Survivor 31 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Wydaje mi się, że jednak nie chcieli mieć 4 osób z S27. Jasne, możemy mówić, że z S28 też wybrano 4 osoby, ale wydaje mi się, że Ciera, Vitek, Hayden i Brad mają dużo większe szanse wejść do gry niż czwórka Woo, Kass, Spencer i Tasha (w sensie grupa, niepojedynczo).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No jeśli resztki mojej wiary w ludzi nie są bezpodstawne, to Woo szans nie powinien mieć żadnych :lol: Spencer i Kass to moim zdaniem pewniacy, Tasha może powalczyć.

Co do pierwszej krwiowody, to co do Ciery i Vitka pełna zgoda, ale Braddy Cool? Ja wiem, wiem, fani sportu, ale nie jestem przekonany, czy ta grupa jest do końca tożsama z fanami Survivor. A w nim Braddy Cool wypadł przecież, najdelikatniej mówiąc ch*jowo :lol: Chyba, że Jeff zleci swoim Skrzatom natrzaskanie paru głosów w przerwie trzaskania głosów na Mike'a Owsiaka.

A są już jakieś poważniejsze sondaże przedwyborcze? CBOS, Homo Homini, coś w ten deseń? :lol: Bo ja jak zwykle nie ogarniam. Co prawda, po aferze z Bronkiem i Andrzejem średnio już ufam sondażom, no ale mimo wszystko ciekaw jestem jak się w nich sprawy mają :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

No jeśli resztki mojej wiary w ludzi nie są bezpodstawne, to Woo szans nie powinien mieć żadnych Laughing Spencer i Kass to moim zdaniem pewniacy, Tasha może powalczyć.
Właśnie o tym mówię. Mimo nominacji 4 osób z Cagayan najpewniej wejdą Spencer i Tasha. Kass może... Także będzie ich w najlepszym razie troje. Podobnie z WA: Max nie ma realnych szans, Mike-Carolyn są zawieszeni póki co i jeśli jedno z nich wygra to odpada z listy. Mike z resztą zdaje się mieć na to z deka wyjebane, zaś Mama C walczy o głosy, ale też nie daję jej AŻ takich szans. Zostają więc 2 osoby z WA: Szirin i Joe.
Ciera i Vitek to pewniacy. Brad wydaje mi się kwalifikować ze względu na status... ja wiem? celebryty. Gdybym interesował się sportem i ogólnie nim to pewnie oddawałbym te głosy nawet jeśli miałbym gdzieś ten program. W każdym razie myślę, że zakwalifikuje się na tym 10 miejscu. Gdyby do grupy dorzucić Haydena to z BW byłyby cztery osoby.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

No ja się własnie obawiam, że Brad dostanie się do edycji :<. I Woo też :< I Keith też :<

Ale Brad najbardziej, właśnie przez to, że jest sportowcem. Bo będą na niego głosować jego survivorowi fani (? - może ma) i jego sportowi fani.

Nie chcę spamować w temacie z rankingami, ale miałem tam u facetów 10. Max i 11. Jeff, ale po tym jak obejrzałem w końcu te krótkie filmiki na stronie CBS to ich zamieniłem kolejnością. Jeff wypadł całkiem sympatycznie, przyznał, że zleszczył strasznie, ponarzekał na zasady remisu w zamierzchłych czasach. Moje głosy już dostaje od kilku dni :P.

PS: Tak co do twittera jeszcze xD Właśnie zaczęła mnie obserwować "gwiazda" sezonu 3 - Diane Ogden.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

A ja zamiast obaw doradzam spokój.

Patrząc po poprzednich sezonach z powracającymi graczami widać, że nie ma żadnych reguł i prawie* każdy może zaskoczyć, gdy dostanie drugą szansę.

* no chyba, że ma nazwisko Hantz, wtedy to jest przypadek beznadziejny.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Kelley też ostro walczy :D

http://i.imgur.com/MvgZtD4.jpg

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Błagam, tylko nie ona.


Abi też szaleje:
https://www.youtube.com/watch?v=grYkhORUafo&sns=tw

Ps.Mam nadzieję, że nie zapomnieliście dzisiaj o zagłosowaniu na Stephena, Abi i Kass.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

a do kiedy ogolnie glosowanie jest?

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Do 20 maja czyli do dnia finałowego odcinka

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Z tego co widzę na instagramie i facebooku Ciery, Abi czy Sabriny - uczestnicy dziś wyjeżdżają ze swoich miast, są spakowani i dwudziestka osób, która się dostanie nie wraca już od miejsca zamieszkania, a pozostała dwunastka wraca do domów. 29 maja jest dzień pierwszy, a 26 maja już są pre-game interviews.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Podoba mi się ten cast.

Pewnie może narzekać, że Woo to na pewno nie zasługuje, ale nawet jeżeli by się niczego nie nauczył to barany na rzeź to są moim zdaniem potrzebne, żeby gra mogła się zrobić ciekawa.

Nie zabrakło nikogo kogo mi byłoby brak, no może lekkie rozczarowanie, że nie będzie Mamy C, które jest w zupełność zrekompensowane tym, że widziałem jak Probst musiał dwa czy trzy razy mówić "jesteś super, my producenci Cię kochamy, niestety ta publiczność to jakiś plebs, ale nie pękaj będę sezony, że plebs nie będzie miał nic do gadania".

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

No to czekamy do września. Mam spore oczekiwania co do tej edycji, a cast jest świetny moim zdaniem. Cieszę się, że uczestnicy z pierwszych sezonów dostali drugą szansę, no może poza T-Bird. Szkoda mi jedynie jest Mamy C, ale mam nadzieję, że producenci będą chcieli wziąć ją do któregoś z innych sezonów, gdzie widzowie nie będą głosowali, a Carolyn zgodzi się na udział.

P.S Co do Keitha, litości :(

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ale że Solejuk i Woo zamiast Shane'a, Jima, Teresy, Troya???? To się nie dzieje... to się nie dzieje... to się do jasnej, k*rwa, Anielki, nie dzieje :( No i jeszcze Terry i Kelly, z których wejściem się liczyłem, aczkolwiek miałem cichą nadzieję, że się nie ziści.

Idę strzelać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

manu
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: manu »

masakra brak Shane wtf? o ile Troyzan byl mi obojetny o tyle ten psychol Shane powinienc dostac szanse.

Keith buhaha znow cieple kluchy beda, tak samo Woo
amarykanie to jednak glupi narod

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości