Will Wahl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Will Wahl

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Will Wahl
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Long Valley, NJ
Zawód: Uczeń w szkole średniej
Plemię: Vanua (Millennialsi)

Trzy słowa, które cię opiszą: Przebiegły, umiem się przystosować do sytuacji, dynamiczny.

Hobby: Oglądanie TV (głównie Survivor), obozowanie i łowienie ryb. Jeszcze czytanie wiadomości.

Irytują mnie: Fałszywi i nadęci ludzie.

Co oznacza bycie Millennialsem? - Millennials to osoba kreatywna, przedsiębiorcza, inteligentna oraz potrafi się przystosować.

Osobisty powód do dumy: Bycie najmłodszą osobą w historii, która wzięła udział w Survivor, co jest moim marzeniem, które w końcu się spełniło.

Życiowa inspiracja: Jezus Chrystus i Ronald Reagan.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Wygłuszające słuchawki żebym nie musiał słuchać wkurzających ludzi; namiot, żebym pozostał suchym w trakcie deszczu i Biblię, żebym mógł zachować zdrowy rozsądek.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Nie chcę grać jak żaden poprzedni uczestnik. Każdy sezon to osobna gra, która powinna być unikalna. Będę grał tak, jak będę musiał, by manipulować ludźmi. Szanuję Randy'ego Bailey (Gabon, Heroes vs Villains).

Powód bycia w Survivor: Moją główną motywacją jest pokazanie ludziom, że mimo tego, że jestem młody, to mogę zrobić wszystko, co starsi ludzie, a nawet więcej. Ludzie nie szanują młodych i sprawię, że tego pożałują. Drugim powodem jest bawienie się tym, co myślą inni przy każdej okazji, jaka się nadarzy. To brzmi fajnie.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Potrafię sprawić, że ludzie czują się komfortowo. Mogę sprawić, że będą myśleć, że to oni rządzą, kiedy tak naprawdę, to ja robię wielkie ruchy, które są niezbędne do wygranej.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ciekawa jestem jak sobie poradzi, ale nie wróżę mu za dużo - mimo wszystko jeszcze za młody - jak Spencer, więcej zapału, niż szans :wink: ale kibicuję mu, żeby przygoda trwała jak najdłużej :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jezus Chrystus i Ronald Reagan.
:lol:
Dałbym to na podpis, gdyby nie to, że mam w nim obecnie szczytniejsze przesłanie.
Ogólnie, kolo wydaje się pochodzić z tej samej maciory, co Carter z S25. Ta ikra, ten wigor :lol:
Jedynym plusem jest to, że tutaj przynajmniej od uśnięcia powstrzyma nas jego głos. Miałem wrażenie, że na końcu filmiku brawurowo odśpiewa "Blue suede shoes", aż kamerzysta rzuci mu stanikiem w pysk.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Całkowicie obojętny. Stawiam, że nie dojdzie tam, gdzie doszła Julia w poprzednim sezonie.
BDR 211 EBK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości