Survivor 31 - Spoilery

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 31 - Spoilery

Post autor: Jack »

Survivor 31 - Spoilery

Informacje na temat uczestników, zajętych przez nich miejsc, wydarzeń w programie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zawodnicy wrócili z Kambodży i zaczęły się spekulacje na podstawie ich wyglądu. Kelley i Kimmi cholernie schudły, Kelley wygląda jak trup, Kimmi nie lepiej, więc raczej na pewno zaszły daleko. Keith i Jeremy również sporo schudli. Przy PG też widać lekką, ale niewielką utratę wagi. Podobno Monica i Tasha też bardzo schudły. Z kolei po Abi nie widać wielki zmian, po Cierze też nie.

Z innych niepewnych newsów: Terry prawdopodobnie odejdzie na własne życzenie w pre-merge. Jego syn miał jakiś wypadek czy coś (nie jestem pewien, czy chodziło o wypadek, bo mi się nie chciało czytać), ale było to na tyle poważne, że produkcja go poinformowała i prawdopodobnie postanowił odejść z gry.

Vytas był aktywny na facebook Messenger. Być może ktoś wszedł na jego konto, ale prawdopodobnie odpadł w pre-merge.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Podobno Abi-Maria doszła dość daleko, bo na twitterze coś było, że ktoś z jej rodziny wyjeżdżał.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Tak, też słyszałem to, że jej ojciec był zawsze aktywny na twitterze, a w okolicach wizyty rodzin nagle przestał być aktywny, więc wskazywałoby to na to, że Abi dojdzie do tego etapu.

Edit: Na dodatek jeśli chodzi o Cierę, to ona w Blood vs Water po 37 dniach straciła tylko 1kg wagi, więc to, że mało się zmieniła, nie znaczy, że szybko odpadła.

EndlessPanic
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 03 cze 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: EndlessPanic »

Znany jest podział plemion

BAYON:
Andrew Savage
Jeremy Collins
Joe Anglim
Keith Nale
Stephen Fishbach
Ciera Eastin
Kass McQuillen
Kimmi Kappenberg
Monica Padilla
Tasha Fox

Obrazek

TA KEO:
Jeff Varner
Spencer Bledsoe
Terry Deitz
Vytas Baskauskas
Woo Hwang
Abi-Maria Gomes
Kelly Wiglesworth
Kelley Wentworth
Peih-Gee Law
Shirin Oskooi

Obrazek


W sumie bez żadnych niespodzianek, bo tak jak przypuszczano porozdzielano największych sojuszników.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

EndlessPanic pisze:Znany jest podział plemion

BAYON:
Kass McQuillen
Tasha Fox
:D

Chikko
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2015, 00:00
Lokalizacja: LA
Kontakt:

Post autor: Chikko »

Ta Keo wydaje się być o wiele silniejsze patrząc na składy plemion.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Szirin zaczęła obserwować na tłiterze: Tashę, Monicę, Kimmi, Woo, Keitha i Jeremy'ego. Btw brzmi jak powtórka z zeszłego roku.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Abi dodała zdjęcie na fb z Kelley i Cierą pisząc, że jeden z fanów stwierdził, że tamta trójka jest jego faworytami.
Następnie Ciera zaczęła lubić każde zdjęcie Abi i skomentowała jej zdjęcie z Pete'm (S25)
Abi zaczęła komentować i lubić zdjęcia Laury M. oraz Ciery.
Oprócz tego Abi udostępniła twittera Jeremy'ego, pisząc, że fani mają go obserwować.
Monica została od-follow-owana z twittera przez większość uczestników, ale potem z powrotem dodana przez niektórych.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Potencjalny spojler na podstawie tweetów Keitha do siostry Spencera: prawdopodobnie poznali się na wizycie bliskich, więc Keith i Spencer musieliby dojść do tego etapu.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Czytałem ostatnio na jakimś forum również spekulacje na temat tej sprawy z wizytą rodzin i mówi się, że do tego etapu (finałowa 6) dotarła Abi, Keith, Spencer, Kelley, Kimmi oraz Monica/Tasha/Ciera, najbardziej prawdopodobna z tych pań jest Monica, co nie zmienia faktu, że Tasha i Ciera musiały być wyeliminowane na etapach final 8/final 7.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A ja myślę, że Tasha zaszła bardzo daleko. Wstawiła ostatnio zdjęcie na twittera i schudła o jakieś 2/3.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Więc wychodzi na to, że na pewno znalazła się w F6, ale Monica też się gdzieś tam pląta. Jak dla mnie pewniakami na tym etapie są właśnie Keith, Spencer i Abi. A po Kelley i Kimmi można spekulować tylko ze względu na to ile schudły.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: maniana92 »

mam nadzieje, ze jednak tak nie bedzie z ta finalowa szostka z tych osob w sumie tylko kelley kibicuje

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A skąd się wzięła plotka o Monice w final 6? Właśnie na sucks wszyscy są raczej zgodni co do tego, że odpadła w fazie pre-jury, bo sporo na to wskazuje. Ludzie odlajkowują ją na portalach społecznościowych, a na zdjęciach po powrocie bardziej przytyła niż schudła. Owszem, to nie są pewne dowody, ale po prostu nie wiem, skąd ta pewność, że zaszła tak daleko? Są jakieś konkretne spojlery, które przeoczyłem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości