Alecia Holden

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alecia Holden

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette3.wikia.nocookie.net/sur ... 0120163616</center>

Imię i nazwisko (wiek): Alecia Holden (24)
Plemię: To Tang - silni
Miejsce zamieszkania: Dallas, Texas
Zawód: Agentka nieruchomości
Osobisty powód do domy: Stworzyłam listę rzeczy, które chciałam zrobić przed śmiercią, listę przygód, które chciałam przeżyć. Wyszłam z domu i po prostu to zrobiłam &#8211; skok na bungee w Indonezji, lotniarstwo w Rio, skok ze spadochronem, wyskakując w stratosferze nad Vegas, nurkowanie z rekinami w Australii i przebywanie wśród przebywających poza klatką tygrysów w Tajlandii.
Życiowa inspiracja: Mój dziadek i moja babcia są moimi inspiracjami w życiu. Są pastorami. Lekarze, strażacy i pielęgniarki ratują życie fizyczne, ale moi dziadkowie ratują życie wieczne. Są moimi bohaterami.
Hobby: Lubię szukać nowych przygód w różnych częściach świata i przeżywać je.
Irytują mnie: Ludzie, którzy kłamią i nie potrafią być prostolinijni. Mówię jak jest i oczekuję od wszystkich tego samego. Nie lubię też negatywności. Jestem całkowicie za pozytywnymi wibracjami i energią.
Trzy słowa, które cię opiszą: Nieustraszona, ambitna i uzależniona od adrenaliny.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Chciałabym wziąć aparat fotograficzny, bo możliwość uwieczniania momentów z życia jest bezcenna. Telefon komórkowy, żeby zadzwonić do rodziny. Pizzę, bo UWIELBIAM pizzę.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Najbardziej przypominam Kass. Została ostatnią kobietą w grze, ale także wprowadziła dużo chaosu.
Powód bycia w Survivor: Bo to największe wyzwanie.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Jestem córką trenera bokserów. Jestem silna &#8211; nie dajcie się zwieść temu, że jestem blondynką! Nie będę płakać ani się wycofywać. Nikt mnie nie złamie. Nie jestem tutaj, żeby zawierać przyjaźnie, tylko po to, żeby wygrać. Moja ambicja i mój pociąg do sukcesu poprowadzą mnie przez grę.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Moja faworytka !
Odpowiedzi bardzo przeciętne na pytania, już nie wspominając, że wybrała chyba trzy najgłupsze rzeczy które wzięła by na wsypę. Kass w wersji 30 lat mniej?! No przestań. Mam nadzieję, że wersja jej chaosu będzie strawniejsza.
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nikt mnie nie złamie.
Śmiechłem perliście w imieniu edytorów.

Ale również tutaj chciałbym się mylić, bo panna wydaje się mieć całkiem dobre nastawienie :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Silni? Alecia zdecydowanie powinna należeć do "Beauty".
Na silną nie wygląda, ale jest "mocna w gadce" i ciągle mówi o tym, że jest fighterką :D Boje się, że gdzieś tam w tłumie przepadnie i wyrzucą ją jako pierwszą, gdy silni przegrają pierwsze zadanie.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

jest u niej szansa ze ją wezmą w obronę jak beda potrzebowali glosów - na zasadzie wezmy ją na chiwlę a pozniej przy przewadze bedzie kogo w razie czego wywalic :wink: ale fakt, jesli przegrają to tez jej raczej nie widze :( zwlaszcza jak bedzie sie za bardzo chciala upodobnic do idolki / zdobyć troche czasu w tv póki jest :wink:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Zgadzam się, że nie pasuje zbytnio do silnych (a przynajmniej takie sprawia wrażenie). Ogólnie mówi z sensem - fajnie, że przyjechała grać, ale denerwowało mnie trochę przesadne samouwielbienie w jej wypowiedziach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości