Big Brother Canada 8

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: ciriefan »

Big Brother Canada powróci z 8 sezonem!


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Premiera nowego sezonu 4 marca 2020

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: ciriefan »

8x01-02

Nie porwał mnie ten pierwszy tydzień. Na plus motyw i wygląd domu. Obsada jednak nie porywa. Nie podobał mi się też twist z głosowaniem widzów na bottom 4.

Na plus oczywiście wyróżniła się dla mnie starsza murzynka Angie. Polubiłem też słodką Madeline, a jej sojusz z Rianne, Michaelem i Johnem na plus - na ten moment tę grupkę polubiłem najbardziej. Sojusz misfitów na tą chwilę do mnie nie przemawia, chociaż polubiłem z niego Sheldona i Vanessę.

Na minus na razie Mihn-Ly - lubię takie naturalne wredne suki, ale ona tak bardzo na siłę stara się być mean bitch, że jest w tym tak sztuczna i pod publiczkę, że no sorry ale nie. Najbardziej irytujący wydaje się Kyle, który naskoczył z dupy na biedną Mihn-Ly i pokazał, że jest trochę prostakiem.

Susanne wydawała się być typowym pierwszym first bootem, a tymczasem gdy ogień jej się palił pod dupą, to ładnie zaczęła się bronić i kombinować. Okazało się, że nie było to konieczne, bo Nico sobie postanowił quitnąć przed głosowanie. Szkoda, że zabrał komuś innemu miejsce.

Na razie bez szału, ale może się rozkręci. Zazwyczaj premiery są słabe, więc oby było lepiej.

Konfy:
Minh-Ly - 3+6=9
Chris - 2+5=7
Susanne - 1+6=7
Carol - 0+2=2
Hira - 0+2=2
John - 0+2=2
Rianne - 0+2=2
Vanessa - 1+1=2
Kyle - 1+0=1
Madeline - 0+1=1
Angie - 0+0=0
Brooke - 0+0=0
Jamar - 0+0=0
Micheal - 0+0=0
Sheldon - 0+0=0

Nico - 3+7=10

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

8x01-02

Zgadzam się z większością tego co wyżej napisał Ciriefan. Początek sezonu nie powala, jednak mam nadzieję, że będzie on lepszy niż poprzednia edycja, w której poprzeczka nie była zawieszona wysoko.
Co do motywu - dla mnie tak naprawdę od kilku lat motyw sezonu to tak naprawdę dotyczy tylko wystroju domu. Nie powiem, dom prezentuje się całkiem nieźle. Szkoda jednak, że nie rozwijają twistów i całej akcji. Zapowiada się kolejny "normalny" sezon.

Szkoda, że nie pokazano nam trochę więcej Nico. Co prawda miał sporo konf, ale o nim tak naprawdę niczego się nie dowiedzieliśmy. Był i nagle go nie ma...

@Cirie, Angie starsza? :D Ona ma 33 lata dopiero :)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Kamel »

postawienie tam 16 manekinów owocowałoby lepszym sezonem niż bb can 7, wiec gorzej być nie moze jack <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Kamel pisze:
10 mar 2020, 21:00
postawienie tam 16 manekinów owocowałoby lepszym sezonem niż bb can 7, wiec gorzej być nie moze jack <3
Mam wątpliwości, po tym co można było oglądać w ostatnim BB USA.

8x03
Odcinek nie był taki zły. Oczywiście nominowane zostały w pierwszym tygodniu jakieś łatwe cele i teoretycznie jest jakiś backdoor plan, ale pewnie nie wypali, bo veto nie zdobędzie ta osoba, która powinna :D To skomplikuje całą grę, odpadnie jakiś random, a pierwszy HoH zostanie celem połowy mieszkańców:D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

8x04-05
Oho i mamy ciekawy pierwszy odcinek. Nie powiem, że jakoś nie lubiłem Michaela, bo wydawał się naprawdę spoko gościem, ale cieszę się, że gra jest ciekawa już od samego początku.
Muszę przyznać, że widok Arisy w pustym studiu był dość przykry i przytłaczający. Ta sytuacja ma wpływ na nasze codzienne życie, a chyba niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy i mówią, że jakoś tego nie czują xd

W tym tygodniu HoH pewnie zostanie jakiś random ze względu na konkurencję w jakiej przyszło się im zmierzyć. Oba obozy będą atakować siebie nazwajem, a Ci znajdujący się po środku mają szansę, by założyć jakiś ciekawy sojusz.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: ciriefan »

8x03-05

Zapowiadało się, że będzie niezbyt ciekawie, a wyszło nawet nawet, chociaż nie jestem zadowolony z ostatecznego wyniku. Oczywiście jak napisałem, że sojusz czwórki to mój ulubiony, to cały dom musiał sprzymierzyć się przeciwko nim. Mam nadzieję, że pozostała trójka się jakoś odratuje.

Chris moim zdaniem kiepsko rozegrał ten tydzień. Mógł jednak wywalić jakiegoś nołnejma i trochę popłynąć poza radarem. Teraz będzie na celowniku. Nie wiem też, na ile Michael zaszkodził Kyle'owi i Vanessie. I choć Vanessę lubię, to Kyle'a znieść nie mogę i nie da się na niego patrzeć. Mógłby odpaść w tym tygodniu.

Min-Lee nie jest aż tak irytująca, jak sądziłem. Nawet da się ją lubić, ale bawi mnie to, jak wydaje jej się, że manipuluje wszystkimi i że to ona odpowiada za wszystko, co się dzieje, a tak naprawdę jest tam zwykłym pionkiem i nikt jej nie lubi XD

No szkoda Michaela. Jeden z fajniejszych kolesi w tej edycji. Może do gry się nie nadawał, ale mógłby być fajnym heroe sezonu, a może i z czasem gry by się nauczył. Był naprawdę sympatyczny.

Teraz najbardziej trzymam kciuki John-Luke'a, przesłodką Madaline i oczywiście murzynkę Angie, niestety na razie purple Angie.

Konfy:
Chris - 11+8+3=22 (29)
Minh-Ly - 1+4+2=7 (16)
Hira - 4+7+0=11 (13)
Madeline - 5+6+1=12 (13)
Brooke - 5+6+1=12 (12)
Susanne - 0+5+0=5 (12)
Vanessa - 3+7+0=10 (12)
Kyle - 4+3+2=9 (10)
John Luke - 1+0+5=6 (8)
Sheldon - 3+1+0=4 (4)
Carol -0+1+0=1 (3)
Jamar -2+1+0=3 (3)
Rianne - 1+0+0=1 (3)
Angie - 0+0+1=1 (1)

Micheal - 0+4+2=6 (6)

Nico - 10

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

8x06
Chyba wracamy do motywu klasycznego nudnego sezonu. Wygrywa jakiś random - tak jak pisałem w poprzednim poście - Sheldon mu na imię. No i kogóż mógł nominować tenże Sheldon - oczywiście dwie osoby, które związane były z Michalem. Wohoho, ale buduje sobie resume na finał... Pewnie wszyscy będą wtedy na niego głosować XD

Ta cała "drama" między Min, a Angie była tak irytująca, że miałem ochotę wyłączyć ten odcinek. Poza tym ten showmance z Jamarem... Mam już dość tej kobiety :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Maw »

Tragiczny jest ten sezon. Jak odpadnie Minh-Ly to chyba przestanę go oglądać...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: ciriefan »

8x06-08

Niezłe jaja. Trochę za dużo złych emocji, ale coś się dzieje. Mam wrażenie, że ten sezon nie zostanie rozegrany do końca i wyślą ich wcześniej do domów przez koronawirusa, no ale zobaczymy.

Ogólnie to cieszę się nawet z tych dwóch eksmisji, bo nie lubiłem ani Kyle'a ani Jamara. Nie wiem dokładnie, co tam się działo (jak ktoś ma jakiś footage z live feeds byłbym wdzięczny za jakieś linki), ale cieszę się, że dzięki temu Rianne i Minh-Lee zostały, bo są dużo ciekawsze. Rianne zapowiada się na mocnego gracza, a Minh-Lee i jej intrygi, dramy, spotkania domu to jest Gold TV, bardzo entertaining.

Pokazali nieco Angie, uwielbiam ją. Ta jej drama z Minh-Lee haha cudne. Najbardziej lubię ją i trójkę Evictors, która została: John-Luke, Rianne i Madeline. Lubię też Sheldona i Brooke, mogłoby dojść do tego ich sojuszu z Rianne i Madeline. Z kolei Vanessa to mocne rozczarowanie w tym tygodniu - no pięknie się podłożyła. Komu jak komu, ale wygadać się Minh-Lee o sugestii Brooke związanej z położeniem POV, to był samobój. Gorszej osoby nie mogła wybrać do takich zwierzeń. "Tylko nikomu nie mów" - tylko Vanessa wyszła ze spiżarni, a Minh-Lee już po 3 sekundach komuś wygadała i zaczęła robić dramę haha. No i niestety, ale wydaje mi się, że to całe House Meeting mogło pogrążyć Vanessę, no ale w sumie to się dopiero okaże.

Mam jednak nadzieję, że BB nie będzie cancelled. I tak człowiek z domu się teraz za bardzo nie rusza, a tu po kolei odwołują wszystko, co da się oglądać XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

8x06-08
No nie wiem czy niezłe jaja :D Tak naprawdę nie do końca wiadomo co się tam stało. Ogólnie tamten tydzień to jedno wielkie zamieszanie. Z jednej strony w końcu produkcja zdecydowała się poinformować uczestników o koronawirusie. Z drugiej Arisa pracująca z domu <3 A z trzeciej jakiejś dramy, skasowanie eksmisji i ogólnie jedno wielkie "nie wiadomo o co chodzi" :D
Muszę dodać, że producentka Erin w końcu chce pójść śladami królowej Alison i co raz częściej pojawiać się głosowo na wizji :D

Kyle i Jamar -> Obu z nich nie lubiłem, jednak przeszkadza mi to, że nie wiadomo tak naprawdę za co zostali usunięci z programu. Coś tam Arisa wspomniała,że chodzi o rzeczy widoczne i niewidocznie na live feeds, a przecież BB Can zawsze promował się tym, że nie ucinali feedsów i w przeciwieństwie do edycji amerykańskich można było zobaczyć tam wszystko...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Kobra »

Chyba chodziło o groźby, czy coś w ten deseń. A zresztą co za różnica? Jest początek, a sezon miał być supersize i teraz jestem ciekawy, co zrobią z tym fantem, bo będą musieli rozciągać ten czas jakimiś resetami/battlebackami (a to niestety jest nużące), albo zapomnieć o double lub ulubionej kanadyjskiej, triple eviction.
I w ogóle Mincz-Li jest queen soszjal/stratedżi/komp-bist. Mam nadzieję, że zostanie tam jak najdłużej.
No lubię jako tako Sheldona, ale z tym co się odwaliło myślę, że może zostać udupiony jak Cody.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: MaciekRS »

Faktem jest że NIE POKAZALI za co ich wyrzucili więc jak dla mnie polityczna poprawność (która coraz częsciej doprowadza do absurdów) spowodowała że ktoś z produkcji spanikował.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 8

Post autor: Jack »

Wiecie, pod "poprawność polityczną" można zakwalifikować bardzo dużo rzeczy. W edycjach USA/Kanada pojawiały się różne teksty, nie tylko rasistowskie, były groźby, były nawet akcje z tym że jeden z uczestników przypalił papierosem inną uczestniczkę.
Do każdej z takich sytuacji podchodzono sposobem "case by case". Ok, jeżeli każdą sprawę traktujemy indywidualnie to wypadałoby chociaż powiedzieć za co ktoś został wyrzucony z show. Nie mówię o tym, żeby puszczać na ten temat materiał i zbierać na taką osobę wszystkie haki z całej edycji, ale myślę, że jakieś słówko wyjaśnień się widzom należało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości