Big Brother Canada 6

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Maw »

ep. 23
Triple eviction ciekawie się oglądało, bo były dramy, ale odpadły dwie moje faworytki - Ali i Olivia. Były znakomitym duetem i ich występ oceniam mega pozytywnie. Szkoda, że nie udało się Olivii wygrać tego PoV, a była tak blisko. Podobała mi się jej postawa i to jak powiedziała useless trio całą prawdę, że są po prostu floaterami. Johnny moim zdaniem trochę źle rozegrał te ostatnie weeks, ale miał rację, że trzeba się pozbyć silnego duetu. Oczywiście nasza trójeczka postanowiła zostawić Kaele, która zmanipulowała nimi jak małymi dziećmi. A Alejandra jak to ona po prostu powiedziała prostu z mostu co myśli i odeszła z hukiem, bo i tak nie miała nic do stracenia. :D

Z jednej strony cieszę się, bo w f5 są Daela i wszystko wskazuje na to, że ktoś z nich wygra. Uwielbiam ich i to mój ulubiony showmance ever (a rzadko kibicuję showmancom), więc trzymam kciuki. :D Są silni w zadaniach i pozostali praktycznie nie mają z nimi szans. Jeśli jednak jakimś cudem stanie się tak, że Daela odpadną przed finałem to będziemy mieli jednego z najgorszych zwycięzców ever. Cała trójka Maddy, Paras i Will to typowi floaters, którzy nie zrobili kompletnie nic. Ich wygrana byłaby porażką i nieporozumieniem. Każdy kto siedzi w jury zasłużył być na ich miejscu bardziej. Sezon naprawdę mi się podobał i oby miał też godnego zwycięzcę. Szacun za to, że tak useless graczom, którzy po prostu sobie tam byli udało się zajść tak daleko. Will jest spoko jako człowiek, ale gracz z niego żaden. Paras jest za to strasznie irytująca i śmieszy mnie to jak uważa się za masterminda i przypisuje sobie ruchy, których nie wykonała. Z Maddy jest podobnie. Chciałbym jej kibicować, bo jest taką mega fanką, ale po prostu ona jest beznadziejnym graczem. I tak samo jak Paras nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. :D Zabawne było jak myślała że rządzi domem. xD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Kobra »

Jeśli jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie to niech zdarzy się cud i wygra sobowtór Mili Kunis. Jakoś za nią nie przepadam, ale w obecnej sytuacji jak z BB19 nie ma czego się lubi, to się lubi to co się ma. Ewentualnie Will, bo jest sympatyczny i jakoś nie miałbym wtedy poczucia, że oglądając zmarnowałem czas na jakieś Kaele.
Obstawiam taki rozwój: wszystkie czelendże do końca na zmianę wygrywać będą Kaela i Derek. Odpada Will, odpada sobowtór Mili Kunis, odpada Maddy, ewentualnie któreś z parki ogarnie się pod koniec i zabierze Maddy ze sobą do finału. I uczciwie wygrać wtedy powinna Kaela, ale czuję, że wygra Derek, bo ona jest bardziej jebnięta. W ogóle, jak często zdarza się w BB, że showmance wchodzi do finału, bo to chyba bardzo rzadka sytuacja? Druga opcja: jak wiadomo w Kanadzie zwycięzca zawsze jest z dupy, a to ktoś jest posrany i zagłosuje odwrotnie, a to ktoś upieprzy cię w f3, a to nagle znikąd ktoś wygra wszystkie PoV/HoH/inne copy i mam nadzieję, że z dupy Will albo Mila Kunis zaczną wszystko wygrywać i przynajmniej jedno z pary odpadnie przed finałem.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Kamel »

Nadrabiając cały sezon moge stwierdzić ze nie oglada mi sie go źle! Początek był taki sobie, ale im dalej tym bardziej się wciągalem.Może to dlatego ze poprzedni BB Can był tragiczny, nie wspominając juz o BB US 19 </3. Podobało i sie to, ze ludzie w wiekszosci nie bali sie duzych ruchów i wywalali zagrożenia jak mieli ookazje (co niestety spotkało sie z wylotem Ali i Olivii w triple :( ). Reakcja Ali na eliminację <3.

Moją absolutną faworytką jest Kaela. Nie rozumiem,czemu przez caly cały poczatek sezonu była zupełnie pomijana xD Myslalem ze bedzie jakąs idiotką, która jest tam tylko po to, zeby mieć showmance z równie niewidocznym Derekiem. Potem wygrała HoH i ją polubiłem. Dereka zresztą też. Tak jak Maw pisał- ja też nigdy nie kibicuje showmance'om i rzadko zdarza się ze je w ogole lubie i to w całości! Zwłaszza ze Kaela jeszcze powtarzała po nominacji, ze nie chce zeby derek mial veto, ze wybierze sie 100 razy bardziej niz jego xD Jak popzednie showmance był nominowany to oboje płakali i zapierali sie, ze nie beda przeciwko sobie grać, a tutaj mamy na odwrót i za to pllus! Mam nadzieje, ze ktoś z nich wygra. Wolałbym Kaele, choć Derek też ujdzie. Maddy i Paras są nawet sympatyczne, ale niestety myślą ze wszsytko idzie z ich planem i pryzpisuja sobie ruchy, które nawet nic nie maja wspolnego z ich osobami xD Will jest smieszny i to koniec jego strategii.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

Uważam że sezon jest bardzo dobry, nieprzewidywalny i jedyne co mogłoby mi nieco popsuc wrażenia z całosci to gdyby zwycięzył Will. Najbardziej kibicuje Kaeli, potem Dereckowi ale gdyby wygrała Paras albo maddie to tez w sumie nie mialbym nić przeciwko. Jedynie ten Will.....

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

6x21-23

O matko, co za tragedia. Jak Johnny wygrał HOH to się ucieszyłem, bo Daela była na bloku. Niestety Ali i Olivia postanowiły przeciwko niemu kombinować, przez co on nie zaryzykował i dał Ali na blok, jak Derek wygrał POV. A potem floaterzy zniszczyli grę, a po tym jak Derek wygrał HOH, straciłem całą trójkę moich faworytów w jednym odcinku. Najgorsze jest to, że sezon był naprawdę świetny, a mamy tragiczną końcówkę, bo w sumie to nikogo z tej finałowej piątki nie lubię. W ogóle już kilka tygodni temu przewidziałem, że jak ci ludzie nie wywalą showmancu, póki ukrywał się poza radarem, to potem showmance zacznie wygrywać zadania i wszystkich wykosi. Cóż, miałem rację. Szkoda, że akurat w tym sezonie ten showmance jest najmniej sympatyczny z wszystkich.

Jestem w szoku, ale w tej chwili kibicuję Kaeli. Chociaż nie polubię jej jako osoby, to świetnie rozegrała ten tydzień. Do tego wygrywa zadania. Pomimo mojej niechęci do niej mocno szanuję jej grę i jest tam jedyną osobą, która zasługuje na zwycięstwo. Teoretycznie Derek też, ale nie przełknąłbym jego wygranej - nie chciałbym, żeby wygrał ktoś, kto sam przyznaje, że nie zna gry (co zresztą widać) i nie oglądał odcinków, a tylu fanów mogło zająć jego miejsce. Poza tym to Kaela całkowicie steruje każdym jego ruchem. Dla mnie Derek jest takim samym pionkiem jak trójka floaterów, tylko że on w przeciwieństwie do nich wygrywa zadania. Same zadania i ładna buzia to moim zdaniem za mało, żeby wygrać, ale na koniec to i tak jest konkurs popularności, więc sądzę, że on ma największe szanse.

Trójka floaterów to jakiś dramat i po tym tygodniu przestałem ich całkowicie lubić. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego poszli na ten debilny układ z Daelą - okej, dało im to bezpieczeństwo w triple (czego też nie mogli przewidzieć), ale co dalej? Przecież nikt z ich trójki nie jest w stanie przez cały sezon wygrać zadania. O wiele lepsze było dla nich wywalenie Kaeli i wejście w sojusz z Alejandrą i Olivią, bo Derek nawet jakby wygrał, to dalej celowałby przede wszystkim w Johnnyego, a w drugiej kolejności w Ali i Olivię. Poza tym Ali i Olivia też nie błyszczą w zadaniach i tu mieliby szansę na korzystne dla siebie rozegranie końcówki gry. Tymczasem znaleźli się w finałowej piątce z dwójką zadaniowych gigantów, która ich po prostu po kolei wyeliminuje. Debilny ruch. Sądzę, że przełknąłbym jeszcze wygraną Paras, bo jestem w stanie docenić to, że jakoś tam ciągle udało jej się grać pomiędzy sojuszami i nie dając się na tym przyłapać. Will natomiast przez całą grę nie zrobił nic, a Maddy to od początku jest chodzącą tragedią (jej rozmowa z Alejandrą w sypialni - hahaha, mistrzyni socjalu, na pewno będzie miała jej głos jurorski XD).

Także podsumowując to, komu kibicuję: 1. Kaela - długo, długo nikt - 2. Paras - znowu długo, długo nikt - 3. Derek 4. Will 5. Maddy

Konfy:
Kaela - 10+9+2=21 (67)
Paras - 3+2+1=6 (60)
Will - 1+0+1=2 (52)
Maddy - 0+6+1=7 (52)
Derek - 1+7+0=8 (47)

Alejandra - 5+9+2=16 (84)
Johnny - 14+14+2=30 (113)
Olivia - 3+1+0=4 (59)

Ryan - 87

Erica - 71, Merron - 43, Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Kolejny dobry tydzień! Cała trójka zasłużyła sobie na eliminację. Widać, że w tym sezonie ludzie trochę myślą i eliminują największe zagrożenia... Chociaż jak widać po Johnnym nie zawsze. Czasami nominują niewłaściwe osoby i przez to wylatują z gry.
Pytanie brzmi: co dalej? Mam nadzieję, że w finale nie zobaczymy Deali. To byłaby tragedia :D Kilka tygodni temu nie sądziłem, że Maddy czy Paras będą w stanie pokonać tylu rywali. Widocznie ich strategia się opłaca.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

ciriefan pisze:
29 kwie 2018, 12:14
6x21-23

O wiele lepsze było dla nich wywalenie Kaeli i wejście w sojusz z Alejandrą i Olivią, bo Derek nawet jakby wygrał, to dalej celowałby przede wszystkim w Johnnyego, a w drugiej kolejności w Ali i Olivię. Poza tym Ali i Olivia też nie błyszczą w zadaniach i tu mieliby szansę na korzystne dla siebie rozegranie końcówki gry.
Ali odpadła na własne życzenie, była słabym graczem ale mieła szanse sie uratowac, niestety sam widziałes w odcinku jak wygladała jej rozmowa z Maddy. Podobnie było z Paras, jeśli Paras chce gwarancji że nie zostanie wywalona w triple to Ali powinna jej dac wszystkie gwaracje, łacznie z obietnica final 2 i na koncu pocałowanie ręki a nie robić łaske że w ogóle chce rozmawiać. Kaela obiecała wszystko co mogła, zagrała dobrze i dlatego została i dlatego życzę jej wygranej, Ali wolała stroić fochy.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Maw »

24

Omg, ten odcinek. <333

Delusional Paras flopująca kolejne HoH i płacząca, że żałuje swoich decyzji. <3 Mogła myśleć wcześniej. Już mam większy szacunek do Maddy, bo przynajmniej myślała, że zostawienie showmance'u w jakiś sposób jej pomoże (???), a Paras po prostu uwierzyła we wszystko co Maddy powiedziała. Will też flopujący kolejne HoH, co za szok. Maddy wrzucająca Willa i Paras under the bus tym samym tracąca ich ewentualne głosy jurorskie. <3 Paras płacząca przez Maddy i nazywająca ją największą manipulantką jaką poznała. <3 Ta trójka jest serio tragiczna, ale przynajmniej mam bekę z oglądania ich. Jeśli Paras lub Maddy wygra (a na to mają szansę tylko konkurując ze sobą) to będzie największy wtf winner ever. Wyobraźcie sobie Maddy płaczącą po ogłoszeniu wyników i mówiącą o jej wspaniałym socialu. <3 Jestem za to pod wrażeniem Daeli, ci ludzie są naprawdę głupi, że pozwolili im zajść tak daleko, Kaela musi to wygrać. <3

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

6x24-27

Yeah, Kaela wygrała kolejne dwa zadania i trio ma za swoje <3

Muszę przyznać, że w końcu na sam koniec polubiłem Maddy. Przede wszystkim te wszystkie wyrzuty, które zrobili jej Paras i Will, to było takie żałosne. Naprawdę żal mi się jej zrobiło. Paras i Willa przestałem całkowicie lubić, a zwłaszcza jego, bo jest koszmarnym hipokrytą. Najpierw zrobił jej takie guilt trip, wielce wściekły, a potem sam poszedł na układ z Daelą (trzeba dodać, że debilny), a miał szansę uratować całe trio. Jego potencjalna wygrana to najgorszy scenariusz z możliwych - w końcu ma zadanie, które może wygrać, ale kładzie to POV, bo Derek i Kaela obiecali mu final 4... A przecież jakby wygrał POV, to i tak miałby final 4, zdjąłby którąś z lasek z bloku, na blok mógłby pójść tylko Derek i wyjebałby Dereka podczas HOH Kaeli. Co za bezmózg, ja prdl. Jeden z najgłupszych graczy w historii programu.

Co do Maddy - chociaż graczem była kiepściutkim, to zachowywała się w tym swoim ostatnim tygodniu naprawdę z klasą. Zniosła te wszystkie ataki w jej stronę. Walczyła do końca. Podobało mi się to jej "it's okay" i podejście, że to jednak jest tylko gra. No i jej speech przed głosowaniem też bardzo fajny.

Nie lubię nikogo z tej finałowej czwórki, ale jak nie wygra Kaela albo Paras to będzie tragedia i tyle. A jak wygra Will, to serio przestanę wierzyć w jakikolwiek sens tej gry XD

Konfy:
Paras - 14+11+5=30 (90)
Kaela - 11+8+2=21 (88)
Will - 6+5+1=12 (64)
Derek - 2+5+0=7 (54)

Maddy - 7+11+10=28 (80)

Olivia - 59, Johnny - 113, Alejandra - 84, Ryan - 87

Erica - 71, Merron - 43, Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Jack »

Ten ostatni tydzień...
Rzeczywiście szkoda było mi Maddy, która została pozostawiona sama sobie :( I tak dziewczyna długo się utrzymała w grze, bo o ile pamiętam to celem była od trzeciego tygodnia.
Will udowodnił, że jest jednym z najgłupszych uczestników rs w ostatnich latach. Położył zadanie, bo Kaela coś mu obiecała? xD
Końcówka tego sezonu jest coraz bardziej irytująca. Chyba zacznę trzymać kciuki za Kaelę.

No i Arisa w końcu powiedziała "but first". Widać, że zaczyna wzorować się na Julie... Oby wersja kanadyjska BB nie poszła w kierunku tej amerykańskiej.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Anja »

Teraz tylko czekam aż Kaela wygra całość. <3 Jestem ciekawa, czy wzięłaby tego Dereka do F2. Sądzę, że mimo wszystko wygrałaby z nim.
Szkoda Maddy, ostatnie tygodnie miała dobre. Przede wszystkim walczyła do samego końca. Will w ostatnim tygodniu pokazał, ze jest brainless. Pójść na tak niekorzystny dla niego deal z Derekiem w PoV. </3 Tragedia, a mógł zrobić big move i rozbić showmance. Teraz Slayla się z niego śmieje. <3 F4 to chyba szczyt jego możliwości. Choć nie zdziwiłabym się gdyby jakimś cudem znalazł się w F2, żadne z niego zagrożenie.
W tej chwili pewnie Paras bardzo żałuje, że nie wywaliła Kaeli jak była na bloku z Ali. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Duncan »

Sezon jest świetny! Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy jeszcze takie ikony jak Erica, Olivia, Hamza czy Veronica! :D
Aktualnie z całego serca kibicuje Kaeli! W sumie od wyrzucenia Erici, w końcu zobaczyłem, że ona tam jest i aż do teraz gra świetnie! Kontroluje grę i zdecydowanie zasługuje na zwycięstwo! W finale mam nadzieję, że obok niej będzie siedzieć Paras, bo przynajmniej będzie ciekawy finał, mimo tego że i tak Kaela wygra. ;) Dereka lubię, ale on tam nic nie robi tylko słucha się Kaeli. Will to porażka, jak on się znalazł w f4 :< na jego miejscu powinna być Olivia. Oby końcówka była super i Kaela rzeczywiście znalazła się w finale. Go Queen!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: ciriefan »

6x27-28

Tak! Will odpadł! Lepiej być nie mogło!

Teraz oby tylko Derek nie wygrał.

Trzymam kciuki za Kaelę. Mam nadzieję, że wygra HOH i cutnie Dereka <3 Wygrana Paras ostatecznie też będzie ok.

PS. Ostatnie zadanie o POV było świetne!

Konfy:
Paras - 13+5=18 (108)
Kaela - 12+4=16 (104)
Derek - 7+4=11 (65)

Will - 7+6=13 (77)

Maddy - 80, Olivia - 59, Johnny - 113, Alejandra - 84, Ryan - 87

Erica - 71, Merron - 43, Hamza - 63, Veronica - 21, Jesse - 27, Andrew - 25, Rozina - 3

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: Duncan »

W finale dwie najlepsze osoby z final five! Czuje jednak rozczarowanie, że Slayla tego nie wygrała. :(
Paras prowadziła dobrą grę, jednak według mnie Kayla o wiele lepszą!
Niestety przy pytaniach od jury Paras poradziła sobie o wiele lepiej! Btw. One tak krzyczały, że I cant XDD Liczyłem jednak na 4-3 dla Kayli, a nie aż 6-1 dla Paras, no cóż.
Sezon bardzo dobry, oby takich jak najwięcej!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 6

Post autor: MaciekRS »

Szkoda że Kayla nie wygrała, troche zawiodło mnie jury wraz z Johnym ale Paras też jest dobra zwyciężczynią i cieszę sie że wygrała.
Sezon bardzo dobry, jeśli nawet nie najlepszy z kanadyjsich i oczywiscie znacznie lepszy od wszystkich ostanich amerykańskich. Byly emocje, były niespodziewane wyloty, jest dobry zwycięzca, czego mozna chciec więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości