnastu nowych zawodników, ale w trakcie gry wprowadzi się tam czworo powracających graczy.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »



W tym sezonie będzie jakiś twist związany z mediami społecznościowymi.

Plus, Evel Dick zaspoilował uczestników tej edycji:

https://i.imgur.com/wKSKgHr.jpg

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Ten cast jest tragiczny. Znowu sami młodzi ludzie, którzy przedstawiani są jako fani BB, a oglądali pewnie tylko sezony 18-19 albo jakiś inny w stylu 16, który kazała im produkcja...
Jeszcze powrót 4 uczestników (a według Alison nie miało być powracających graczy. Znowu "oszukała" nas wszystkich :D)
Pewnie przyszykowali ludzi na powrót gwiazd typu Paul czy Frankie i połowa uczestników będzie fanami jednego, a połowa drugiego "bohatera show" :D Nie wiem czy znajdę w sobie wystarczająco sił, żeby przetrwać ten sezon. Zastanawiam się co musi czuć Julie prowadząc ten program, który stał się parodią dzięki Grodner i spółce.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Kobra »

BB niczego się nie nauczył po ostatnim gównianym sezonie i wpychają drugi raz to samo. Twisty z mediami społecznościowymi pewnie będzie wyglądał jak te całe pokusy, bezpieczeństwo dla powracającego na jakiś miesiąc, bransoletki przyjaźni czy inne bzdety albo... ludzie będą głosowali, a 2, 3 osoby z najmniejszą ilością głosów zostaną podmienione na jakichś Frankich, czy Calebów.
Oczywiście, nie mam nic przeciwko powrotom, są osoby, które na to zasługują, ale serio nowi kontra powracający? Znowu?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

House Tour:


A tutaj trochę o twistach:
For example, the house’s not-so-secret room is called the BB App Store, and will be featured on the first Sunday episode. It will apparently give houseguests voted on by viewers the chance at rewards or punishments, which would make it just like Pandora’s Box.
hmmm... Pewnie znowu to wykorzystają do ratowania Paula :D
America will have a chance to get the Houseguests trending, resulting in power apps or punishments that could crash their game.
Tutaj aż boję się pomyśleć co mogą wymyślić z tym twistem.

Szczerze mówiąc, tęsknię za takim sezonem bez twistów jak np. BB10.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »

Czytając to zdanie: "America will have a chance to get the Houseguests trending, resulting in power apps or punishments that could crash their game." dochodzę do wniosku, że już zeszłoroczny program poświęcony Candy Crush był mniej bardziej niezręczny do oglądania niż to, co robi produkcja BB. Naprawdę, czytając to zdanie poziom zażenowania wychodzi poza skalę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: tombak90 »

Zastanawiam się co musi czuć Julie prowadząc ten program, który stał się parodią dzięki Grodner i spółce.
Ołała, aż tak? :? Ciachnąłem sobie jeszcze przed wiosną sezony 6-8 i były naprawdę godne. Przykro słyszeć, że źle się teraz dzieje w całych sibiesach, a nie tylko u Probsta.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Kobra »

Plusy? Dom prezentuje się fajnie, dla mnie jako widza, bo jednak gdybym miał spędzać w nim czas 24/7 to dostałbym chyba na głowę.

Staram się ogarnąć twist i wyobrażam sobie coś na kształt OTT/Den of Temptations, ya? W ogóle mam wrażenie, że od kilku sezonów te twisty się powtarzają pod nową nazwą i delikatną zmianą zasad.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
21 cze 2018, 03:40
Przykro słyszeć, że źle się teraz dzieje w całych sibiesach, a nie tylko u Probsta.
Prawdopodobne, że Julie niedługo odejdzie ze stacji (razem ze swoim mężem), ale CBS jakoś znalazł kasę na wykupienie australijskiej stacji TEN, która emituje australijskiego Survivor.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Kobra »

Dobra, obejrzałem premierę. Nawet fajna, ale przed nami 3 miechy, a więc wiele się może zmienić. O wiele bardziej polubiłem pierwszą ósemkę, następna ósmeka to trochę kombo nudy i niezbyt przyjemnych ludzi. Tyler na początku wydawał mi się nudnym mięśniakiem, ale okazał się zabawny, rozgarnięty i sympatyczny. Bez wątpienia najfajniejszy z facetów. Z kobiet urzekła mnie Robot znaczy... Sam. Jej setki są mega <3 I będę wkurwiony jeśli odpadnie przez głupie przebranie. Serio, już bardziej nie mogli jej spieprzyć gry w pierwszym tygodniu jak ją "wyłączyć" z życia w domu. Swaggy C jest ciekawym graczem, ale myślę, że na dłuższą metę trochę skrzywdził się tymi wyborami osób do immunitetu. Obiecał wszystkim, a mógł uratować siedem osób. Było też kilka ładnych dziewczyn, ale póki co kompletnie nic nie wniosły poza urodą. Wspomnę jeszcze o Winstonie, co do którego mam mieszane uczucia. Zauroczył mnie tym swoim psem, lol, jako jedyny go żegnał, ale z drugiej ten komentarz o chodzeniu z bronią do kina, serio? Poza tym jak na "popularnego" wydaje się być strasznie wycofany i obstawiam, że jeśli nie zahaczy o jakiś showmance lub bro alliance to będzie pre-mergem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

20x01-02
Szczerze mówiąc, nie wiem czy wytrwam 3 miesiące z BB. 99 dni, pewnie znowu z 42 albo jeszcze więcej odcinków...
Liczyłem na jakąś szybką eliminację, a tutaj wychodzi na to, że ktoś odpadnie dopiero w 5 odcinku.
Trochę mi przykro z powodu Sam i jej kary ;( Teraz jej kibicuję, ale pewnie wyleci jako pierwsza. Poza tym jej akcent jest bardzo podobny do Jordan z sezonu 11.
O pozostałych osobach trudno napisac coś sensownego. Rockstar to pewnie kolejny pre-juror. Pewnie jest mega fanką Joey z sezonu 16 :D
Ten "najstarszy" pewnie również niczego nie ugra w tym sezonie, bo dziewczyny będą podążać za Tylerem czy jakiś innym typem.
Swaggy - on może być gorszy od Paula. Chociaż pewnie trudno będzie mu wygrać ten ranking.
Wydaje mi się, że jedynie Rachel i Kaycee mają potencjał by być graczem, który umie myśleć i podejmować samodzielnie decyzje.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

ep. 1-2

Premiera była naprawdę spoko.

Angela - lubię ją, ale nie wydaje mi się, żeby zaszła daleko, bo już jest uważana przez innych za ogromne zagrożenie i pewnie będzie nominowana przez przeciwny sojusz przy najbliższej okazji. Mam nadzieję, że się mylę i jeszcze trochę zostanie, bo ma potencjał. Poza tym to według mnie najładniejsza uczestniczka w tym sezonie. :D
Bayleigh - jej konfy są super. Podoba mi się jak próbowała pracować z Tylerem podczas zadania o HoH. Mam nadzieję, że nie odpadnie przez granie too hard.
Brett - kompletnie nie wiem co o nim myśleć. Wydaje się trochę irytujący.
Faysal - mało go było, ale myślę, że zajdzie bardzo daleko. Trudno coś o nim napisać, ale wydaje się sympatyczny.
Haleigh - jej też było mało, ale wydaje się dość ogarnięta. Chyba nie będzie nową Raven. :D
JC - myślałem, że będzie o wiele gorszy, a w sumie nie jest taki zły. Jego niektóre konfy są zabawne, np. ta o robocie.
Kaitlyn - jedna z faworytek. Już na początku się wyróżniła przez swój zwariowany sposób bycia, ale szybko dołączyła do jakiegoś sojuszu i mimo bycia trochę over the top pokazała też trochę strategii. Podoba mi się jak nalegała na nominację Winstona i Angeli. Zgadzam się, że to byłby najlepszy ruch, bo Sam i Steve nie są żadnym zagrożeniem w konkurencjach, a mogliby być numerkami po stronie Tyler'a.
Kaycee - ta kobieta jest kompletnie bez charyzmy. :D Jedna z najnudniejszych uczestniczek. Pewnie do końca edycji będzie miała cichy edit.
Rachel - wydaje się trochę sukowata i ma czerwoną aurę. I podobno już ma jakieś dramy z innymi mieszkańcami. Poza tym Rachel z Las Vegas jest tylko jedna. :(
Rockstar - myślałem, że będzie dużo bardziej over the top i będzie mega denerwująca, a nawet ją polubiłem. Ale pseudonim nadal debilny. Brawo, że uniknęła bycia 1st boot na jakiego wygląda. :D
Sam - moja faworytka. Jest mega słodka, sympatyczna, w dodatku podoba mi się jej styl. Myślę, że ten twist z robotem bardzo jej zaszkodził i był niesprawiedliwy. Kara Kaycee jest dużo łatwiejsza i w porównaniu do Sam to nawet nie kara. Głupio by było gdyby przez coś takiego odpadła, ale na to się zapowiada... Bardzo szkoda mi się jej zrobiło jak się popłakała. :(
Scottie - wydaje się spoko, ale jest strasznie cichy.
Steve - mam nadzieję, że odpadnie jako pierwszy, bo nie wydaje mi się, żeby miał coś jeszcze do pokazania poza ukrywaniem swojej kariery. Wydaje się mega nudny.
Swaggy C - kompletnie nie rozumiem porównań do Paul'a. Wyszły dopiero dwa odcinki. Mega dużo było go na ekranie, no ale wygrał jedno zadanie. Myślę, że ma duże szanse na przekombinowanie, ale jak na razie nie pokazał się ze złej strony. Teraz wszyscy faceci, którzy dostaną dużo konf o strategii będą jak Paul? Nie rozumiem tylko dlaczego nie mogą normalnie nazywać go po imieniu, jego pseudonim jest głupi.
Tyler - nie podoba mi się, że nominował dwie osoby, które odpadły z zadania pierwsze. Sam mogłaby zostać jego sojuszniczką, tak samo Steve. Mógł wyeliminować jedno z dużych zagrożeń jakimi są Angela i Winston. Ich sojusz może rządzić grą i nie mieć oporu przed nominowaniem go. Poza tym wydaje się trochę lekkomyślny.
Winston - te hejty widzów na niego przez tekst o broni są tak śmieszne, że szkoda słów. :D Najprzystojniejszy facet w cascie. Po wywiadach wywarł na mnie najpozytywniejsze wrażenie, więc trochę mu kibicuję. Ogólnie wydaje się bardziej ogarnięty od Brett'a, ale też już od początku jest uważany za zagrożenie. Mam nadzieję, że wygra trochę zadań. Zobaczymy co pokaże, ale polubiłem go i Angele.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Meciek »

20x01, 02, 03

Póki co ten sezon jest naprawdę dobry - mówię o tym, co dzieje się w domu, bo niestety odcinki same w sobie są średnie, premiera to w ogóle był jakiś festiwal cringe'u, co chwile jakieś durne, wręcz żenujące momenty, naprawdę przykro to się oglądało.

Sama gra w domu jest naprawdę ciekawa, widać, że oni grają, nie ma nikogo kto rządzi wszystkimi i reszta ugina się przed nim - ludzie mają swoje plany i dążą do ich zrealizowania, a nie idą do Paula i pytają się go czy w tym tygodniu mogą myśleć czy dalej grają jego grę.

Jestem pozytywnie nastawiony do tego sezonu, ale liczę, że odcinki trochę się poprawią, bo są najsłabszym punktem programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

20x03
Również trzeci odcinek nie był powalający. Ale tak jak mówi Meciek, podobno dzieją się różne ciekawe rzeczy :D Mam nadzieję, że zobaczymy to w odcinkach bo jakoś nie mam czasu i ochoty na śledzenie feedsów.
Cieszę się, ze w tym sezonie nie ma Paula. To jest chyba największy pozytyw tej edycji. Niezmiennie, nadal szkoda mi Sam ;( Dziewczyna jednak mądrze wybrała nagrodę (W sumie kto nie wybrałby "bonus life" gdyby miał taką możliwość? :D).

Ostatnio pisałem, że Kaycee ma potencjał, ale zmieniam zdanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości