Big Brother Canada 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Dyskusja na temat piątej edycji kanadyjskiej wersji programu "Big Brother". Premierę tego sezonu zaplanowano na marzec 2017.
http://cartermatt.com/240490/big-brothe ... -premiere/

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Konto na twitterze, które w zeszłym roku ogłosiło twist z International Wildcards napisało, że Side Show zostało anulowane.

Wkleili także zdjęcie jednej z uczestniczek brytyjskiego Big Brothera (wcześniej napisali, że w tym roku też będą międzynarodowi mieszkańcy) sugerując, że to właśnie ona będzie jedną z wildcards.

Jak się okazało - zarówno firma produkująca BB Canada, jak i oficjalny profil BB Canada followuje tę osobę na twitterze, a tą osobą jest Harry Amelia z Big Brother: Timebomb.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ej, a Timebomb nie jest czasem uznawany za jeden z gorszych sezonów :3 ?

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Tak, Timebomb jest uznawany za najgorszy brytyjski sezon Big Brothera :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A ja spośród chujnastu innych musiałem strzelić akurat w niego, no miodzio. Jestem właśnie (od trzech miesięcy) na etapie jak weszła Harry Amelia i pierwszą moją reakcją było, czy aby to nie jakiś tranzystor.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A nie mówiłem, że lepiej zabrać się za BB17? Krótkie i na temat.
Z takich tych to ludzie często chwalą 5 i bodaj 7 sezon. Sam opinii nie mam, bo widziałem ino 2 edycje.

W ogóle, jak Kanada pójdzie w międzynarodowe twisty to może kiedyś doczekamy się rodaków :3

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

kiedyś doczekamy się rodaków
Hell yeah, widzę to, widzę :lol: . Rutowiczka ze specjalnym miejscem dla konia w swoim HoH i Nadolski wsadzający... klucza nie w ten otwór, co trzeba.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Przednia beka.

Kanadyjski BB wszedłby na nowy poziom, ale jestem poważnie ciekawy, jak różny przebieg miałby nasze edycje działając na zasadach zachodnich sezonów.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kobra pisze:Jestem poważnie ciekawy, jak różny przebieg miałby nasze edycje działając na zasadach zachodnich sezonów.
Pewnie taka Jolka odpadłaby w 2-3 tygodniu gry. Z drugiej strony to uczestnicy w edycjach z TV4 nie byli zbyt inteligentni, więc taka pani 'żłów' z telegier czy Iza z Australii miałyby szanse na finał :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jolki nikt by nie brał na poważnie, więc doczłapałaby jako taki kozioł do finału.

W jedynce Meierowa pewnie przechytrzyłaby wszystkich swoim mrokiem, cieniem i złolstwem. Dzięcioł uprawiałby te swoje pomidory u siebie na działce zanim by się zorientował o co chodzi. Klaudiusz i Gulczas byliby typowymi koksami, którzy w pierwszym tygodniu myślą, że opanują świat, a po czwartym ktoś zaiwaniłby im kopa w czoło i skończyłoby się rozpaczą.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na twitterze pojawiły się plotki, że w zbliżającej się edycji udział wezmą powracający gracze z wersji kanadyjskiej i kilka legend z edycji międzynarodowych.
Jest jednak osoba (ta która podała informację o Harry Amelii), która twierdzi, że to nieprawda i w edycji tej wezmą udział nowi Kanadyjczycy oraz zagraniczne gwiazdy. Wkrótce ujawnionych ma być więcej szczegółów.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Na profilu twitterowym, na którym pisano o udziale Harry Amelii pojawiło się kolejne zdjęcie międzynarodowego mieszkańca. Jest to Lisa Clark z jedenastej edycji australijskiego Big Brothera.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Premiera 5 sezonu została zaplanowana na 15 marca 2017 (środa). Uczestnicy wprowadzą się do BB house w piątek, 10 marca.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Trzecią osobą podaną przez ten profil na twitterze jest Danielle Reyes z BBUS3 i 7.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Meciek pisze:Trzecią osobą podaną przez ten profil na twitterze jest Danielle Reyes z BBUS3 i 7.
Oj tak. Oby się to potwierdziło. Kocham ją <3
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości