The Amazing Race 24

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

24x11i12

Jak dla mnie słaby finał słabego sezonu.
Dave i Connor - oczywiście wygrała jedna z najmniej lubianych przeze mnie par, z final 4 najmniej im kibicowałem. Byli strasznie irytujący, zwłaszcza ta ich postawa roszczeniowa, że jak Dave ma 60 lat, to jak można go nie traktować delikatniej. Szkoda.
Caroline i Jennifer - tak niewiele brakło. Moje faworytki w finale. Nigdy się nie poddały. Ciągle uśmiechnięte.
Brandon i Rachel - nie spodziewałem się, że tak ich polubię w tym sezonie. Mieli ogromnego pecha na tym ostatnim etapie.
Leo i Jamal - powinni byli zastąpić Dave'a i Connor'a w tej final 3. Powinni zastąpić ich na 1 miejscu. Tymczasem znowu 4 miejsce i pożegnanie się tuż przed finiszem.

Cały sezon oceniam po prostu jako nudny. A to wszystko przez tragiczny dobór obsady. Pół castu bym wymienił. Nie było praktycznie żadnych dram (cóż, bliźniaczki za szybko odpadły). Coś czuję, że zmiana czasu nadawania z niedzieli na piątek to początek końca TARu. I dobrze, bo jeśli kolejne sezony się nie poprawią, czas najwyższy to zakończyć.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zobaczymy co powiesz po następnych edycjach Survivor jak im spadnie widownia, czy też napiszesz, że powinni już kończyć? :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale co ma Survivor do przerzucenia TARu na piątek? Poza tym od sezonu 24 Survivor trzyma poziom, a TAR już niekoniecznie :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czy ja wiem czy trzyma poziom od sezonu 24? 24 na pewno był słaby.
A Survivor będzie mieć większą konkurencję jesienią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości