WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

The Amazing Race 31

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 87 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack » 01 cze 2019, 17:47

Mawuś ❤️ Wspaniały komentarz na temat Rachel. Chyba tylko fani psycho Julie z Edge of Extinction mają inne zdanie na temat Rachel.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Lauren
Pochwalił: 5 razy
Pochwalono: 16 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan » 07 cze 2019, 20:35

31x08

Sam pomysł u-turn vote mi się podoba, ale oni najpierw powinni gdzieś napisać swoje głosy, a potem na głos je powiedzieć. A tak to każdy mógł się kierować głosami poprzednich drużyn i ogólnie wyszło na to, że Brett i Chris mieli władzę absolutną, bo już wiedzieli, że ich wybór będzie u-turned. Ogólnie Brett i Chris zjebali wybierając drugą po sobie najsłabszą drużynę. Bez sensu ich głosowanie totalnie. Wstyd, że to Survivorowcy głosowali emocjami a nie strategią.

Zadania spoko. Nie będę jakoś strasznie płakać za Rachel i Elissą, ale wolałbym 100 razy bardziej odpadnięcie Team Fun lub Nicole i Victora, a po tym odcinku też Bretta i Chrisa.

Bez zmian moje top 3 to Afghanimals, Tyler i Corey oraz Colin i Christie, dla których szacun na zakończenie leg na 3 miejscu po tym u-turnie.

Awatar użytkownika
Kamel
4th jury member
Edge of Extinction: Kelley
Pochwalił: 32 razy
Pochwalono: 21 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Kamel » 08 cze 2019, 19:06

Stało się. Odpadła Rachel. Najlepszą rzeczą jeśli chodzi o nią w tym sezonie jest to, że widzowie imię jej i Elissy w trakcie sezonu zapisywali na milion roznych sposobow, z których "Rycheal and Alytha" wcale nie jest najbardziej dalekie od prawdy.

Kibicuje dalej Colinowi i Christie, Nicole i Victorowi, Chrisowi i Brettowi bo są śmieszni (to jak Chris podsłuchiwał Rachel <3) a reszta teamów jest tak tragiczne ze nie wiem ktorych nie lubie najbardziej. Tyler i Korey to ugly rats, Team Fun jest tak annoying, ze mam ochotę ich wyciszac, a Afhanimals nie lubie od dawna.
Obrazek
BBPL: Madzia Justyna Kasia
TAR: Nicole&Victor Brittney&Janelle Colin&Christie Eliza&Corinne Rachel&Elissa

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack » 09 cze 2019, 15:08

31x08
Co do głosowania to o ile dobrze pamiętam w innych edycjach jest tak, że każdy zapisuje swój głos, nie ma czegoś takiego jak publiczne podawanie głosów według wyznaczonej kolejności.
Szkoda, że odpadły Rachel i Elissa, a nadal będzie trzeba się męczyć z Team Fun i Afganimalsami :(

Nicole jest coraz gorsza. To jej marudzenie... Dokładnie tak samo było w BB, im dalej w program, tym gorzej.
Mam nadzieję, e wygrają to Colin i Christie, bo jako jedyni naprawdę zaslugują na zwycięstwo. Są dojrzali mentalnie, nie wdają się w głupie dyskusje i klótnie, a czerpią z wyścigu wszystko to co najlepsze.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Lauren
Pochwalił: 5 razy
Pochwalono: 16 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan » 13 cze 2019, 23:10

31x09

No więc Chris i Brett szybko zapłacili za głupią decyzję o u-turnie na Rachel i Elissie. Ani trochę nie jest mi ich żal. Do tego totalnie polegli na detour. Żeby dzięki lepszemu lotowi być 3 godziny do przodu i pomimo tego odpaść, no to naprawdę trzeba mieć talent. To koniec Survivor w tym sezonie TARu i trzeba przyznać, że Surv miał okropną reprezentację.

Co do reszty drużyn to najbardziej mnie irytują nadal Team Fun, na których już się po prostu nie da patrzeć. No i Nicole, słuchanie jej jęków to są prawdziwe katusze.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Pochwalił: 1 raz
Pochwalono: 6 razy
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy » 14 cze 2019, 10:42

31x09
W tym odcinku było to za co uwielbiam TAR, czyli różne loty, zamieszanie na lotnisku, opóźnienia <3 ach jak mi tego brakowało przez kilka sezonów :D bo naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio była taka różnica w przylotach, przeważnie wszyscy lecieli tym samym... a to już nie jest to samo :D

A co do samego odcinka to jak polubiłam Bretta i Chrisa to tak zjebali z tym objazdem :lol: dobrze Cirie napisał, trzeba mieć talent żeby odpaść jak się ma taką przewagę czasową :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack » 14 cze 2019, 17:35

31x09
I odpadli Chris i Brett. Przynajmniej będą mogli poszczycić się tym, że dzięki nim odpadły Rachel i Elissa. Wszyscy skazywali ich na porażkę na samym początku (również ja :D), a udało im się przetrwać aż 9 etapów.
Nicole i Victor xD Na samym początku odcinka dramy, że odpadną, a tutaj znowu zajęli drugie miejsce :D Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i zadanka. Nicole przecież utopi się w tej wodzie :D

Mam nadzieję, że ten sezon wygrają Colin i Christie. Od samego początku trzymają równy poziom i jakoś tak miło się na nich patrzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”