Zawodnicy, którzy odmówili udziału w S31

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zawodnicy, którzy odmówili udziału w S31

Post autor: ciriefan »

Jeff zdradził kilku zawodników, którzy powiedzieli "nie" na możliwość powrotu w Second Chance:

- Greg Buis (początkowo się zgodził, ale dostał ofertę pracy i musiał z niej skorzystać)
- Jeff Kent (początkowo był na tak, potem na nie)
- Elisabeth Hasselbeck (po raz kolejny stanowcze nie z jej strony)
- RC (powiedziała, że jak będzie Abi, to się nie zgadza)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

RC powinna jeszcze zapleść warkoczyki, tupnąć nóżką i pokazać język. Mniej więcej tak wygląda jej zachowanie. Gdyby miała "jaja", potraktowałaby to jako okazję do rewanżu.

Kent? Dobrze się stało, że jednak nie wystąpi, bo nieuchronnie dostałby schizy. Jeśli zachowałby swoją logikę "już-teraz-szybko-ale-że-na-zesranie eliminować powracających", miałby teraz sporo roboty.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:RC powinna jeszcze zapleść warkoczyki, tupnąć nóżką i pokazać język. Mniej więcej tak wygląda jej zachowanie. Gdyby miała "jaja", potraktowałaby to jako okazję do rewanżu.
A ja powiem, że z jednej strony to nawet mi imponuje, bo przynajmniej nie jest jedną z tych osób, które na RS słodko do siebie pierdzą, przepraszają i och, ach są najlepszymi przyjaciółmi... Mogła się nie zgodzić jej święte prawo (dla mnie lepiej, bo nie lubiłem jej) - szkoda tylko, że przez jakiś "konflikt", czy co tam pomiędzy nimi teraz jest, rezygnuje z szansy wygrania kasy.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie musi słodko pierdzieć, może nawet pierdzieć żywym ogniem - tym lepiej byłoby dla atrakcyjności widowiska. Jeśli Abi jest jedynym powodem, dla którego zrezygnowała, to dla mnie to jednak dziecinne, a nie imponujące.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:Nie musi słodko pierdzieć, może nawet pierdzieć żywym ogniem - tym lepiej byłoby dla atrakcyjności widowiska. Jeśli Abi jest jedynym powodem, dla którego zrezygnowała, to dla mnie to jednak dziecinne, a nie imponujące.
Tak, atrakcyjność programu jest tym, czym powinna się kierować przy podjęciu decyzji.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Skoro tak mówisz :D Ja napisałem, że program skorzystałby na tym przy okazji - dostając być może w prezencie kolejną kompilację zadym i k*rwic obu niewiast. RC powinna się kierować kolejną szansą na hajs, może przy okazji połączoną z rewanżem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31: Cambodia - Second Chance”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości