Adam Klein

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Adam Klein
Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: San Francisco, CA
Zawód: Zarządca przytułku
Plemię: Vanua (Millennialsi)

Trzy słowa, które cię opiszą: Inteligentny, pewny siebie, sympatyczny.

Hobby: Gry planszowe, poker, przeglądanie subreddita Survivor, podróżowanie.

Irytują mnie: Osoby, które znęcają się nad innymi, długie kolejki i palacze.

Co oznacza bycie Millennialsem? - Millennialsi wierzą, że w tym momencie wszystko jest możliwe. Jeżeli masz marzenia - spełniaj je. Jeżeli chcesz zmienić świat - zmień go. Nie wierzę, że musisz na to zapracować przez kserowanie dokumentów i noszenie kawy zanim odniesiesz sukces lub zanim coś zmienisz.

Nie tylko pracuj ciężej, pracuj sprytniej i spraw, że twoje marzenia staną się rzeczywistością! Moim marzeniem jest wygrana w Survivor i sprawię, że to marzenie się spełni!

Osobisty powód do dumy: Jako wolontariusz, przewodniczyłem Relay For Life i uzbierałem ponad 135 000$ na badania raka. Udało mi się powiększyć ilość biorących udział z dziesięciu do ponad pięciuset. Jeżeli jakakolwiek część tych pieniędzy pomoże w uratowaniu życia mojej matki, to będzie to moje największe osiągnięcie.

Życiowa inspiracja: Moja mama. Walczy z rakiem płuc. Przetrwanie ma w krwi, bo jej mama przeżyła Auschwitz. Jest niesamowicie silna i poza rakiem - zdrowa. Może szaleć na parkiecie - to od niej mam swoje ruchy! - jest moją najlepszą przyjaciółką i wsparciem.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Zdjęcie mojej rodziny, abym mógł się skupić, fałszywy ukryty immunitet, ponieważ zagrożenie może być tak samo groźne jak posiadanie prawdziwego immunitetu i maszynkę do golenia, bo nienawidzę wąsów.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Spencer Bledsoe (Cagayan, Cambodia). Nasza wiedza wykracza ponad nasz wiek, możemy z łatwością "nadmuchać" ego starszych i silniejszych graczy, myślimy strategicznie i jesteśmy niedoceniani w grze. Identyfikuję się też z niepoddawaniem się i umiejętnościami socjalnymi Haydena Moss (Blood vs. Water).

Powód bycia w Survivor: Kiedy stawiam sobie cel - osiągam go. Jako super fan wygrana Survivora jest moim niespełnionym marzeniem, które muszę spełnić. Marzyłem o wygraniu Survivora od czasu, kiedy miałem 9 lat, nawet grałem w Survivora online kiedy byłem w gimnazjum.

Pieniądze są drugim powodem, ale nie są nieważne, bo pomogłoby mi to w mojej pasji dla sprawiedliwości społecznej.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Nikt nie będzie walczył tak mocno jak ja. Może i jestem - i wyglądam - młodo, może i jestem mały, ale pozostali uczestnicy nie będą wiedzieć, jak mocny jestem dopóki z nimi nie skończę. Użyję mojego młodzieńczego uroku i energii połączonej z moją strategiczną naturą żeby wygrać. Pochodzę z rodziny w której wiele osób coś przetrwało, ja jestem następny.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ma chłopak zapał i jest superfanem.... ok :wink: ma duże szanse, że go polubię :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tu już nie wygląda jak Małysz po Wieśmakach, ale zdążyło mi się wkręcić i nie ma przebacz.
Na miejscu kolegów z wyspy profilaktycznie dałbym mu w czapę na samym początku. Paradoks nerdów w Survivor polega na tym, że są zagrożeniami dlatego, że niby nimi nie są. W każdym reality to samo - zanim te wszystkie koksy zauważą, że w ogóle jest w grze, będzie już pozamiatane :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Mam jakieś przeczucie, że podzieli los z Liz, z poprzedniego sezonu i pierwszy wypadnie ze swojego plemienia.
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Susie, matka Adama zmarła na raka 2 dni po zakończeniu realizacji "Survivor: Millennials vs. Gen X".
https://www.realityblurred.com/realityt ... ed-cancer/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości