Shirin w wywiadzie spojluje sezon? - dyskusja, spekulacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Shirin w wywiadzie spojluje sezon? - dyskusja, spekulacje

Post autor: ciriefan »

Zastanawiałem się czy dać tu czy do spojlerów, ale daję tutaj, bo w sumie to spekulacje nie spojler. Kto nie chce nie czyta.

Shirin w jednym z wywiadów miała przydzielić każdemu z zawodników jedno określenie. Postanowiła określić ich jako bohaterów Harry'ego Potter'a.

Mike? Harry Potter.
Sierra? Seamus Finnigan.
Carolyn? Narcissa Malfoy.
Tyler? Lucius Malfoy.
Dan? Wormtail who’s spent his whole life thinking he’s Gilderoy Lockhart.
Rodney? Voldemort.
Will. Horcrux.

Czy w finale czeka nas ostateczna walka między Harry Potterem i Voldemortem i jego horkruksem (final 3 - Mike, Rodney, Will?)

Carolyn i Tyler - czy jako Malfoy'owie nie mają żadnego znaczenia w finałowej walce i ustąpią miejsca na wojnie Rodney'owi?

Sierra - jako Seamus dobry przyjaciel Harry'ego na początku, który odwrócił się od Harry'ego, gdy uznał, że ten ma obsesję na punkcie powrotu Voldemorta (Mike oskarżający Rodney'a)? I potem Seamus powrócił do Harry'ego i pomógł mu w walce ze złem?

W ogóle Dan porównany do Parszywka i Lockharta (zakochanego w sobie nauczyciela) <3<3<3

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Widziałem. Podobnymi porównaniami posłużył się Max w swoim wywiadzie.
lol Survivor: Hogwart. Nie znam postaci z HP, dlatego też dla mnie w większości jej porównania były bełkotem, ale dzięki ciriefan za przybliżenie. Szirin przyznała, że jej typami do wygranej są kolejno: Mike, Sierra i Carolyn. O ile Mike rozumiem i Sierrę, z którą też się kumpluje teraz (to mogła być grzeczność), to Carolyn jest dla mnie szokiem. Ogólnie WC są mocno pomijani i nie wydaje mi się, aby mimo wszystko odegrali ważną rolę.
Póki co stawiam na pesymistyczną wersję finału: Dan, Sierra, Rod, a drugą, bardziej optymistyczną (w oparciu o media społecznościowe) zostawię sobie na finał, ewentualnie PW lub blogaska, jakby kogoś to bardzo interesowało.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Żeby zniszczyć Voldemorta najpierw trzeba było zniszczyć horkrusy, więc może gdzieś po drodze Will wyleci, jeszcze przed finałem. Tak bardzo proszę......

Versinn
3rd voted out
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: Versinn »

Will zasługuje na finał najmniej ze wszystkich osób, które pozostały. Niech go w końcu wywalą. :<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30: Worlds Apart”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości