Big Brother Canada 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Canada 1

Post autor: Jack »

Pod koniec roku wystartuje pierwsza kanadyjska edycja Big Brother'a. Zasady gry będą takie same jak w wersji amerykańskiej. W ciągu tygodnia będą emitowane 3 odcinki show. Program będzie trwał około 2,5 miesiąca.


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

obiecane :lol:
Cóż tak Jack ogladam, bo nie ma nic innego ciekawego :lol: w oczekwaniu na BB US to fajna odmiana oglądać to samo tylko w innym kraju :lol: w ogóle cast to jedna wielka zbieranina ludzi, różnych, od irytującego geja, poprzez cwanego strażaka z świetnym ciałem, po taką małą wygadaną co odpadła :D ogóle nie no miałam nie ogladać, ale zapowiadało się fajnie i ludzi mi się nawet podobają ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x01
Średnio mi się podobał pierwszy odcinek - strasznie krzykliwy. Wolę styl prowadzenia Julie Chen :D
Uczestników ciężko ogarnąć, jest ich sporo i niektórzy wyglądają na takich bezbarwnych. Twist z pierwszym HoH był nawet ok. Mam nadzieję, że kolejne misje w czerwonej słuchawce będą jeszcze ciekawsze.
I na razie moi faworyci to: Liza (chyba tak ma na imię) i Jillian (?; taka podobna do Amandy z BB9)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jestem już na bieżąco. Jakoś nie podoba mi się ta wersja. Zdecydowanie wolę amerykańską, ale chyba będę oglądać do końca. Cięzko mi wskazać faworytów, bo niektórzy tylko w grze są np. taki AJ (mam nadzieję, że odpadnie).
Ostatnie zadanie o HoH było totalnie nietrafione. Cały sojusz dawał "A" - brawo :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Mi tam się nawet podoba. Źle nie jest. Nie podoba mi się na pewno ten układ w domu co się utworzył. Na całe szczęście już zanosi się na przetasowania :wink: Producenci widzę też zrobią swoje. Nie czaje wgl po co Tom używał PoV na Gary'm :wink: Teraz widzowie mu zdejmą Suzette jeszcze i odpadnie ktoś kogo wolałby zostawić. Nie, żeby mnie to martwiło, bo wcale nie. Nie lubię Toma chyba najbardziej z nich wszystkich tam, zaraz po nim jest Jillian.
Peter mógłby nie być drugim Joe i tak nie krzyczeć. Resztę jakoś tam znoszę. Chociaż AJ, Andrew to tam robią raczej za tła jak na razie.

Z rzeczy, które mi się nie podobają jeszcze (w porównaniu do US) to ceremonia nominacji i to ich podchodzenie do tego czegoś. Nie ma to jak nomination box xD I jeszcze to nie wiadomo co, bo kluczem tego nazwać nie można przecież :wink: I jeszcze nie lubię też tego jak siedzą nominowani na tych pufach. Tak jakoś dziwnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się. Te "klucze" i ta ceremonia z tą ścianą są bardzo dziwne. I te pufy przed eliminacją tak samo - jakoś nieestetycznie to wygląda wszystko. + mnie dobija ta sama, wolna muzyczka, która leci przez pół odcinka.

A Peter nie krzyczy aż tak jak Joe. Joe'go nikt nie przebije. Też nie podoba mi się styl prowadzenia. Arisa ma ciągłe zawiechy i chyba ostatnio podała przy uczestniku ile jest głosów na kogo.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ogląda to ktoś jeszcze?

Wgl co to było dzisiaj? Ja pierdole. Takiego gówna jak to to jeszcze nie widziałem. Serio... Takie beznadziejne to było, że głowa mała. Najpierw totalnie zjebali grę Topaz puszczając ją wszystkim jak sobie głośno myślała nad nominacjami na które dostała 5 minut i nawet jej nie raczyli tego powiedzieć, że mieszkańcy ją w tym momencie widzą. Co to ma być wgl? A za kawałek jeszcze po nominacjach się okazuje, że nie ma PoV i od razu głosowanie :O Żenada do potęgi n-tej. Jakim prawem wgl nie dano szansy nominowanym się obronić przez Veto teraz, podczas gdy jak Tom był HoH to było i Veto i jeszcze żeby uratować Suzette wymyślili by dać szansę na Veto telewidzom. To jest parodia jakaś. Takich rzeczy to chyba nawet w US nie robili, a tam manipulować też manipulowali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a mi się to podobało ;d nie lubię Topaz od samego początku, do tego mogła nic nie mówić, chodzić w kółko, ruszać rękami, kręcić głową ale nic nie gadać :lol: AJ też mi nie jest szkoda, bo pokazali go jako takiego faceta co to jest na wakacjach w zamkniętym ośrodku ;d choć przyznaję brak PoV jest strasznie niesprawiedliwy i mimo wszystko powinni dać zadanie :D
teraz czekam na eliminację Garego xd

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ale co ma lubienie czy nie lubienie do tego? xD Ona mogła nie mówić do siebie a oni mogli ją uprzedzić. Proste... Niektórzy lubią sobie głośno myśleć. To było cios zadany przez produkcję dla jej gry. Nie istotne czy to by był X czy Y, czy się tą osobę lubi czy też nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja oglądam. Tzn. zdecydowałem, że będę tylko oglądać live'y i nie widziałem 2 odcinków. Dzisiaj wszedłem sobie z ciekawości na wikipedię zobaczyć jak to się rozwinęło i co ja widzę? Eliminacja O.o Będę musiał obejrzeć ten odcinek.
Chyba chcą jak najszybciej skończyć ten sezon. Pierwszy odcinek oglądało 3,3 mln, a teraz żaden nie może przekroczyć 0,8 mln widzów.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jack bo premierę puścili na CTV i Spice. A reszta odcinków leci na Spice tylko. To jest jakoś nowa stacja zdaje się. Taka oglądalność ich chyba zadowala.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale to chyba na tym Slice Big Brother uzyskał 3,3 mln (nie wiem dokładnie). I Slice istnieje już jakiś czas (na pewno amerykański BB od 11 edycji byl emitowany na tym kanale, czyli w 2009 już ta stacja istniała)

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Nie, to wynik z obu kanałów. Nie wiem. Może i to nie nowy kanał, ale to jest jakiś tematyczny program. Nie ma zasięgu dużego. Ta oglądalność BB to ich największa w historii.
Obrazek

Malinowa
7th voted out
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Malinowa »

Strasznie chamsko. Parę odcinków temu, Alec głośno zasugerował, że Topaz olewa sobie BB, łamie zasady, kompletnie ignorując to, co od niej wymagają, jak ta akcja z tym spaniem i budzeniem. I tak oto zniszczyli totalnie jej grę. Nawet nie wiedziała, że nie będzie PoV, myślę, że jakby miała więcej czasu, to nominacje byłyby inne, a to nie spodobałoby się produkcji xd Wciskają w kieszeń kasę Emettowi i Jillian. Bo pewnie to oni są ulubieńcami i nie zdziwię się jak będą w finale. Ewentualnie Peter, jako wielki krzykacz, komentator.

Ogólnie to dobrze mi się ogląda, cast mi się podoba, ale no strasznie przeginają z tym, jak ingerują w grę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości