WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

The Amazing Race 31

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 84 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack » 05 maja 2019, 13:53

31x03
Rachel to taka ikona <3 Mam nadzieje, że pozostanie w programie jak najdłużej. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie było jej w Survivor :D Elissa nieogarnięta jak zawsze XD
Poza dziewczynami kibicuję też Janelle, no ale znowu szkoda, że sparowali ją akurat z Brittney, która musi podkreślać, że teraz jest matką i coś tam coś tam. Serio? Prawdziwa matka Amerykanka z Brittney? Nigdy nie lubiłem par typu "mamuśki/gospodynie domowe", które raz w życiu mogą gdzieś wyjechać...

Team Fun jest coraz gorszy. Dlaczego produkcja musi nas katować tymi uśmieszkami?

Bret i Chris XD Powinni ich wziąc do BB. Tam całymi dniami można leżeć i jeść, a w TAR to trzeba się spieszyć, myśleć i w ogóle.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Pochwalił: 1 raz
Pochwalono: 6 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy » 09 maja 2019, 12:42

31x04
Ja naprawdę lubię Elizę i Corinne, serio, w Survie - kocham, ich instagramy - prześwietne, Corinne w RHAP oceniająca cast surva - przezabawna, ale ich zachowanie w stosunku do Elissy i Rachel (gdzie nawet bardzo nie lubię Elissy) przy eliminacji, było tragiczne... Nie udało im się, TAR to nie ich gra, trudno, ale no kurde xd w sumie cieszyłam się na tą edycje ze względu na tą parę i się rozczarowałam...
Co nie zmienia faktu że dalej mam zamiar oglądać bo ogląda mi się dobrze :)

MaciekRS
3rd jury member
Pochwalił: 8 razy
Pochwalono: 13 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: MaciekRS » 10 maja 2019, 20:16

31x04
A ja tu mam pretensje do edytorów. Pokazano ostatnie słowa i zachowanie Elizy i Corinne ale NIE pokazano nam konkurencji Head to head w której Rachel i Eliza pokonały pokonały E&C i tak naprawdę nie wiemy co tam się działo.
Nie lubię jak tak po prostu wycinają jakąś konkurencję, chciałbym zobaczyć ja Colin Christie pokonują Wiktora i Natalie, potem jeszcze były jakieś roszady. Nope, nawet w deleted scenes tego nie ma, udajemy że konkurencja nie zaistniała.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Lauren
Pochwalił: 5 razy
Pochwalono: 15 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan » 10 maja 2019, 22:45

31x04

Odcinek dobry. Zadania mi się podobały. Cóż, odpadły Corinne i Eliza słusznie. Były naprawdę useless, a tylko pluły jadem na wszystkich innych, choć same niewiele sobą reprezentowały. Nic ciekawego nie pokazały. Szkoda, że Surv jest już reprezentowany tylko przez Bretta i Chrisa.

Rachel zbiera kolejne plusy za kolejne zabawne pojazdy po Elissie.

Cóż, najbardziej kibicuję Britney i Janelle oraz Afghanimals.

MaciekRS
3rd jury member
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: MaciekRS » 10 maja 2019, 23:07

Zgadza się Rachel jest o dziwo naprawdę zabawna. Chyba po raz pierwszy cieszę się z jej udziału w jakimś programie. Britney oczywiście jak zwykle fantastyczna. Afganimalsów oraz team Fun nie cierpię.
Kciuki trzymam za Britney Janelle oraz oczywiście Colina i Christie. To było fantastyczne jak dotarli na metę jako pierwsi i wygarli ponownie etap TAR po 15 latach :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 84 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack » 11 maja 2019, 14:29

31x04
Ta drama na pit stopie :D One obie potrafią tylko hejtować. Nawet teraz w jakichś tam wywiadach mówią o swojej eliminacji odnosząc się do Rachel i Elissy, bo te wsiadły do taksówki. LOL. Minęło 11 miesięcy od nagrywania tej edycji. Naprawdę, jak w przedszkolu.
Nawet nie wiedziałem, że tutaj było head to head, ale to nie pierwszy raz tak robią. Chyba w każdym sezonie zdarzają się takie etapy, że coś wycinają, bo nie ma na to miejsca :(

MaciekRS
3rd jury member
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: MaciekRS » 11 maja 2019, 18:47

Nie ma specjalnie dramy bo teraz już się lubią. To Afanimalsów nienawidzą ;)
A Head to Head mogło być ciekawe W pierwszym pojedynku Colin i Cristie wygrali z Team Fun, w drugim ponownie Team Fun przegrał z Viktorem i Nicole (fajnie by było zobaczyć jak team fun 2 razy przegrywa) A w końcówce Rachel i Elissa (które NIE były przedostatnie) najpierw przegrały z Afganimalsami, potem przegrały z Janelle i Britney i w 3 pojedynku wygrały z Corinne i Elizą
Info z wywiadu Viktora i Nicole najpierw z Corinne potem z Elizą
https://www.listennotes.com/podcasts/co ... 0ftoD-b1N/

r&b
1st jury member
Edge of Extinction: Julia
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: r&b » 11 maja 2019, 23:10

Właśnie tak mi się wydawało, że brakuje mi jednego zadania i wszystko się tak szybko skończyło. Head to Head nie jest moim ulubionym twistem więc może lepiej, że go nie musiałem oglądać :D.

Corinne i Eliza były głównym powodem, dla którego chciałem oglądać ten sezon. I kibicowałem im do końca. Ostatecznie spodobało mi się, że były takie over the top w byciu villainsami, bo hejtowały wszystkich po równo, po to tylko, żeby okazało się, że to one są słabsze niż te wszystkie pary. Do tego ich akcje - blokowanie przejazdu przez taksówkę, krzyki Elizy przy próbach karaoke, jak dla mnie to było całkiem śmieszne xD. Ale przyznaję, że w końcówce zachowanie Elizy to była trochę przesada.

Jeśli chodzi o pozostałych:
Tyler & Korey - jedyna para, której tam naprawdę nie lubię. Ale nie są aż tacy antypatyczni jak ich zapamiętałem z poprzedniego sezonu.
Chris & Bret - ogólnie są mi obojętni, ale skoro zostali ostatnimi reprezentantami Survivora to niech jeszcze trochę pobędą.
Britney & Janelle - Meh. Lubię je, ale w odcinkach jest ich tak mało (co dobrze odzwierciedla, że nie do końca się odnajdują w tym klimacie). Zgaduję, że zostaną jeszcze na 2-3 odcinki maksimum.
Afghanimals - Jeśli dobrze pamiętam, to nie przepadałem za nimi w 24. Ale są serio spoko, nie kibicuję im jakoś mocno, ale myślałem, że raczej będę ich hejtować.
Nicole & Victor - Idzie im naprawdę dobrze, jak na parę nie z TARu. Nie są jacyś przesłodzeni i to doceniam.
Rachel & Elissa - Elissa w BB też była taka delusional? Rachel jednak z nią w parze się lepiej ogląda niż z Brendanem. Lubię je, niech jeszcze zostaną.
Becca & Floyd - Jestem chyba jedyną osobą tutaj, która ich lubi. Rozumiem, czemu mogą się wydawać irytujący, ale dla mnie są okej. Bawią się tym wyścigiem, jednocześnie pokazując, że im zależy na wygranej i mi dobrze się to ogląda.
Colin & Christie - Moi aktualni faworyci. Co mnie zdziwiło, bo jedynie o nich niczego nie wiedziałem przed startem sezonu. Idealnie wyważona mieszanka charakteru i występów w zadaniach, uwielbiam.

Sezon jest naprawdę spoko. A że aktualnie większość amerykańskich RS póki co flopi (a przynajmniej z tych co oglądałem), to dziwi mnie, że tak chowali się z tym sezonem. Ale no też nie mam gustu producentów, więc ich nie zrozumiem :( .

Awatar użytkownika
Maw
8th jury member
Edge of Extinction: Aurora
Pochwalił: 19 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Maw » 15 maja 2019, 18:09

Ja tam Elize od zawsze lubię, przesadziła z tym hejtem, ale ok, poniosły ją emocje. Najważniejsze, że teraz wszystko między nią i siostrami Reilly w jak najlepszym porządku. Corinne za to zawsze była dla mnie bekowa. Ogarnia mnie cringe jak udaje taką zuuuuuąą i pozbawioną uczuć, i się tak tym przechwala. xD Cieszę się z ich odpadnięcia, tym bardziej, że zagrożone były Rachel i Elissa, a to królowe reality i muszą wygrać! 👑

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”