The Amazing Race 31

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy »

Leo i Jamal, Becca i Floyd ich kojarze xd nie mam pojęcia kim jest reszta xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy »

Premiera będzie wcześniej :) już 17 kwietnia :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

Hahaha. Million Dollar Mile miało być ich nowym hitem na miarę Survivor a przenieśli to po dwóch odcinkach 😁

Mało czasu żeby nadrobić sezon z Colinem i Christie przed premierą TAR31.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x01
Pierwszy odcinek całkiem niezły. Oczywiście jak to na początku bywa były długie wizytówki i zadania jakoś mało wymagające, ale mimo tego nie wszyscy byli w stanie sobie z nimi poradzić.
Corinne i Eliza to prawdziwe hejterki. Zjechały wszystkich uczestników na samym początku, a jak przyszło do rywalizacji to nie potrafiły się odnaleźć. Genialnie strollował je Phil na Pit Stopie. Obie miały łzy w oczach :D

Bret podczas zadania ze wspinaniem XD Z Survivor zapamiętałem go tylko z jego dziwnych min podczas rad plemienia. Tutaj zapamiętam z nieporadności.
Janelle oczywiście po raz kolejny udowodniła, że ma szczęście i za pierwszym razem trafiła w buta z czekolady. Szkoda, że w tym sezonie musi być sparowana akurat z Britt :( Janelle to zupełne przeciwieństwo Victora podczas blokady, gdzie miał ponad 50 prób XD

Widać, że Elissie przez te 4 lata jeszcze bardziej spuchły usta. Ona już ledwo mówi, biedna :( Niedługo będzie jak Aga Radwańska :( Mimo wszystko cieszę się, że jest w tym wyścigu, bo po raz kolejny pewnie będą dramy z Rachel.
Laura i Rupert mistrzowie tego etapu. Chodzili po parki ponad 2 godziny szukając wskazówki xD Czekam, aż CBS zaprosi Rupcia do BB. Tam jeszcze go nie było, a dzięki jakiemuś twistowi może w końcu udałoby mu się wygrać ten milion.

Cieszę się z eliminacji Arta i JJ. Jakoś nigdy za nimi nie przepadałem. W TAR20 potrafili tylko komentować i robić sztuczne dramy, a tak naprawdę dobry wynik udało im się osiągnąć dlatego, że podpięli się pod Dava i Rachel, a celem pozostałych byli Ralph/Vanessa i Brenchel.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: MaciekRS »

31x01
Survivor
Wszystkich graczy pamiętam, najbardziej kibicuję Elizie i Corinne, chcę aby odpadł Rupert z małżonką. O dziwo Brett i ten drugi mi kompletnie nie przeszkadzają
Big Brother
Tu też wszystkich doskonale pamiętam. Kibicuję oczywiście parze Brittney (ach te jej komentarze) Janelle. O ile wszystkie kobiety mają jakies sztuczności to Elissa jest sztucznością do co najmniej 3 potęgi. Nie rozumiem czemu kobieta może się w taki sposób OSZPECIĆ.
Amazing Race
Niestety okazuje się że osób z Amazing Race po prostu nie pamiętam, z jednym wyjątkiem. Moim pierwszym sezonem TAR który oglądałem był TAR 4 który nie był zbyt fajny. Potem był TAR 5 i to wtedy zacząłem regularnie oglądać ten program. TAR 5 w sumie oglądałem co najmniej 5 razy i dlatego BARDZO się ciesze że w końcu powrócili Colin i Christie.
Reszta zespołów?
Afganimalsi pamiętam tylko ksywę
Youtubersi, w ogóle ich nie pamiętam
Becki i Floyd - pamiętam imiona nie kojarzę kompletnie w jakim sezonie i które miejsce
Ci starzy co odpadli NIC z nimi nie kojarzę.

Sezon dla mnie ciekawy ze względu na niektórych uczestników BB , Survivor oraz C&C.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Maw »

Odc. 1
Sezon fajnie się zaczął, ale wolałbym jednak, by było to samo Survivor vs. BB. Ludzie z TAR jednak mają jakąś przewagę i doświadczenie. Mało sezonów oglądałem, więc tych z TARu nie kojarzę, ale polubiłem Christie i Colina. <3 Z Surva to chyba każdy sflopił. Bret w tym zadaniu. xD Janelle od razu znajdująca czekoladę. <3 Laura i Rupert. <333 Szkoda mi ich trochę, bo widać, że są zagubieni i nie bardzo odnajdują się w tym programie, ja ogólnie ich lubię, więc liczę, że może uda im się pullnąć Anję i Arwen przez jeszcze kilka epów. Corinne i Eliza śmiesznie wypadły. Na początku hejtują każdego co do jednego, a jak przyjdzie co do czego widać, że tylko zgrywają takie suki. Ich komentarze jak dla mnie nie były śmieszne i jestem pewien, że Rachel poradzi sobie lepiej niż myślą. ;) Ciekawe czy oglądały one kiedyś BB? Bo tam grała samodzielnie, a jest uznawana za jedną z najlepszych uczestniczek w konkurencjach (wiem, że BB to co innego, ale still, Rachel bardzo lubi rywalizację i takie teksty pokazują ich ignorancję). Odpadł najgorszy zespół, więc to na plus.

Mój team #1 to oczywiście królowe reality Rachel i Elissa! Reszta wydaje się spoko jak na razie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x01

Pierwszy odcinek nawet spoko. Dobrze ogląda się znając praktycznie wszystkie twarze. Nie pamiętam jedynie Colina i Christie (ale ich sezon to oglądałem z 10 lat temu). Zadania całkiem spoko. Lokalizacja też.

Corinne i Eliza oczywiście flopnęły, co było do przewidzenia. Lubiłem je w Survie, ale ten program nie jest dla nich. Tutaj cięty język nie wystarczy. Nie wróżę im długiej kariery w wyścigu. Rupert i Laura to kolejny flop, który był do przewidzenia. Jak słyszę głos Ruperta, to aż mi się słabo robi. No i trzecia para to Chris i Brett, których pewnie nikt nie pamięta. Reprezentacja Survivor jest więc naprawdę słaba.

Jeśli chodzi o BB to pary są o wiele ciekawsze. Oczywiście całym sercem jestem za Britney i Janelle. Nigdy nie rozumiałem fenomenu Rachel, ale jest ciekawą postacią, więc ok. Elissa w BB nic nie pokazała, wygląda okropnie jak jakaś naciągnięta lalka barbie, więc tym bardziej nie rozumiem fenomenu. Nicole i Victor spoko - chociaż Nicole w jej ostatnim sezonie straciła sporo mojej sympatii, ale Victora bardzo lubię.

Pary z TARu - Afghanimalsów lubię. Becca i Lloyd z ostatniego sezonu - hmm... Niby nic do nich nie mam, ale na dłuższą metę będą irytujący. Tyler i Corey spoko. Art i JJ sflopili etap i już odpadli. No a Colina i Christie nie pamiętam.

Premiera na plus. Zobaczymy, co dalej.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Maw »

Odc. 2
Kolejny bardzo dobry odcinek, nawet lepszy od premiery. Rachel i Elissa strategic queens jak zawsze w formie! Szkoda tylko Ruperta i Laury, robbed angels. :( Mógłby być NEL. Wolałbym eliminację Team Fun, nie przepadam za Beccą. Szok, że Eliza z Corinne były przez chwilę na prowadzeniu. :D Ciekawe są i mogłyby jeszcze trochę pobyć. Janelle & Britney bardzo słabo widoczne. Chciałbym, żeby teraz odpadli Chris z Bretem (najnudniejszy team) i Team Fun. A tak poza tym to każdego lubię (tak, nawet Afghanimals <3). No może Nicole jest trochę nudna, ale Victor jest super i nadrabia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x02
Całkiem niezły ten odcinek. Rachel i Elissa chyba wyrastają na moje faworytki. Drugi etap i już użyły U-turnu, ryzykowne zagranie, ale za to uwielbia się Rachel. Ona jest taka nieprzewidywalna :D Z nią nigdy nie jest nudno.
Rupert i Laura odpadli. Trochę szkoda, ale jednak to nie drużyna na wyścig z całym szacunkiem dla Laury i Ruperta. Oni tam zachowywali się jak emeryci-turyści. Kręcili się po każdym z miejsc, rozglądali wokół, a to jest wyścig :D
Szkoda, że nie odpadli Team Fun, którzy w tej edycji są bardziej irytujący niż ostatnio. Trzymam kciuki, żeby wylecieli jak najszybciej, bo psują ten sezon.
Eliza i Corinne - mistrzynie popełniania błędów XD
Janelle i Brit - rzeczywiście masz rację, Maw, bardzo mało było ich w tym odcinku.
Chris i Bret - pewnie też polecą niedługo tak jak Laura i Rupert.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Kamel »

31x02
dobry odcinek,przyjemnie sie oglądao
jak pewnie wiekszosc jestem fanem Corinne i Elizy; kocham ich teksty. nie chce mi sie opiisywac zadan, ale te słonie były urocze. Trzymam kciuki za Nic i Vica, Britni i Janelcie, Elizke i Korine, Rachel i Elisse <3 i mam nadzieje, ze jak najszybciej odpadną Tyler i Korey. Gardzę nimi nieprzerwanie od s28, strasznie irytujący team
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x02

Odcinek mi się podobał. Fajna lokalizacja i zadania. Coraz bardziej tworzą się też sympatie i antypatie do uczestników.

Co do Corinne i Elizy - fajnie się je oglądało w Survivorze, gdzie liczyły się osobowości, relacje i strategia, ale fizycznie nie trzeba było wiele robić. W wyścigu mnie irytują i moim zdaniem zbyt daleko nie zajdą. Z resztą przyjęły na siebie rolę "będziemy hejtować tylko po to, żeby hejtować", trochę bez sensu. No ale podejrzewam, że właśnie po to zostały zrekrutowane, bo z drugiej strony mamy różnorodność. Brett i Chris mnie o dziwo nie drażnią, nawet moją jak dla mnie być. Rupert i jego żonka to wiadomo było, że to porażka. Rupert skończył się na 8 sezonie Survivor. Nie wiem, ile można razy go ściągać z powrotem. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

Z ekipy BB oczywiście jestem za Team Janelle i Britney. Nicole o dziwo nie drażni u boku Victora, którego lubię. Super, że Rachel i Elissa zawróciły Team Fun, których nie cierpię. Jest dzięki nim ciekawiej, ale na Elissę nie da się patrzeć XD Ona po tych operacjach nie wygląda jak człowiek tylko jak jakaś ryba XD

Z ekipy TAR strasznie irytuje mnie Team Fun. Mam nadzieję, że szybko odpadną. Afghanimals i Tylera z Coreyem na razie lubię, a o Colinie i Christie na razie nie da się dużo powiedzieć, nie rzucają się w oczy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy »

po trzech odcinkach, mogę się wypowiedzieć :D
Moje faworytki, Eliza i Corinne mnie zawodzą :( tak jak pisał wyżej Cirie są tam tylko po to żeby hejtować. No okej, tacy gracze są potrzebni, ale no kurde xd ani to nie jest śmieszne ani nawet nie wiem żałosne :lol: jest po prostu nijakie :D
Moja kolejne faworytki - Britney i Janelle no kurde xd liczyłam na prześmieszne wypowiedzi Britney z konf a tu mamy takie meh meh meh xd jej instastory są ciekawsze :D gdy próbuje, a raczej raz czy dwa razy, próbowała pokazać jak wyglądało ich zgubienie się w metrze :lol: przezabawne :D
I tutaj moi faworyci się kończą :D ogólnie to poza Team Fun, których w tym sezonie nie znoszę, nie ma drużyny, która jakoś bardzo mnie drażni :D choć afganimals trochę kozaczą i mam nadzieję że ktoś im utrze nosa :D

Same zadania i realizacja są w porządku, nie mam wow, nie ma ochów i achów po prostu w porządku :D ale niech już wyjadą z tej azji :lol: tylko niech na kolejne 4 odcinki nie wylądują w Afryce :lol:

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Kamel »

31x03
Kolejny super odcinek, legi w wietnamie zawsze są śmieszne. I Było moje ulubione zadanie z karaoke <3.
Eliza na karaoke <3
Smieszyło mnie rowniez zachowanie Rachel i jej teksty do Elissy, zwłaszcza jak przerwała jej wywód o jodze xd. Tragedia, że team Fun wygrali leg, no ale cóż : >, Chris i Brett mogą odpaść, mogą zostać, nie obchodzą mnie, jak wiadomo bardziej bym chciał eliminacji trzech innych drużynxd

I dajcie więcej Britney:(.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x03

Kolejny dobry odcinek. Bardzo mi się podobały zadania, zwłaszcza te z tańcem i karaoke XD Aczkolwiek Eliza i Corinne próbujące wyjąć hak z pierwszego skorupiaka były przezabawne.

Team fun są okropnie irytujący. Nie cierpię ich. Oby odpadli jak najszybciej. Resztą w miarę lubię.

Gwiazdą tego odcinka była dla mnie Rachel. Jej pojazdy po Elissie przez cały odcinek były przezabawne. Jak tak dalej pójdzie, to nawet ją polubię.

Szkoda, że NEL zmarnowany akurat na Bretta i Chrisa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości