The Amazing Race 31

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

Mawuś ❤️ Wspaniały komentarz na temat Rachel. Chyba tylko fani psycho Julie z Edge of Extinction mają inne zdanie na temat Rachel.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x08

Sam pomysł u-turn vote mi się podoba, ale oni najpierw powinni gdzieś napisać swoje głosy, a potem na głos je powiedzieć. A tak to każdy mógł się kierować głosami poprzednich drużyn i ogólnie wyszło na to, że Brett i Chris mieli władzę absolutną, bo już wiedzieli, że ich wybór będzie u-turned. Ogólnie Brett i Chris zjebali wybierając drugą po sobie najsłabszą drużynę. Bez sensu ich głosowanie totalnie. Wstyd, że to Survivorowcy głosowali emocjami a nie strategią.

Zadania spoko. Nie będę jakoś strasznie płakać za Rachel i Elissą, ale wolałbym 100 razy bardziej odpadnięcie Team Fun lub Nicole i Victora, a po tym odcinku też Bretta i Chrisa.

Bez zmian moje top 3 to Afghanimals, Tyler i Corey oraz Colin i Christie, dla których szacun na zakończenie leg na 3 miejscu po tym u-turnie.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Kamel »

Stało się. Odpadła Rachel. Najlepszą rzeczą jeśli chodzi o nią w tym sezonie jest to, że widzowie imię jej i Elissy w trakcie sezonu zapisywali na milion roznych sposobow, z których "Rycheal and Alytha" wcale nie jest najbardziej dalekie od prawdy.

Kibicuje dalej Colinowi i Christie, Nicole i Victorowi, Chrisowi i Brettowi bo są śmieszni (to jak Chris podsłuchiwał Rachel <3) a reszta teamów jest tak tragiczne ze nie wiem ktorych nie lubie najbardziej. Tyler i Korey to ugly rats, Team Fun jest tak annoying, ze mam ochotę ich wyciszac, a Afhanimals nie lubie od dawna.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x08
Co do głosowania to o ile dobrze pamiętam w innych edycjach jest tak, że każdy zapisuje swój głos, nie ma czegoś takiego jak publiczne podawanie głosów według wyznaczonej kolejności.
Szkoda, że odpadły Rachel i Elissa, a nadal będzie trzeba się męczyć z Team Fun i Afganimalsami :(

Nicole jest coraz gorsza. To jej marudzenie... Dokładnie tak samo było w BB, im dalej w program, tym gorzej.
Mam nadzieję, e wygrają to Colin i Christie, bo jako jedyni naprawdę zaslugują na zwycięstwo. Są dojrzali mentalnie, nie wdają się w głupie dyskusje i klótnie, a czerpią z wyścigu wszystko to co najlepsze.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x09

No więc Chris i Brett szybko zapłacili za głupią decyzję o u-turnie na Rachel i Elissie. Ani trochę nie jest mi ich żal. Do tego totalnie polegli na detour. Żeby dzięki lepszemu lotowi być 3 godziny do przodu i pomimo tego odpaść, no to naprawdę trzeba mieć talent. To koniec Survivor w tym sezonie TARu i trzeba przyznać, że Surv miał okropną reprezentację.

Co do reszty drużyn to najbardziej mnie irytują nadal Team Fun, na których już się po prostu nie da patrzeć. No i Nicole, słuchanie jej jęków to są prawdziwe katusze.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Roxy »

31x09
W tym odcinku było to za co uwielbiam TAR, czyli różne loty, zamieszanie na lotnisku, opóźnienia <3 ach jak mi tego brakowało przez kilka sezonów :D bo naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio była taka różnica w przylotach, przeważnie wszyscy lecieli tym samym... a to już nie jest to samo :D

A co do samego odcinka to jak polubiłam Bretta i Chrisa to tak zjebali z tym objazdem :lol: dobrze Cirie napisał, trzeba mieć talent żeby odpaść jak się ma taką przewagę czasową :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x09
I odpadli Chris i Brett. Przynajmniej będą mogli poszczycić się tym, że dzięki nim odpadły Rachel i Elissa. Wszyscy skazywali ich na porażkę na samym początku (również ja :D), a udało im się przetrwać aż 9 etapów.
Nicole i Victor xD Na samym początku odcinka dramy, że odpadną, a tutaj znowu zajęli drugie miejsce :D Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i zadanka. Nicole przecież utopi się w tej wodzie :D

Mam nadzieję, że ten sezon wygrają Colin i Christie. Od samego początku trzymają równy poziom i jakoś tak miło się na nich patrzy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x10

Papa Team Fun. Idźcie irytować gdzie indziej <3 Jeszcze tylko niech maruda Nicole odpadnie.

A etap spoko. Powróciło to zadanie ze skokiem o tyczce, ale o ile mnie pamięć nie myli, to dawniej było je o wiele trudniej zaliczyć. No ale Holandię bardzo miło się oglądało.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x10
Bardzo dobry odcinek. Fajny etap, naprawdę przyjemnie się oglądało.
Zadanie z tyczką pojawiało się już dwa razy w TAR. Po raz pierwszy w sezonie 12. I wtedy trzeba było przeskoczyć na drugą stronę aby to zaliczyć, tera "puścili dalej" taką Nicole która wpadła w wodę :D

W tym odcinku kibicowałem Victorowi i Nicole XD Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi. Wolę oglądać Nicole niż irytujących Team Fun. Mam nadzieję, że teraz przed finałem wypadną jeszcze Afganimalsi.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Maw »

Kto normalny to ogląda po eliminacji sióstr Reilly? Nic ciekawego się nie dzieje. Strata czasu. Mam nadzieję, że powrócą w kolejnym sezonie...

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie to najlepszy sezon TAR od lat.
A jak odpadł team fake fun to zrobiło się jeszcze fajniej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

Maw pisze:
23 cze 2019, 01:59
Kto normalny to ogląda po eliminacji sióstr Reilly? Nic ciekawego się nie dzieje. Strata czasu. Mam nadzieję, że powrócą w kolejnym sezonie...
Nie powrócą :) i o dziwo dzieję się sporo :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: ciriefan »

31x11-12

Świetny finał sezonu. Najpierw odpadła maruda Nicole. Szkoda mi Victora, który pokazał, jak świetnym jest człowiekiem. Podziwiam jego cierpliwość, no ale miłość jest ślepa. Najbardziej imponuje mi fakt, że przez cały wyścig nie powiedział do niej ani jednego złego słowa, ani razu nie dał się wytrącić z równowagi jej beczeniem, no ja bym nie dał rady, więc czapki z głów.

W final 3 było mi już wszystko jedno, kto wygra. Cieszę się, że zwyciężyli Colin i Christie. Byli silni cały wyścig. Do tego spokojni. Nie wdawali się w jakieś zbędne dramy i dyskusje. Cały czas trzymali poziom. Wydaje mi się, że to był jeden z lepszych sezonów TAR od dłuższego czasu i cieszę się, że będzie kolejna edycja.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 31

Post autor: Jack »

31x11-12
Naprawdę nieźle oglądało się finał tego sezonu.
Nicole i Victor - miałem nadzieję, że zajmą lepsze miejsce niż Afganimals, no ale trudno. Myślę, że to kwestia czasu kiedyś Nicole zobaczymy w Survivor. Victor pewnie po raz kolejny wróci do The challenge i w ten oto sposób oboje będą mogli kontynuować swoją karierę w reality-show.

Leo i Jamal - po raz kolejny nie wytrzymali ciśnienia. Przez nich ten ostatni etap był trochę nudnawy momentami, bo wiadome było że walka o zwycięstwo rozstrzygnie się między dwoma drużynami. Wgl to powtarzanie przez nich, że zaliczyli 34 etapy, że to rekord i nikt nawet nie jest blisko tego wyczynu to jedno wielkie XD. Przecież Rachel ma 32 etapy, a Kowboje oraz FT/BE chyba po 31 :D

Tyler i Korey - silna drużyna, zdecydowanie dorośli do tego wyścigu. Drugie miejsce nie jest złe.

Colin i Christie - oni byli przede wszystkim silni mentalnie. Nie widziałem jeszcze ich pierwszego sezonu, jednak podobno były niezłe dramy między nimi. Do wszystkich wyzwań podchodzili dojrzale, z opanowaniem. Naprawdę podziwiam i gratuluję wygranej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości