WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

S32E01 "I'm a Mental Giant"

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 21 razy
Pochwalono: 6 razy
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny » 24 lut 2016, 17:51

Bimbały Morgan to mi proszę szanować...

SchaBoo
3rd voted out
Kontakt:

Post autor: SchaBoo » 24 lut 2016, 18:05

Umbastyczny pisze:Bimbały Morgan to mi proszę szanować...
Zawsze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Saw
4th jury member
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 4 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

S32E01 "I'm a Mental Giant"

Post autor: Saw » 07 paź 2019, 22:19

Jestem po pierwszym odcinku tego sezonu i muszę przyznać że jest nieźle. Gdzieś czytałem niezbyt pochlebne opinie o tym sezonie, ale na razie zapowiada się nie najgorzej. Na duży plus równy edit, bo każdego choć trochę udało się usłyszeć. Cast nie jest jakiś super, ale już na starcie kilka osób zyskało moją sympatię. Martwi mnie tylko ta zapowiedź że sezon był bardzo wymagający i że prawdopodobnie było kilka ewakuacji medycznych. Oby jednak się to nie sprawdziło.
W plemieniu mądrych strasznie irytująca jest Debbie. Tej kobiecie wcale nie zamyka się buzia. Najbardziej moją sympatię zyskała Liz, która wspólnie z Neal'em założyła czteroosobowy sojusz. Aubrey jest jakaś taka dziwna. Rozumiem że każdego może złapać kryzys, ale to już była trochę przesada. Wyglądało na to jakby miała całkowicie dosyć survivora i chciała zrezygnować. Na szczęście się ogarnęła i szybko wzięła się w garść.
W plemieniu pięknych trzymam kciuki za dziewczyny. Wszystkie trzy ładne i wydają sie sympatyczne. Inaczej jest z facetami którzy zapowiadają się na wkurzających. Tai niby śmieszny, ale to poszukiwanie HI wypadło kiepsko. Myślałem że cały las przekopie w poszukiwaniu. To jest idealny powód by stać się pierwszym celem dla innych. Caleb ma złą opinię po BB. Nie wiem nie oglądałem, ale dobrego wrażenia raczej na mnie nie wywarł. Ten trzeci natomiast wygląda jak taki typowy laluś, zafascynowany swoją urodą.
W plemieniu silnych strasznie żal mi było Jennifer. Okropnie wyglądała ta cała sytuacja z robakiem. Zastanawia mnie czemu nie została wezwana pomoc medyczna. Przecież to mogło się źle dla niej skończyć. Takie zwlekanie było bardzo ryzykowane. Ale nie ukrywam że jestem pod wielkim wrażeniem że tak długo znosiła ten ból i nie dawała za wygraną. Tak jak się spodziewałem to plemię przywiązuje wielką wagę do zadań i będą pozbywać się tych słabszych. Irytuje mnie duet Jason/Scot który wyraźnie rozstawia wszystkich po kątach i decyduje o losach w tej drużynie. W pierwszym odcinku padło na Darnella i Alecie, którzy nawalili w pierwszej konkurencji na immunitet. Ostatecznie odpadł Darnell, który wydawał się nudny i nie jest mi go szkoda. Zapamiętam go chyba tylko z tego że załatwiał się w morzu i to przy wszystkich. Dobrze że Alecia została. Dziewczyna nie jest zbyt ogarnięta, a nawet nazwałbym ją dosyć tępą. Ale takie osoby na swój sposób potrafią być ciekawe i zawsze mogą coś odwalić. Już rozwaliło mnie jak podczas głosowania pisała zamkniętym markerem po kartce. Z czego zresztą sama miała bekę :lol: Zastanawia mnie czemu to plemię zastawiło ją, a nie murzyna. Ona otwarcie wysłała im znak, że im nie ufa i nie jest pewną sojuszniczką. Darnell wyglądał na osobę lojalną i dodatkowo duzo bardziej przydałby się w zadaniach. No ale cieszę się że podjęli taką decyzję, a nie inną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”