Scot Pollard

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Scot Pollard

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette2.wikia.nocookie.net/sur ... 0120173531</center>

Imię i nazwisko (wiek): Scot Pollard (40)
Plemię: To Tang - silni
Miejsce zamieszkania: Carmel, Indiana
Zawód: Dawny mistrz NBA. Grałem w Detroit Pistons, Sacramento Kings, Indiana Pacers, Cleveland Cavaliers i Boston Celtics.
Osobisty powód do domy: Wygranie mistrzostw NBA i gra w NBA przez 11 lat.
Życiowa inspiracja: Mój ojciec. Dał mi geny i swoje przewodnictwo aż do śmierci. Roy Williams, mój trener w college'u, ponieważ pomógł mi z moją etyką pracy.
Hobby: Spędzanie czasu z rodziną, podróżowanie i jazda na moim motocyklu.
Irytują mnie: Ludzie, którzy się spóźniają i nie są lojalni.
Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowany, zabawny i głośny!
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Telefon, żebym mógł porozmawiać z moją żoną i dziećmi, zdjęcie mojej rodziny, abym pamiętał dlaczego jestem w tym programie oraz mój pierścień mistrza NBA, żebym pamiętał, co osiągnąłem.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Profesjonalnych sportowców, bo to był mój zawód.
Powód bycia w Survivor: Głównym powodem są pieniądze, ale także samo konkurowanie z innymi.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Jestem dobrym graczem zespołowym, wiem jak poprawić innych i jestem zwycięzcą!
Dlaczego wygrasz Survivor?: Bo jestem dobrym graczem zespołowym, ale ostatecznie mogę przechytrzyć moich wrogów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jeff już ma mokro :lol: Za to współgracze pewnie jak najbardziej sucho i stawiam, że mimo, że będzie zerowym zagrożeniem strategicznym, wywalą go na butach w pre mergu dla samego funu i szpanu dokonania "big mułw" :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dawny mistrz NBA - to dużo mówi. Pewnie po kilku dniach ktoś go rozpozna i szybko odpadnie. Jestem graczem zespołowym, ale nie sądzę, że zespół będzie chciał z nim współpracować.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

W sumie nic do niego nie mam, póki co postać neutralna, ALE

ex-sportowcy mają jakąś tendencję do gry na jedno kopyto i w sumie wszyscy kończą tak samo :P Może Scott nas zaskoczy, ale przewiduje podobny scenariusz jak innym obiektom westchnień Jeffa w ostatnich latach.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Scot Pollard

Post autor: ciriefan »

Scot przeszedł operację przeszczepu serca

https://news.sky.com/story/scot-pollard ... n-13074246

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości