The Amazing Race 29

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Jack »

Świetny sezon i kolejne dobre odcinki. Jedyne co nie za bardzo przypadło mi do gustu to ten roadblock na początku odcinka 9, przed odlotem do Wietnamu, gdzie wszystko się wyrównało.
Największym plusem tego odcinka jest eliminacja #TeamFunstopable Mam jednak wrażenie, że dostaną kolejną szansę i CBS da im miejsce w jakichś all-starsach albo w Big Brotherze :D
Brooke jest taka wspaniała. Te wszystkie jęki, płacze, dramy. Aż chce się oglądać ten sezon.

Według mnie to najlepszy sezon z przedziału 21-29. Jest na podobnym poziomie co edycja 20, która również była bardzo interesująca i pełna dram :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Jack »

29x11
Po pierwsze muszę pochwalić za "wyciągnięcie" starych soundtracków. Dzięki temu można poczuć klimat edycji sprzed 10 lat.
Po drugie, pomimo tego, że Matt i Redmond stracili sporo czasu na samym początku to do końca odcinka nie brakowało emocji.
Nie będę też krytykować za to, że nie było dzisiaj detour'a, ponieważ zadanie z graniem wyszło bardzo ciekawie.

Pomysł z osobami nieznającymi się wcześniej nie za bardzo przypadł mi do gustu po sezonie 26, jednak w tej edycji zrealizowane zostało to świetnie. Dawno nie było tylu różnych charakterów.

Matt i Redmon - uważałem ich za faworytów do zwycięstwa, jednak na tym etapie rozgrywki każdy, nawet najmniejszy błąd może sporo kosztować.

W finale będę kibicować Tarze i Joey'mu. Może powiecie, że są nudni. Jednak nieczęsto zdarza się, żeby ktoś w ich wieku (38/46) radził sobie tak świetnie w wyścigu.
#TeamLoLo to idealna drużyna na zajęcie trzeciego miejsca :D
Brooke i Scott - jak wygrają to nie będę narzekać, chociaż wtedy zabraknie mi kłótni między tą parą. Dlatego liczę na to, że w finale popełnią jakiś błąd i przez to zaczną się kłócić :evil:

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Kamel »

29x11

Super odcinek znów : D Kpop <3. Oba roadblocki były świetne, ten drugi z graniem zwłaszcza. Bardzo mi się podobało, że jak to powiedział Phil Underdogs are topdogs. 1st place Brook i Scotta, kibicowałem im bardzo, żeby im się udało : D. Szkoda mi Matta i Redmonda, bo ich lubiłem, ale skład F3 i tak jest dla mnie dobry. Oczywiście wciąż kibicuje Brook i Scottowi, potem LoLo, a najmniej team Mom and Dad, bo z f3 są najnudniejsi
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Roxy »

29x11
Brook i Scott w finale :D no tego to się nie spodziewałam :D i Matt i Redmon poza finałem ;d no ale cieszy mnie to :D i w przeciwieństwie do panów powyżej kibicuję LoLo bo są według mnie mega sympatyczni i bardzo ich polubiłam xd plus jest na kogo popatrzeć :lol: ogóle sympatyczny sezon :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: ciriefan »

To jest zdecydowanie najlepszy sezon TAR od lat.

Uwielbiam Scot'a i Brooke - on jest mega sympatyczny. Ona na początku działała mi na nerwy, ale jak się już do niej przyzwyczaiłem, to jest całkiem zabawna. Do tego jego reakcje i teksty na temat jej zachowania - świetne. Bez nich ten sezon byłby nudny i mam nadzieję, że to oni wygrają.

W dalszej kolejności kibicuję Tara i Joey'owi, a najmniej Lolo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: ciriefan »

Omg nie mogę uwierzyć, że Brooke i Scot wygrali <3 Dawno tak nikogo nie lubiłem :D Chociaż edit wydawał mi się w tym odcinku oczywisty, to i tak się stresowałem, żeby dotarli na metę jako pierwsi. Dawno żaden sezon TAR mnie tak nie wciągnął i jestem mega zadowolony z wyniku! A Scot to drugi milion powinien dostać za to, że wytrzymał z Brooke ;)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Roxy »

bardzo przyjemnie oglądało się ten sezon :) nie wiem czy to dlatego że tyle na niego czekaliśmy, czy moze dlatego, że producenci poszli po rozum do głowy, ale przyjemny w odbiorze :D zwycięzcy też w sumie spoko, choć jak pisałam powyżej kibicowałam LoLo :D mam cichą nadzieję, że kolejny sezon też okaże się udany :D

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Anja »

OMG, YAS <333 Brooke and Scott wygrali. Nikt się nie spodziewał przez pierwsze legi, że zajdą, tak daleko, a co dopiero, że mają szansę na wygraną. Na początku Brooke trochę mnie irytowała, ale z odcinka na odcinek podobało mi się to coraz bardziej. Zdecydowanie była to najciekawsza para jak dla mnie.
W tym finałowym odcinku edit wskazywał na to, że wygrają. Gdyby Matt & Redmond nie odpadli w poprzednim legu to mogłoby być bardziej emocjonująco, ale jak widać jeden mały błąd pozbawił ich wygranej. Też trzymałam za nich kciuki, mieli bardzo duże szanse na zwycięstwo, ale cóż, fajnie że walczyli do samego końca.
Jest to mój pierwszy sezon TARu, ale jak widzę po opiniach, jeden z najlepszych od kilku lat. No przynajmniej się nie zraziłam i będę oglądać kolejne.
Obrazek
QUEEN BROOKE
Obrazek
KING SCOTT
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Kamel »

29x12

Omg, dawno nie było sezonu TAR który by mi się ogladalo tak dobrze jak ten. Az szkoda ze jużkoniec.
Nie mogę uwierzyć ze Brook i Scott wygrali xD. Tak bardzo im kibicowałem, im dalej w sezon tym mocniej ich lubiłem. Najlepszy możliwy rezultat : D. + zadania w finale tez były fajne, inne, a to ostatnie pamięciowe <3.
Pozostaje mieć nadzieje ze TAR 30 tez będzie good
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Jack »

29x12
Ogólnie rzecz biorąc sezon był bardzo dobry, jednak finał rozczarowujący i dość nudny. Miałem nadzieję, że Tara i Joey chociaż na chwilę zbliżą się do pierwszego miejsca, ale nie. Brakowało emocji w tym ostatnim odcinku, po prostu.
Nie spodziewałem się, że Brooke i Scott wygrają ten sezon. Kibicowałem team Mom and Dad, ponieważ bardziej zasłużyli na wygraną. Mam nadzieję, że nie potwierdzą się plotki i Brooke nie weźmie udziału w BB 19 :D

Czekam na sezon 30.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 29

Post autor: Duncan »

Co za świetny sezon!
Pierwszy raz obejrzałem TAR od początku do samego końca i w dodatku z takim zaciekawieniem. Obejrzenie całego sezonu zajęlo mi niecałe 2 dni!
Jestem bardzo zadowolony i ciesze że w finale była i w dodatku wygrała para Brooke i Scot, której kibicowałem jakoś od połowy sezonu <3 oprócz nich kibicowałem w nim również LoLo więc ciesze się że jedna z tych dwóch par wygrała! To co Brooke odwalała przez cały sezon i komentarze Scot'a <3 super sie to oglądało!
W sumie od f5 zostały już same super pary, które zasłużyły na zwycięstwo! Z par które odpadły, szkoda mi było najbardziej Ashton i Vancka, no bo nie mieli za bardzo możliwości jak uniknąć tej eliminacji po takim u-turnie.
Czekam na następny sezon i mam nadzieję żę będzie równie bardzo dobry co ten! I najlepiej niech znowu dadzą motyw z ludźmi którzy nie znali sie wcześniej, zwyczajnie ciekawiej sie będzie oglądać ;d

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość