Big Brother Canada 7

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

WORST SEASON EVER

Adam i Dane to jednak cipki. Mieli okazję odwrócić się od Marka i Anthony'ego, a jak zwykle Pretty Boys muszą zostać razem. Myślę, ze jednak sojusz z Este i Kyrą byłby dla nich lepszy. Zamiast gry z dwoma pionkami wygrali grę z dwoma mocnymi przeciwnikami.

Kyra - tyle pieprzyła o sojuszu facetów, a po prostu stała się ich kolejnym bezmózgiem. Brawo. W sumie nie wiem, co by było gorsze. Wygrana Kyry czy kogoś z duetu Mark/Antkony. Z drugiej strony chciałbym kibicować Adamowi i Dane'owi, ale no stracili mój szacunek w tym tygodniu.

Este i Damien out. EsteFlopia to najgorszy gracz sezonu. Bye bezmózga amebo. Jeszcze na koniec dała się wylizać Dane'owi - fuj.
Damiena jednak szkoda. Był tragicznym graczem, ale jednak był jedyną osobą wzbudzającą we mnie szczerą sympatię. Ciężko będzie oglądać dalej nie lubiąc nikogo.

KONFY:
Dane - 7+7+5=19 (96)
Adam - 12+5+4=21 (84)
Mark - 1+8+2=11 (69)
Kyra - 5+5+2=12 (59)
Anthony - 5+2+3=10 (53)

Damien - 2+9+4=15 (57)
Estefania - 2+3+4=9 (45)

Cory - 48, Sam - 76

Kiera - 37, Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Esti jaka była zaskoczona, że istniał sojusz facetów :D Chyba naprawdę myślała, że może coś ugrać w tej edycji XD Dawno nie było w Kanadzie takiego nieogarniętego uczestnika... a nie, wait... Przecież był też Damien :D Który też nie grzeszył rozumem, ale miał poparcie Kanady.

Teraz zacznie się prawdziwa walka. Może końcówka sezonu jeszcze jakoś poratuję tę edycję.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

Tam nie ma co ratować. Zresztą kto by nie wygrał to będzie źle.
Wygrają faceci to będzie zasłużone, straszliwie nudne i beznadziejne zwyciestwo super bezpiecznej i nudnej gry.
Wygra Kyra to będzie całkowicie niezasłuzone zwycięstwo osoby która nie zrobiła w programie NIC, nie miała sojuszu z nikim i została wzięta do finałowej piątki tylko ze względu na swoją całkowitą bezużyteczność.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

O LOL co za tydzień. Kyra nominuje Adama i Dana, bo tak chciał Anthony. Serio, będę zaskoczony jeżeli Anthony nie wygra tego zespołu. Szczerze mówiąc chyba nabardziej na to zasługuje. Już tyle razy udawało mu się przekonać inne osoby do swego zdania, że nawet trudno to policzyć :D Gdyby nie twist to Cory być może nadal byłaby w grze.
Adam po nominacjach -> żenujące zachowanie. Rozumiem, że można się zdenerować, ale teraz to wyglądało tak jakby miał Kyrę totalnie gdzieś, a wcześniej przez cały sezon udawał przyjaciela XD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

7x24-26

Kyra wygrywa HOH w final 5 XD BEKA. Laska jest tragiczna. Kolejny totalny pionek, któremu Anthony zrobił pranie mózgu. Nominowała 2 osoby, które jej najbardziej pomogły XD I jak Adam wydał w końcu sojusz PB, to jej tekst: "dawno o tym wiedziałam, wszyscy wiedzieli". WHAT XD Człowieku, nie kompromituj się. Miałaś co najmniej dwie okazje do rozbicia tego sojuszu i obie zjebałaś, bo jesteś debilem. Udawanie Kyry, że jest kozakiem, bo o wszystkim wiedziała i tego chciała, jest niedorzeczne - bo tak jakby twierdzi, ze grała o piąte miejsce. Ma szczęście, że w tym sezonie była EsteFlopia, która odbiera jej tytuł najgorszego gracza sezonu, bo Kyra jest tuż za nią.

Adam - no wow. Oczywiście szok, że Kyra go nominowała. I chociaż sam wybuch złości uważam za bezsensowny i głupi, to rozumiem jego zachowanie. To był szok, nerwy itd. No ale ciągnięcie tego dalej, gdy on od początku okłamywał ją i Sam, ukrywał sojusz PB, a teraz wielce oburzony, że to ona go oszukała. Gdyby Kyra nie była takim drewnem w zadaniach, to już dawno by ją wyeliminowali. Także hipokryta wyszedł z niego straszny. Dane o wiele lepiej zareagował na tę sytuację. No ale najgorsze w Adamie jest to, że po raz kolejny okazał się PIPKĄ. Anthony i Mark wrzucają go pod autobus, kłamią. On ok, na początku się wkurza, ale tylko po to... żeby po chwili się rozpłakać, przeprosić ich, przytulić i wejść im w dupę. Koleś jednak jest żenujący.

Chciałbym, aby wygrał ktoś z dwójki Dane-Anthony. Zdolności kłamania i manipulacji Anthony'ego są niesamowite. Miał gorszy moment z Cory, ale ogólnie gra tam najlepiej. Jest jednak przy tym jak robot bez emocji i ciężko jest komuś takiemu kibicować. Ma się wrażenie, że on jest totalnie zepsutym człowiekiem. W związku z tym Dane jest moim faworytem nr 1 i to z dwóch powodów. Po pierwsze ma jakąś osobowość i chociaż też pięknie gra i kłamie, to jakoś widać też jest po nim emocje. Po drugie to on ograł mistrza w tym tygodniu. Pięknie zmanipulował Anthony'ego pokazując mu swoje makaroniki/płatki, na podstawie których zapamiętuje cały przebieg gry. Pięknie wrzucił Marka pod autobus. A Anthony pięknie się na to nabrał i po raz pierwszy to on dał się komuś zmanipulować. Także brawo Dane.

Największym plusem całego tygodnia jest to, że odpadł Mark.

KONFY:
Dane - 4+8+5=17 (113)
Adam - 5+5+0=10 (94)
Kyra - 11+4+3=18 (77)
Anthony - 4+3+5=12 (65)

Mark - 2+2+2=6 (75)

Damien - 57, Estefania - 45, Cory - 48, Sam - 76

Kiera - 37, Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

Good job, Kyra. Na pewno wygrasz ten sezon :D
Dobrze, że został już tylko tydzień. Niech za rok przywrócą jakichś all-starsów. Wtedy przynajmniej coś będzie się tam działo.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: MaciekRS »

No, najgorszy sezon za nami.
Na +
Kyra nie dotarła do finału i nie zdobyła nawet tych 20 tys $
Dane jest dobrym zwycięzcą, niestety potwierdza się że często dominujący zwycięzcy niszczą swoje sezony.
Na -
Cała reszta
Przecież tutaj mieliśmy JEDEN sojusz, nikt inny nawet nie próbował nic swojego stworzyć. Warzywa + 3 niezłych graczy. Na koniec najbardziej lubiłem Adama ale cieszę się że przegrał. Bardziej się troszył o PB niz o swoją grę i dobrze że taka postawa została ukarana.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Maw »

Dobry winner beznadziejnego sezonu. <3 Mega się cieszę ze zwycięstwa Dane'a, on, Adam i Sam to moje top3 tego sezonu. Anthony jak sflopił. Więcej napiszę jak zdecyduję się w końcu nadrobić finał. xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

W końcu ten najgorszy sezon dobiegł końca. Od momentu odejścia Sam to już były straszne męczarnie, bo zostały same pionki i PB. Natomiast sam przebieg final week był dobry.

Adam w final 4 odpadł zasłużenie. Jego Pretty Boys go wyruchali. Trzeba było bronić Sam a nie być pipką. Trzeba było ich wydać, gdy robili cię w bambuko, a nie potem przytulać się z Anthonym i go przepraszać, gdy on cię robił w ch... Odpadnięcie przed Kyrą to idealne zakończenie za bycie pipką.

Kyra była totalnie useless. Dostała krwawe veto, zjebała i nie zrobiła kompletnie nic. Wygrała w końcu HOH, znowu zjebała i wywaliła jedyną osobę, z którą każdy by wygrał. Brawo za bycie drugim najgorszym graczem sezonu zaraz po Esteflopii. Cieszę się, że nie dostała nagrody za drugie miejsce za bycie jednym z mebli, który tylko czasem się poruszył i wydał z siebie jakieś jęki.

W finale mam wrażenie znalazło się dwójka najlepszych graczy i wygrał ten lepszy z nich. Jestem zadowolony z ostatecznego wyniku.

Zapomnijmy o tym sezonie i przejdźmy dalej. Na All Stars jak dla mnie zasłużyła Chelsea, która jako jedyna próbowała coś zrobić przeciwko chłopcom. Dane za dobrą grę z osobowością (chociaż Anthony to też dobry gracz, jego osobowość robota nie jest czymś, co chciałbym oglądać ponownie). No ewentualnie mógłbym ponownie zobaczyć Damiena, bo go po prostu lubiłem, chociaż na All Starsy nie zasłużył (ale to świadczy o tym caście i jego poziomie). No jeszcze Kailyn mogłaby być ciekawa. O reszcie chcę zapomnieć, ale pewnie nie raz zobaczymy jeszcze Adama i Samanthę (niestety).

KONFY:

Dane - 13+8+4=25 (138)

Anthony - 6+5+8=19 (84)
Kyra - 3+6+6=15 (92)
Adam - 5+9=14 (108)

Mark - 75, Damien - 57, Estefania - 45, Cory - 48, Sam - 76

Kiera - 37, Eddie - 14, Chelsea - 63, Kailyn - 14, Maki - 13, Laura - 8

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Jack »

No i Maw się pomylił i Kyra nie wygrała tego sezonu :D

Brawo dla Dana. Jakoś nie mój typ zwycięzcy, ale zasłużył na ten tytuł zdecydowanie. Dominował w wyzwaniach, grał nieźle strategicznie. Miał w sobie "to coś" dzięki czemu ludzie potrafili mu zaufać.

Adam - na jakimś tam etapie myślałem, że to idealny kandydat na zwycięzcę. Niestety u niego chyba kilka razy zawiodła głowa.
Anthony - ta końcówka nie należała do niego. Sądziłem, że tam wykaże się w wyzwaniach i dzięki temu dostanie jakieś głosy.
Kyra - tak jak ktoś napisał, głównie dzięki innym dostała się do finałowej trójki.

Jeżeli ktoś kiedyś ma wrócić to chyba tylko Chelsea i Sam. Adam raczej nie, bo pewnie znowu mu odbije :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Roxy »

Fatalny sezon zakończony słusznym zwycięzca :D czy on wygrał 7-0? Nie ważne xd ważne że to nie Anthony którego szczerze nie lubiłam ;) bo tak naprawdę w tym sezonie większość osób była taka nijaka że nie wzbudzała żadnych emocji :lol:

Co do powrotów w all stars, chciałabym zobaczyć Sam i Chelsea, ale Chelsea już dostała program do prowadzenia :D więc w jej powrót kiedyś tam, wątpię xd na pewno stacja zaserwuje nam Damiana, w koncu ulubieniec Kanady i pewnie jednego albo dwóch członków PB xd

Dobrze że to już koniec tej edycji :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: ciriefan »

Chelsea już dostała program do prowadzenia
Ooo a wiesz jaki?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 7

Post autor: Roxy »

Program ma być nadawany na jesień, kręcony jest w Edmonton. Coś z zespołami xd kreci to od dziś do 26 mają ;) więcej informacji na jej Instagramie nie ma :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość