Big Brother Canada 5

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x22-23
Ale tydzień. Jak to się stało?
Pewnie kolejne odcinki nie wyjaśnią nam wszystkich wydarzeń. Nie śledziłem ostatnio live feeds więc może ktoś z Was napisze dlaczego Dre zagłosowała przeciw Ice i co takiego się stało, że Dillon i Karen porzucili pomysł pozbycia się Iki.
Triple eviction po raz kolejny była ciekawa. Szkoda, że tego twistu nie ma w USA :D
Bardzo mi przykro z powodu eliminacji Dre. Nie zasłużyła sobie, by odpaść razem z Williamem, który chyba do samego końca wierzył w sojusz z Kevinem :D

I tak z beznadziejnej sytuacji Ika i Demetres wybrnęli świetnie. Teraz ich sytuacja wygląda co najmniej dobrze. Finałowa piątka i rywalizowanie z takimi osobami jak Karen czy Dillon. Jedynie Kevin może być zagrożeniem dla Iki na tym etapie gry.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: bobaas »

Ika przetrwała triple eviction <3 Trochę lipa, że odpadła Dre, ale sama sobie ten los zgotowała. Z tego, co gdzieś czytałem to w ostatniej chwili chciala odwrócić sytuację i po tym, jak było ugadane, że zostaje Ika to postanowiła gadać z Dillonem i go przekabić na wywalenie Iki i ponoć Dillon to powiedział Ice, bo Dillon i Karen mieli jakiś deal z Iką i Demetresem. Ale też chciałbym to zobaczyć.
Co do sytuacji Iki to wcale taka dobra nie jest niestety. Ona jest beznadziejna w zadaniach a teraz znowu wszystko w jej rękach. Demetres nie bierze udziału, więc jak ona nie wygra HoH (szanse są raczej marne) to lądują znowu na bloku. Jedyna nadzieja dla niej to, że Demetres nie wygra tego PoV. Z nim ma szansę zostać. Jak będzie ona sama to średnio to widzę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Roxy »

uff Kevin przetrwał! ale ika... niech już odpadnie, bo ona tego nie wygra ;p

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Mała Franczeska [*]
To się skończy jeszcze wygraną starej baby, mówię wam XD A poważnie, to myślę, że największym posunięciem strategicznym gwarantującym wygraną jest zabranie tej starej raszpli do finału.
Nie wierzę, że Ika i jej mięśniak przetrwają kolejną rundę. Teraz ratuje ich tylko HOH, a on jest zablokowany. Pozostali byliby idiotami do potęgi (w aż taki niedowład umysłowy nie uwierzę), gdyby nie nie nominowali tej pary. Potem najsensowniejszym ruchem będzie pozbycie się Kevina.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

to triple xd omg. ale odcinek. Przed nim nadrabiałem feedsy, zeby ogarniac co tam sie dzieje, ale te wszystkie zmiany frontów xd Wielka szkoda, że Kevin wygrał veto, ale mimo to odcinek mi sie bardzo podobał, jeden z nielicznych od dawna który sie ogladało w całości przyjemnie (bo wczesniej to tylko teksty Karen były smieszne, zwłaszcza ten z kiss my ass do Dillona xD).
Dre prowadziła bardzo dobrą grę, mam nadzieje ze kiedys jej dadzą drugą szansę, popełniła jeden głupi błąd na końcu i to się na niej bardzo szybko zemsciło. Ale strasznie ją lubie jako osobę, ogromnie pozytywna, ciagle sie smieje i usmiecha, nawet po odpadnieciu. Jej laugh gdy Arissa powiedziała do Williama "z kevinem był fun, nawet jesli powiedział ze to nie showmance?" był bezcenny xd

No i mamy F5. Mam nadzieje ze wygra ktoś z trójki Ika/Demetres/Karen. Dillon jest ok, ale on nic nie robi, a Kevin Martin to by juz mogl zrobic cos w stylu koncz wasc, wstydu oszczedz.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

bobaas pisze:
05 maja 2017, 23:15
Co do sytuacji Iki to wcale taka dobra nie jest niestety. Ona jest beznadziejna w zadaniach a teraz znowu wszystko w jej rękach.
Masz rację. W zadaniach jest bardzo słaba, ale świetnie manipuluje innymi. Jak dla mnie jeżeli w finale będzie Ika z Dillonem/Karen to wygra na 90%. Jeżeli jakimś cudem będzie w finale z Demetresem to również powinna to wygrać, ponieważ steruje każdym jego ruchem. Nawet wczoraj podczas triple eviction.
Demetres wygrał HoH, a pyta się Iki co ma zrobić.
Ona mu odpowiada: to twoje HoH, co ty chcesz zrobić?
A on nic, tylko na nią patrzy :D

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Anja »

OMG. Tego się nie spodziewałam. Stało się najgorsze, my fav Dre odpadła. </3 Szkoda mi jej, ale queen stays queen, nawet po eviction ten śmiech. <333
Jezuuu, jak się nie czyta feedsów to naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Nie chciało mi się wcześniej dokładnie patrzeć o co chodzi. Wiedziałam, że były plany zachowania Iki, ale najwidoczniej Karen i Dillon dali się zmanipulować or something like that. Na początku Dillon bardzo chciał eviction Iki, miał dużo planów z Dre, ale coś nie wypaliło. Fakt, że Jackie zaczęła bardziej irytować pomógł pewnie Ice. Aaa! Czytałam, że specjalnie wrobili Dre, żeby myślała, że głosuje z większością na Ikę, stąd ta sytuacja. Imo, naprawdę nie myślą, przecież oni ŻADNYCH SZANS na wygranie z Iką nie mają. Jednak bardzo się cieszę, że queen została, bo niewątpliwe prowadzi najlepszą grę i najbardziej zasługuje na wygraną. Chociaż podejrzewam, że zostanie robbed tuż przed finałem. No oczywiście, znowu kto by się spodziewał, że Demetres wygra HOH. XD Najgorsze jest to, że Kevin wygrał Veto, wydaje mi się, że jeśli nominacje zostałyby te same to Dre zostałaby w grze <miałaby spore szanse>. A William zapłacił za swój wcześniejszy błąd. Oj tak się nie robi, gdyby nie uratował Kevina z pewnością wyszedłby na plus, a tak to dał się ponieść emocjom, uwierzył w "showmance" i takim sposobem zakończyła się jego przygoda z BB.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

5x21-23

Świetny tydzień!

Jestem w szoku, że Demetres i Ika to przetrwali. Nie wiem, jak do tego doszło, ale wygląda na to, że sporo nie pokazali.

Ika jest królową i mam nadzieję, że wygra. Jak nie ona, to Kevin. Ostatecznie może być Demetres, ale jak dla mnie musiałby wykonać jakiś własny ruch (np. wywalić Ikę po wygraniu HOH w final 3). Gra Dillona i Karen to jakieś dno.

Co do wyeliminowanych - Jackie odpadła, Alleluja! Nareszcie! Tak tragicznej osoby to już dawno nie było. Potem William i Dre :( Tzn Williama mi nie szkoda, ale Dre. I ten jej śmiech po tym, jak Arisa powiedziała, że wg Kevina nie miał showmancu! Hahaha. Dre to kandydatka nr 1 z newbies na powrót w przyszłym sezonie <3


Konfy:
Ika - 14+15+5=24 (114)
Demetres - 5+8+1=14 (106)
Kevin - 14+4+1=19 (91)
Dillon - 2+2+0=4 (81)
Karen - 5+2+1=8 (54)

William -1+0+0=1 (69)
Dre - 8+7+0=15 (68)
Jackie - 2+3+2=7 (45)

Bruno - 52, Sindy - 26, Neda - 54

Emily - 35, Gary - 50, Cassandra - 41, Dallas - 22, Mark - 9

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

Dopiero teraz zauważyłem, że wyeliminowana w 8 odcinku Cassandra miała prawie tyle samo konf co Jackie (wyeliminowana w odcinku 23) :D

5x24
Zabawny odcinek.
Kevin wygrywa po raz kolejny HoH. Mam nadzieję, że nie będzie wygrywać wyzwań do końca sezonu.
Ika w końcu była trochę przestraszona. Przez ostatnie tygodnie zawsze wiedziała co robić i czuła się w grze dość pewnie.
Demetres - jeżeli nie wygra PoV to pewnie zostanie wyeliminowany w tym tygodniu. Chyba tylko on może zagrozić Kevinowi w wyzwaniach.
Karen to idealna osoba, aby zabrać ją ze sobą do finałowej dwójki. Pewnie nie dostanie głosu żadnego z jurorów ;)
Wszyscy lubią Dillona, ale czy on w tym sezonie zrobił cokolwiek? Chyba już Karen bardziej zasługuje na finał niż on.

W końcu powróciła Marsha. Tym razem z misją dla Karen. To wszystko wyglądało trochę żałośnie i chyba uczestnicy domyślili się, że to wszystko fake :)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x24

ten odcinek był śmieszny xd Sucks, ze Kevin Robert Martin znow jest HoH i trzeba ogladac wiecej jego konf, ale kocham to jak go pokazywali jako idiotę teraz xd. Nie da sie na niego patrzec w tym sezonie, boi sie zrobic cokolwiek, nawet boi sie powiedziec cokolwiek, wiec to jak mu Ika na koniec wygarnęła bylo bezcenne :D

No i na plus Marsha i przeklęte łożko. Umarlem jak Karen wyliczala po kolei kevinowi kto na nim lezal xd Fingers crossed ze zadziala to po raz kolejny.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kamel »

5x25

Korzystając z cytatu Iki...I am never speechless, ale teraz to XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kevin Robert Martin- jesteś idiotą. To zakończenie odcinka, kiedy Kevin uzywa Veto na Ice i ona z Karen myśli, że Karen idzie na blok, a tu surprise Dillon i nagłe powstrzymywanie śmiechu xd. To jest ruch porównywalny do pierwszego jurora z BB3 xd. Just Tragic. Tak jak tp podsumował Demetres. Kevin miał dwa HoH, w obu najpierw nominował Ike i jedyne do czego doprowadził to eliminacja Jackie i Dillona xD. Bra-wo. Ogolnie to na strategie w odcinku przeznaczyli tylko 8 minut, czyli Kevin jest naprawde hated tam i nikt z nim nawet nie chce rozmawiać xD.
na plus to zadanie z Big Brother Says, śmieszne było, ta wycieczka i Sarą z plackami, która miała komentarze jak zingbot z us <3.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x25
Rzeczywiście Kevin udowodnił w tym odcinku, że każdy jego ruch jest starannie przemyślany...
Rozumiem, że chce pozbyć się Demeteresa, dlatego uratował Ikę. Jednak chyba nie zauważył tego, że Karen może głosować na Dillona.
Mam nadzieję, że pan Kevin Martin odpadnie już niedługo. Udało mu się przetrwać tyle tygodni, że już czas na niego :D
Ogólnie podsumowując, to ten sezon jest tragiczny. Gdyby nie Neda, Ika, Karen i Dre to byłaby totalna masakra.

Największą zagadką sezonu pozostaje pytanie czy Ika i Karen wygrają w tym sezonie choć jedno wyzwanie. [No tak, mój błąd. Karen wygrała w tym sezonie jedno HoH. Tylko Ika to taka loserka]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Jack »

5x26
Ten odcinek był strasznie nudny. Od samego początku wiedziałem kto odpadnie, więc mówienie przez 25 minut o tym co zrobi Karen nie miało najmniejszego sensu.
Najlepszym momentem tego odcinka były wstawki z Jury House. Widać, że bawią się tam lepiej niż w BB House :D

Nie wiem czy Karen podjęła słuszną decyzję. Widać, że jej strategia opiera się na tym, aby zaszkodzić Kevinowi Martin :D

Kolejne odcinki pewnie również będą takie nudne. Wydaje mi się, że największą atrakcją będzie specjalna wizyta Nikki z poprzedniego sezonu :D

Mój wymarzony scenariusz na kolejne dni:
Demetres wygrywa HoH i nominuje Karen i Kevina. Kevin zdobywa veto, ratuje się i eliminuje Ikę. [Czyli Ika odpada podczas HoH Demetresa :D]
Final 3: Demetres wygrywa HoH i bierze Karen do finału :D [Kevin Martin w końcu odpada z programu]
F2: Karen świetnie odpowiada na pytania jurorów i wygrywa program :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: Kobra »

Tu nawet jakby chciało się dyskutować to nikt nie zasługuje na wygraną poza Iką/Demetresem. Jury nie ma prawa być bitter. Tyle okazji, aby wyeliminować parę, którą jest bardzo ciężko pokonać w czelendżach i z żadnej okazji nie skorzystać. Nie wiem, czy ten sezon jest tak genialny ze względu na grę tej pary, czy w ogóle mają taką genialną grę, czy to tylko wrażenie przez żałosny poziom reszty tych ludzi. Czy to jest w ogóle na serio? Czy produkcja ma w tym swój udział?
Demetres wygrywa HoH i nominuje Karen i Kevina. Kevin zdobywa veto, ratuje się i eliminuje Ikę.
Znając już idiotyzm tej edycji nie zdziwiłbym się, gdyby Kevin wyeliminował starą babę i tamci dwoje znowu przetrwaliby bez problemu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 5

Post autor: ciriefan »

5x24-26

Hahahaha - tyle mam do powiedzenia na temat decyzji Kevina podczas POV. Serio? Koleś się całkowicie skompromitował. Nie wiem, co on sobie myślał. Mam nadzieję, że teraz poleci (oby nie wygrał veta).

Z drugiej strony decyzja Karen też była debilna. Rozumiem, że nie lubi Kevina. Baa, rozumiem, że może nawet ona zdaje sobie sprawę, że nie wygra, więc nie gra pod siebie. Rozumiem, że nienawidzi Kevina. No ale... Odwrócenie się od Dillona było naprawdę bardzo niskim zagraniem z jej strony, on faktycznie był przy niej przez cały czas, a ona zniszczyła jego szanse na zwycięstwo, bo... nie lubi Kevina. Żałosny, okropny babsztyl.

Mam nadzieję, że wygra Ika lub Demetres. Każdy inny wynik to będzie żenada i totalnie zniszczenie i tak najgorszego sezonu w historii BB Canada.

Konfy:
Ika - 11+7+12=30 (144)
Kevin - 19+16+9=44 (135)
Demetres - 4+14+3=21 (127)
Karen - 8+4+7=19 (73)

Dillon - 6+3+4=13 (94)

William -69, Dre - 68, Jackie - 45, Bruno - 52, Sindy - 26, Neda - 54

Emily - 35, Gary - 50, Cassandra - 41, Dallas - 22, Mark - 9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość