Big Brother 20

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Odcinek 21
Lubię Hejli i mam nadzieję, że zajdzie daleko w grze, jednak po raz kolejny genialny twist Allison może zaszkodzić jej sojuszowi :D Kejsi jako hacker to właściwie na samym starcie przegrana sprawa dla Rockstar. No chyba, że zdarzy się jakiś cud.
Ten sezon powoli zamienia się w takie BB19, chociaż tutaj poza Hejli gra Tyler i Angela. Reszta tylko kibicuje.
Sam, która ciągle marudzi, płacze, a jak ma power to robi beznadziejne ruchy i jeszcze rzuca dziwnymi tekstami, jak ten gdy nominowała Kaitlyn :D
JC, który jest tam tylko maskotką.
Fesi, który zapełnia przestrzeń.
Kejsi, której raz coś udało się wygrać i myśli, że jest genialna.
Rockstar, która jest ale jakby jej nie było. Gdyby nie ten kolor włosów to pewnie połowa widzów nie zauważyłaby, że ktoś taki tam mieszka.
Do tego Brett, który uważa się za najmądrzejszego/najzabawniejszego/najsilniejszego i naj nie wiem co tam jeszcze... na całym świecie.
Niech rzucą jakiś twist, albo niech ta edycja już się skończy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Odcinki 21-23
I skończyło się jak się skończyło. Najbardziej śmieszyła mnie zaskoczona Rockstar, która nie miała pojęcia co się dzieje, a sama sobie zgotowała taki los :D
Ogólnie zastanawiając się nad PoV - chyba kiedyś było tak, że jak ktoś był na górze to nie mógł już wrócić i szukać dalej, a tutaj Tyler zszedł sobie na dół i znalazł odpowiednią butelkę dzięki pomocy Rockstar :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

ep. 21-23

Zgadzam się z tym co Jack napisał, Rockstar sama sobie zasłużyła na eliminację. Gdyby nie ona to wywaliliby kogoś z Level 6, ale po raz kolejny pokazała swój idiotyzm... Przypomniało mi się też w tym weeku dlaczego tak jej nie lubiłem - od razu ryczenie jak była zagrożona. Szczerze mówiąc nie dziwię się Angeli, Rockstar od samego początku niefajnie się o niej wypowiadała mimo że ta nawet nic jej nie zrobiła. Poza tym nie rozumiem takiego hejtu na tą jej przemowę, była dużo delikatniejsza od tej, którą powiedziała do Rachel. :D Przecież miała rację, że dostała co czego chce, a Rockstar przegrała. Kaycee było w końcu dużo w tym weeku i niezbyt ją lubię. Dziwi mnie trochę, że zgodziła się pójść na blok na miejsce Angeli, zawsze jest jakieś ryzyko, że się odpadnie. Wszyscy się domyślali, że to ona została hakerem, więc nie musiała tak dramatyzować. No i w ten oto sposób zakończył nam się ten cudowny twist. :D Sezon był fajny na początku, ale teraz staje się nudny i przewidywalny. Scottie/Fessy/Haleigh pewnie odpadną kolejni, potem Sam i zostanie nam Level 4 + JC. Jeśli miałbym obstawiać kto wygra z Level 4 to Tyler>Brett>Angela>Kaycee, ale wątpię, żeby Tyler doszedł do finału, pewnie odpadnie chwilę przed nim.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: ciriefan »

20x21-23

Matko, co za dno. Niech już skończą ten sezon, serio.

Twist z hakerem w sumie zrobił to, co miał zrobić, czyli namieszać. Szkoda, że udało się to zrobić akurat podczas HOH Haileigh - jedynej osoby, która nie bała się postawić Tylerowi. Sojusz Fautee został po raz kolejny zblindsidowany i choć jest to zabawne, to serio już strasznie nudne.

Pokazali trochę więcej Kaycee i o rany, momentalnie przestałem ją lubić. Myślałem, że ma w sobie więcej pokory, ale wychodzi na to, że jest podobna bardziej do Angeli. Obu ich nie trawię i jeszcze ta ich arogancja. Aż się chce, aby ktoś w końcu wywalił kogoś z ich sojuszu, ale ich przeciwnicy to po prostu debile. Rockstar prawie wygrała POV, ale pokazała odpowiedź Tylerowi, dzięki czemu nie odpadł i potem ją pokonał XD Brawo Rockstar, po raz kolejny zabłysnęłaś. I jeszcze potem ta jej rozmowa z Kaycee - "przykro mi, że odpadniesz" XD Beka. Wolałbym odejście Kaycee, ale Rockstar była tragiczna, więc no płakać nie ma za kim. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że właśnie ona poprawnie wymieniła trzy osoby z level 6. Sam, Scotty czy JC powinni na poważnie to przemyśleć. Nie wiem, co oni tam robią i po co są w tym domu, bo są kompletnie bezużyteczni. Czekają na własną eliminację i pomagają level 6 zajść do finału.

Mogliby już na tym etapie wręczyć Tylerowi nagrodę. Nawet nie zakładam innego zwycięzcy. Jak już pisałem poprzednio - powinien wygrać on albo ten, kto go wywali, ale biorąc pod uwagę grę tych debili, nikt tego po prostu nie zrobi.

Jakiekolwiek zainteresowanie dalszą rozgrywką wiąże się z Haileigh, ale pewnie odpadnie w tym tygodniu. Ona jest jedyną osobą, którą lubię w tym sezonie. Najśmieszniejsze jest to, że jej jedyną nadzieją jest tak naprawdę HOH Faysala, więc niestety ale wygrana tego idioty w HOH to jedyna nadzieja w tym tygodniu. Na zadaniu też zresztą pokazał swoją inteligencję po raz kolejny - "wybrałem odpowiedź Rockstar, ale potem zorientowałem się, że ona przecież nadal jest w grze" XD Ci ludzie to jakiś dramat, ja nie wiem skąd oni co sezon biorą takich debili.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

20x24
Odcinek obejrzałem wczoraj, ale nadal nie mogę uwierzyć w to co zrobił Fesi. On serio jest aż tak durny, żeby wierzyć we wszystko co mu mówią? :roll: Jeszcze ufa tak bezwzględnie we wszystko co mówi mu JC, że po prostu nie mogę. Nie zdziwię się jak kiedyś wykopie Hejli, bo JC coś mu tam powie...
Mam nadzieję, że ten sezon skończy się bez żadnych twistów z powrotami itd, bo jeszcze wróci jakaś Rockstar albo inny Scottie, który za chwilę znowu odpadnie :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam bekę z tego sezonu :D L4 nawet nie wygrywają HoHów a i tak są bezpieczni, bo druga strona domu nie ograrnia jak działa świat. Jak nic odpadnie teraz Hejli, bo Fesi jest tak głupi, że spokojnie mogą go zostawić i nawet jeśli coś wygra coś to i tak odwali jakąś durnotę. Chociaż z drugiej strony... nawet idiocie może kiedyś się coś udać i jakimś przypadkiem nominuje Tylera.
Ciekawym zawodnikiem jest JC, nie lubię go, noale może coś jeszcze pokaże.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Fessi chyba w końcu zaczął myśleć. Trochę za późno, ale jednak. Takie słowa skierował do Hejli: "F**k Man! We suck at this game. You sent home Rockstar and I sent home Scottie! We should have f**king kept Scottie." :D
Jak to się mówi: Fessi mądry po szkodzie, ale teraz to już chyba nic nie uratuje ich sojuszu, nawet Battle Back zapowiedziane przez Julie.
Nie mogę się doczekać momentu aż ludzie z czwórki zaczną się eliminować nawzajem. Być może wtedy JC będzie znaczącym głosem.

Ogólnie po pierwszych trzech odcinkach ludzie na forum (i nie tylko) pisali, że Sam odpadnie, a nawet jezeli jakoś przetrwa week 1 to będzie łatwym celem i odpadnie do tygodnia 3. Jak widać nie odpadła :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: bobaas »

Faysal to jest taki głupi, że to szkoda komentować. Mam nadzieję, że odpadnie w tym tygodniu a Haleigh zostanie. Ona jako jedyna teraz tam przejawia objawy myślenia i zaczyna składać wszystko do kupy... Idealnie byłoby gdyby odpadł Faysal i nie powrócił :D W jego miejsce chciałbym Bayleigh albo Scottiego. Myślę, że wtedy byłyby jeszcze jakieś szanse, że coś ciekawego się wydarzy.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Maw »

ep. 24-26

Wiedziałem, że Fessy jest tępy, ale żeby aż tak? To co zrobił było jak na razie najgorszym ruchem w sezonie. Chyba jedyne co przez niego przemawiało to zazdrość o Haleigh, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Ten blef Bretta był zabawny, a jeszcze zabawniejsze to, że Faysal naprawdę chciał mu uwierzyć. Wyrzucenie dla niego Scottiego było kompletnie bez sensu, bo i tak nie mają numerków po swojej stronie, a teraz stracili kolejny. Podobało mi się wejście Zingbota oraz to zadanie z chowaniem. Sam była genialna w tych odcinkach, a jej psycho edit jest uroczy i zabawny. Scottie wrzucił ją pod autobus na swojej przemowie, której nikt nie wziął na poważnie, ale coś może w tym być - wszyscy (no może poza Haleigh) uwielbiają Sam i ciągle zachodzi dalej niż tego by się spodziewano. Ciekawi mnie czy udawanie takiej dobrej i pokrzywdzonej to jej strategia, by zdobyć i głosy jurorskie, i zostać pokochaną przez widzów. JC totalnie zmanipulował Fessym. Nie wiem tylko czy eliminacja Scottiego naprawdę się mu tak opłacała. Haleigh i Fessy pewnie odpadną kolejni, jakoś mi ich nie szkoda, no i zostaniemy z Level 4 + Sam i JC, czyli dwie osoby, które od początku nie miały żadnych konkretnych sojuszy. F2 to pewnie będzie przewidywalne Kaycee + jakaś druga osoba z sojuszu (Tyler/Brett/Angela), która z nią wygra.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

20x27
Oglądając ten odcinek myślałem, że śnię. Fessie naprawdę myślał, że deal z Angelą jest ważny i oboje będą bezpieczni? OMG. Skąd oni go wzięli? To chyba Raven była mądrzejsza...
Mam nadzieję, że to on wyleci w tym tygodniu i już nie wróci do gry. Trzymam kciuki za powrót Bejli. Chyba tylko ona i Hejli są w stanie coś zrobić, trochę namieszać. Boję się, że w final 2 znajdą się Kejsi i Tyler albo Kejsi i Brett :(

Czekam też aż Sam w końcu zacznie coś robić poza sprzątaniem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: ciriefan »

20x24-26

Co za tydzień XD Faysal jest chyba oficjalnie najgłupszym graczem w historii, a to z pewnością zasługuje na miano najgłupszego ruchu w historii. Nie dość, że jest w mniejszości, w końcu wygrywa HOH, to nominuje jedyną osobę, która jest po stronie jego i Haileigh XD Bo jest zazdrosny XD

Banda idiotów. Szkoda, że Haileigh utknęła w takiej sytuacji. Tylko jej da się tam teraz kibicować. No i Tylerowi, ale aż się chce, aby coś poszło nie po jego myśli. Angela i Kaycee są beznadziejni, a JC i Sam są niewiele więcej warci niż Faysal.

Scotty był słabym graczem i nie będzie go żal, chociaż go nawet lubiłem.

Idealny scenariusz to teraz eliminacja Faysala i powrót Baileigh XD Ale jeśli odpadnie Haileigh, to niech ona wygra Battle Back.

Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: MaciekRS »

Jack pisze:
25 sie 2018, 11:39

Ogólnie po pierwszych trzech odcinkach ludzie na forum (i nie tylko) pisali, że Sam odpadnie, a nawet jezeli jakoś przetrwa week 1 to będzie łatwym celem i odpadnie do tygodnia 3. Jak widać nie odpadła :D
Bo okazalo sie że jest głupsza niz srednia BB i nikt nie chce marnowac HoH na wywalenie osoby ktora za drobną namową sama wyjdzie z programu jak tylko Taylor lub Brett o to ładnie poproszą.
Jak ona przeszła testy psychologiczne do tego programu to tego kompletnie nie rozumiem. :geek:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: ciriefan »

20x27-29

Ten sezon stał się taki denny, że aż szkoda czasu, by coś więcej o nim pisać. Niech już wręczą Tylerowi wygraną. Niepotrzebnie przedłużali ten sezon, bo się dłuży jak cholera i nic to nowego nie wnosi. Jedyny plus jest taki, że Haileigh przetrwała. Haileigh pewnie odpadnie za tydzień, cała ta banda idiotów ma deal na final 2 z Tylerem, nikt z nich nie jest godny uwagi. Tragedia.

Scotty wygrał battle back, ale pewnie wróci i znowu się ośmieszy, bo graczem jest tragicznym. Już zapowiedział, że chce grać dalej z Tylerem, no jaja XD Będę śmiał się, jak od razu znowu odpadnie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Jack »

Nie zgadzam się ciriefanie. Niech nie wręczają Tylerowi wygranej :D Mam jeszcze cień nadziei, że Tyler odpadnie na etapie final 3 i wyeliminuje go Angela, której teraz kibicuję poza Hejli oczywiście.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother 20

Post autor: Kobra »

Byłoby śmiesznie, gdyby Tyler został zvanessowany, ale pewnie za moment zacznie wygrywać wszystko jak leci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości