The Amazing Race 19

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

19x03
i znów odpada para którą lubiłam :( szkoda, że to nie rodzeństwo bo ich nie lubię... bo o dziwo po trzech odcinkach tylko oni mi działają na nerwy xd ogólnie to zadania mnie nie zachwycają, ale blokada była piekielnie trudna, jeżeli nie zrozumiało się treści wskazówki xd
póki co sezon na plus :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

19x03 i 04

Zapomniałem w zeszłym tygodniu skomentować :)
Odpadły Kaylani i Lisa, które lubiłem, na szczęście teraz NEL. Etapy wydają się ciekawe, podobał mi się ten wodny, chociaż zrobiłbym, że You're still racing, a nie NEL, ale ok :) Zadania nie są jakieś bardzo wymagające, nawet dosć łatwe, ale całość wróciła do takiego tarowego klimatu :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

19x05
A zapowiadało się tak ciekawie...
Ogólnie to podobały mi się etapy w Tajlandii, chociaż ten ostatni to przesada... Liz & Marie nie miały jak nadgonić i w ogóle ten autobus powinien być po pierwszej blokadzie, a nie... Szkoda, że nie było detouru... Przez 30 minut odcinek bardzo mi się podobał, a później koszmar. Teraz normalnie nie mam kogo lubić. Chyba zacznę kibicować dziadkom...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W ogóle ktoś jeszcze ogląda TAR? :)

19x06
Kolejny bardzo dobry odcinek. Jak ja lubię afrykańskie etapy. Szczególnie takie, w których uczestnicy pomagają dzieciom. Etap był nawet ciekawy. I emocjonująca końcówka. Już się cieszyłem, że Amani i Marcus odpadną, a tu niespodzianka i NEL. Zupełnie się go teraz nie spodziewałem. 6 etapów i 3 NELE. Został im tylko jeszcze jeden do wykorzystania. Mam nadzieję, że nie będzie NELu przy finałowej czwórce. Trzymam kciuki za to, by Amani i Marcus odpadli jako następni, bo są słabą drużyną. Potem odpaść mogą Laurence i Zac, którzy wydają się być silni, a wcale nie są.
Wczorajszy odcinek oglądało 10.94mln widzów - to jest najlepszy wynik tego sezonu.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja oglądam ale mi się nie chce komentować :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

19x08
Bardzo dobry odcinek jak na ten sezon :) Nareszcie było coś poza blokadą i objazdem - dodatkowe zadanie i U-turn :) Szkoda tylko, że drużyny się wyrównały w Danii, bo tego nie lubię. Cieszę się z eliminacji L & Z, bo lubię Jeremy'ego i Sandy. Do końca się denerwowałem i nie wiedziałem kto odpadnie :)
Czekam teraz na odcinki w Belgii (chyba też pierwszy raz TAR odwiedzi ten kraj).

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Hm, a mi się ogólnie ten sezon podoba :) są ciekawe pary Andy i Tommy, dziadkowie, Amani i Marcus, Jeremy i Sandy. cieszę się że wczoraj polecieli Laurence i Zac, byli tacy bezpłciowi, no i liczę na eliminację Erniego i Cindy, ta para ewidentnie gra mi na nerwach.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

też mnie nerwy zżerały jak była końcówka bo nie chciałam, żeby Sandy i Jeremy odpadli :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dlaczego chciałaś, żeby Jeremy i Sandy odpadli?

Ernie i Cindy grają na nerwach, ale niech tam sobie są. Chcę, żeby odpadła najsłabsza para, czyli Amani i Marcus, ale pewnie teraz będzie NEL.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jack a weś ty czytaj ze zrozumieniem :P:P

a czasem już nie było trzech NEL?? będzie jeszcze jeden?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Odcinek był świetny, choć tylko chyba z par pozostałych kibicuję dziadkom :D Ale to co najlepsze było w tym odcinku to nogi tancerza nr 3
Obrazek
Obrazek // rewelacja :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Będę czytać ze zrozumieniem :)

"a czasem już nie było trzech NEL?? będzie jeszcze jeden?" było 8 etapów, więc zostały 4 etapy i 5 drużyn :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

hmm a może będzie jakiś podwójny etap czy coś xdd bo to wsystko przez te dwie eliminacje xdd
bo 4 NEL? nie to przesada...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dlaczego przesada? Wcale nie. Znam edycje z 5-cioma NELami (w dodatku były 3 z rzędu) xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale chyba nie amerykańskie :P bo oglądnęłam wszystkie poza całą 5 i czegoś takiego nie pamietam xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości