The Amazing Race 17

Guest

Post autor: Guest »

Naprawdê ¶wietny odcinek. Du¿o siê dzia³o i jest wiele dobrze zapowiadaj±cych siê dru¿yn.

Jill & Thomas - dobrze zorganizowana i silna dru¿yna. Wygrali kartê ominiêcia zadania. Jestem ciekawa ich dalszej przygody w wy¶cigu.

Nat & Kat - dru¿yna której zamierzam kibicowaæ. Bardzo je polubi³am.

Connor & Jonathan - o ile nie bêd± ¶piewaæ, wydaj± siê byæ sympatyczni, ale pomimo trzeciego miejsca nie wró¿ê im wielkiej kariery a TAR.

Brook & Clair - sympatyczna dru¿yna. Wypadek z arbuzem by³ przera¿aj±cy. To musia³a byæ ogromna si³a. Szacunek za dokoñczenie blokady.

Katie & Rachel - z dru¿yn kobiecych polubi³am je najmniej.

Gary & Mallory - ta dziewczyna mia³a "jazdê" przez ca³y odcinek. Z pewno¶ci± tej parze entuzjazmu nie brakuje.

Michael & Kevin - dru¿yna neutralna. Niewiele potrafiê o nich powiedzieæ.

Chad & Stephanie - po pierwszym odcinku jako¶ Chad nie zachowuje siê jak facet, który chce o¶wiadczyæ siê swojej dziewczynie w TAR. :wink:

Andie & Jenna - Mam nadziejê, ¿e przetrwaj± chocia¿ kilka odcinków i bêd± mog³y cieszyæ siê tym wspólnym do¶wiadczeniem.

Nick & Vicki - z pewno¶ci± nie jest to para, której bêdê kibicowaæ, ale dziêki nim bardzo siê ubawi³am.

Ron & Tony - nie bêdê p³akaæ z powodu ich eliminacji.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ! Świetny odcinek, bardzo ciekawe zadania i co najważniejsze - dużo interesujących drużyn, które mają potencjał. Na razie najbardziej polubiłam dwie pary dating (Jill & Thomas, Chad & Stephanie) oraz jedną drużynę kobiecą (lekarki), chociaż przyznam, że wszystkie pary damskie są w tym sezonie świetne. Pierwszy raz od dawna w TAR nie mogę doczekać się kolejnego odcinka !

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x02
Mallory to mogłaby za źródło zasilania w elektrowni robić xd tyle energii i entuzjazmu co ona ma, to czasem jest przerażające
zadania może nie były wybitnie trudne, ale przykuwały uwagę, tak samo jak pary i ich zmagania
odcinek na plus, choć pierwszy był ciekawszy
szkoda ze odpadły Andie & Jenna nie tylko dlatego że wzbudzały moją sympatię, ale też dlatego że mogły w czasie wyścigu się lepiej poznają

Brook & Clair - strasznie je lubię i to kolejny odcinek w którym pokazują że sa mocne
Katie & Rachel - lubię je, jako siatkarki mają wyrobioną kondycję i mogą daleko zajść xd
Michael & Kevin - mojej sympati zbytnio nie zyskali ale niczym mi nie wadzą
Chad & Stephanie - nie wiem ale jakoś nie potrafię ich polubić... chyba złe wrażenie z tamtego odcinka sie za nimi ciagnie
Jill & Thomas - są mocną drużyną, choć mam wrażenie że Thomas nie docenia Jill nie mniej lubię ich i im kibicuję
Connor & Jonathan - dalej ich nie lubię i życzę im szybkiego odpadniecia
Nat & Kat - w tym etapie wypadły słabo, ale mimo wszystko je lubię :) i im kibicuję
Nick & Vicki - w tym odcinku nie dali nam powodów do śmiechu, a szkoda, ale raczej nie wybijają sie jako mocna drużyna
Gary & Mallory - równie sympatycznej pary nie ma i choć są na końcu to jednak trzymam za nich kciuki xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nareszcie udało mi się skończyć pierwszy odcinek :wink: Jest o wiele lepiej niż było w poprzednich edycjach. Zadania na pierwszym etapie w Wielkiej Brytanii bardzo mi się podobały.
Ron & Tony byli na prawdę żałośni, jakoś nie jest mi ich szkoda. Mają strategię, są inteligentni... hahaha
Jill & Thomas - bardzo silna drużyna. Może zbyt szybko, ale stawiam ich w gronie faworytów do zwycięstwa. Chociaż pewnie nie wygrają bo im kibicuję :wink:
Brook & Claire - Claire naprawdę mnie zaskoczyła. Nie poddała się po tej akcji z arbuzem i brawa dla niej za to xd
Chad & Stephenie - żal mi Stephenie, że musi wytrzymywać w takim związku. Drużyna kłócąca się o wszystko - takich drużyn nie znoszę. Te ich kłótnie nawet nie są śmieszne jak np. Charli i Mirny. Mam nadzieję, że Chad i Steph się zmienią, albo odpadną xd
Katie & Rachel - z tego co pamiętam byli chyba w piewrszej piątce... I to na tyle.
Connor & Jonathan - niech tylko nie śpiewają xd To TAR a nie Glee :wink:
Nat & Kat - lekarki, bardzo silna drużyna. Drugie miejsce na pierwszym etapie to na pewno jakieś osiągnięcie. Pokazują, że można żyć normalnie z chorobą. Teraz nie pamiętam, która z nich miała cukrzycę...
Michael & Kevin - ojciec i syn. Jakoś ich mało było. Zajęli z tego co pamiętam siódme miejsce.
Nick & Vicky - nie wiedzieli co to stonehage. Dobrze, że chociaż wiedzieli w jakim są mieście i państwie. Nie wróżę im wielkiej kariery w wyścigu.
Gary & Mallory - ojciec i córka, bardzo ich polubiłem. Mallory ma w sobie tyle radości, entuzjazmu. Zaraża innych pozytywną energią. Trzymam za nich kciuki.
Andie & Jenna - Końcówka stawki. Jedne z faworytek do eliminacji na kolejnym etapie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x03
Zadania może nie były szczególnie przyciągające, ale odcinek tak :) po prostu aż się chce oglądać i to zasługa par
odcinek dla mnie ciekawszy jak poprzedni, wiele się działo, i można powiedzieć że tabela przybycia na postój całkiem się odmieniła, z małymi wyjątkami
dalej kibicuję Jill & Thomas, Brook & Clair, Katie & Rachel, Nat & Kat, Gary & Mallory

Connor & Jonathan - dalej ich nie lubię, to że zajęli pierwsze miejsce nie podniosło ich notowań w moich oczach
Gary & Mallory - strasznie się cieszę że z ostatniego wybili się na drugie, oby tak dalej
Chad & Stephanie - troszkę ich polubiłam, ale nie na tyle zeby byli moimi faworytami
Katie & Rachel - w dalszym ciągu je lubię, widać że ze sobą współpracują
Nick & Vicki - powiem szczerze, nie spodziewałam się że takie miejsce zajmą, może jeszcze coś z nich będzie xd
Brook & Clair - oby to był tylko chwilowy spadek formy, bo na prawdę są świetne :)
Jill & Thomas - oj słabiutko, słąbiutko, ale trzymam za nich kciuki cały czas
Nat & Kat - znów o mały włos nie odpadly, oby poprawiły się w kolejnym etapie
Michael & Kevin - szkoda żę nie odpadli...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Bardzo dobre wyniki oglądalności trzeciego odcinka 17 sezonu Amazing Race. O 9 pm program oglądało aż 12.043 mln widzów, a o 9.30 pm 12.172 mln widzów.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oby wzkaźniki ogladalności przekonały CBS do dwój sezonów rocznie a nie jednego...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

17x02
Zadania nie były trudne, powiem nawet że były dość łatwe, ale może to i nawet lepiej. Przynajmniej były większe emocje. Podziwiam ludzi mieszkających w Ghanie, że dają sobie radę z jazdą po tych drogach czy poruszaniem się np. po targu, który był postojem.
Szkoda, że odpadły Andie & Jeena. Może nie należały do moich ulubionych drużyn, ale dzięki wyścigowi miały szansę by się lepiej poznać.

Brook & Claire - cieszę się że wygrały ten etap i trzymam za nie kciuki. Mają według mnie dużą szansę na finał.
Katie & Rachel - też sympatyczna druzyna, a do tego grająca w siatkówkę. Jak widać w tym odcinku kobiety rządzą xd
Michael & Kevin - drużyna przeciętna, chociaż w USA może wzbudzać wielkie emocje, bo Kev to przecież gwiazda YT :wink:
Chad & Stephenie - czwarte miejsce to jak dla nich bardzo dużo, a może poprzedni etap to wypadek przy pracy. Nie wiem co o nich myśleć. Moje wątpliwości pewnie rozwieją po 3 odcinku.
Jill & Thomas - no, no, no... Trzymam za nich kciuki. Jakoś na tym etapie się nie wykazali. Ale mają Express Pass i to może im pomóc.
Connor & Jonathan - Glee team, na razie ich nie lubię, może kiedyś polubię xd
Nat & Kat - miejsce drugie, a potem siódme, ale huśtawka. Nie wiem co o nich myśleć, wydawały się być dobrą drużyną, jednak w tej edycji wszystkie zespoły (prawie xd) są silne.
Nick & Vicki - mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie można się z nich pośmiać. Choć nie lubię takich mało inteligentnych drużyn, które przechodzą dalej, bo zabierają miejsce innym. Andrew & Dan z TAR 13? xd
Gary & Mallory - mam nadzieję, że na kolejnych etapach będzie lepiej. Bardzo lubię tę drużynę i nie chcę by odadli na samym początku.
Andie & Jeena - najsłabsza z drużyn kobiecych. Podejrzewałem, że nie długo odpadną. Tak jak już wspomniałem - trochę szkoda...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

słonko pisze:17x03
Zadania może nie były szczególnie przyciągające, ale odcinek tak :) po prostu aż się chce oglądać i to zasługa par
odcinek dla mnie ciekawszy jak poprzedni, wiele się działo, i można powiedzieć że tabela przybycia na postój całkiem się odmieniła, z małymi wyjątkami
Zgadzam się z Tobą - odcinek był ciekawy, chyba najciekawszy z tej edycji. Zdania mało skomplikowane, ale były aż cztery obowiązkowe zadania. Mam nadzieję, że ten sezon coś zmieni i kolejne już nie będą tak nudne jak 16-ty. Zdziwiło mnie, że tyle drużyn miało problemy z geografią Afryki czy z dokładnym przeczytaniem wskazówki i zabraniem ze sobą wyznaczonych rzeczy...

Connor & Jonathan - jestem w szoku, pierwsze miejsce. Mimo pierwszego miejsca stracili w moich oczach. I niech już przestaną śpiewać. Bo trochę głupio śpiewać taksówkarzowi "szybciej Samson" xd
Gary & Mallory - brawo, oby tak dalej. Mam nadzieję, że utrzymają tą pozycję dłużej.
Chad & Stephenie - jakoś ich nie mogę polubić. Już wolę glee team. Jakoś mojej symaptii Chad nie wzbudza.
Katie & Rachel - umiejętność porozumiewania się podczas meczy na pewno pomaga im w wyścigu.
Nick & Vicky - jak widzę, że się dalej prześlizgują robi mi się nie dobrze. Inteligencją na pewno nie grzeszą i nie wiem jak udało im się zdobyć 5-te miejsce.
Brook & Claire - tabela wywrócona do góry nogami. Mam nadzieję, że to tylko jeden słabszy etap. Jak widać taktyka pocałunku nie poskutkowała na tym etapie, chociaż boks całkiem nieźle im wyszedł.
Jill & Thomas - 1,5,7 miejsce. Czy teraz będzie 9-te? xd
Nat & Kat - coraz mniej je lubię. Myślałem, że będą silną drużyną. Zresztą tak samo myślałem o Jill i Thomasie. Jak widać dobra pozycja na pierwszym etapie wcale nie świadczy, że dany team jest dobry. Ta edycja potwierdza moją tezę stawianą od kilku edycji. Zdarzały się drużyny, które po wygraniu pierwszego etapu później znajdowały się w ogonie.
Michael & Kevin - mam już ich dość. Michael zaczyna przypominać mi Rona z TAR12.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

17x03
Świetny odcinek, ciekawe zadania i tak jak już survivorfan wspomniał - wreszcie było ich dużo, a nie tylko roadblock i detour.
Co do par to tak naprawdę lubię wszystkie, bo jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło :D.

Connor & Jonathan - no dobra, oprócz nich. chcę żeby odpadli.
Gary & Mallory - Mallory jest boska, bardzo ich lubię i im kibicuję :).
Chad & Stephenie - widzę, że u Was nie wzbudzają sympatii, ale ja ich polubiłam od pierwszego odcinka i są jednymi z moich faworytów
Katie & Rachel - mocna para żeńska, jak wszystkie w tym sezonie!
Nick & Vicky - mieli szczęście, ale dziwnym trafem wzbudzają moją sympatię :D.
Brook & Claire - dużo słabszy ep w ich wykonaniu, ale i tak moim zdaniem są jedynymi z poważniejszych kandydatek do zwycięstwa.
Jill & Thomas - idzie im coraz słabiej, ale i tak im kibicuję :)
Nat & Kat - a ja je dalej bardzo, bardzo lubię i mam nadzieję, że się podniosą i daleko zajdą :D.
Michael & Kevin - ojciec mnie wkurza trochę, ale i tak wzbudzają moją sympatię.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Vogue. pisze:17x03
Świetny odcinek, ciekawe zadania i tak jak już survivorfan wspomniał - wreszcie było ich dużo, a nie tylko roadblock i detour.
Co do par to tak naprawdę lubię wszystko, bo jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło :D.
Mam nadzieję, że kolejne etapy będą równie interesujące i że CBS postawi również na jakość zadań.
Pary są ok, jednak nie można lubić wszystkich xd Dawno nie mieliśmy tak dobrych drużyn, a wywrócenie tabeli do góry nogami świadczy o tym, że poziom jest wyrównany :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x04

kolejny świetny odcinek, co świadczy tylko o tym, ze producenci postarali się przy tej edycji. Drużyny są bardzo zróżnicowane, zadania też. A doskonale pokazuje to tabela przybycia na pit stop która za każdym razem wygląda inaczej. zwłaszcza żę odpadł team glee który był pierwszy ostatnio xd w dalszym ciagu nie mam jakoś specjalnie drużyny którą bym znienawidziła xd
wciaz kibicuję: Jill & Thomas, Brook & Clair, Katie & Rachel, Nat & Kat, Gary & Mallory, ale moją sympatię ostatnio zdobyli Nick i Vicki


Nat & Kat - zdecydowanie na to zasłużyły, są mocną drużyna która wreszcie wyszła z dołka
Gary & Mallory - trzymają poziom i oby tak dalej, nie dośc ze sympatyczni to miło się na nich patrzy
Brook & Clair - i powrót na podium xd i dobrze, bo te dwie panie świetnie sobie dają radę
Michael & Kevin - wprawdzie nic do nich nie mam, ale nie są jakoś specjalnie warci uwagi
Jill & Thomas - mozę wykorzystanie expresa nie było za madre, ale za to nie odpadli i startują z dobrego miejsca :) poradzili by sobie w zadaniu, bez tej pomocy
Nick & Vicki - jakoś ich polubiłam, choć nie wróże im wygranej
Chad & Stephanie - i znów stracili u mnie... na miejscu Stephanie walnęłabym Chada... mogli by odpaść
Katie & Rachel - spadek formy, nie podejrzewałam że nie dadzą sobie rady na zjeździe ale uratowały się i oby tak dalej xd
Connor & Jonathan - ostatnio pierwsi, dziś odpadli, pokazuje jak gra jest nieobliczalna xd i dobrze bo ich nie lubiłam

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

17x04

Odcinek mi się podobał. Jednak sądzę, że wielu osobom mógł nie przypaść do gustu. Świetnie, że wybrali Szwecję i koło podbiegunowe. Zadania bardzo mi się podobały - oprócz progu zwalniającego, który był moim zdaniem trochę głupi xd Znów tabela wywróciła się do góry nogami. W tym odcinku polubiłem Connora i Jonathana. Nadal kibicuję: Jill i Thomasowi, Brook i Claire, Katie i Rachel, Gary'emu i Mallory oraz Nat i Kat.

Nat i Kat - świetnie, że wygrały etap. Trzymałem jednak bardziej kciuki za Gary'ego i Mallory.
Gary i Mallory - drużyna, której nie da się nie lubić. Mimo problemów na objeździe zajęli drugie miejsce. Gdyby Gary skończył zjazd o sekundę szybciej pewnie byliby pierwsi.
Brook i Claire - dominacja kobiet w tym sezonie xd Widać, że taktyka pocałunku stosowana przez Claire działa.
Michael i Kevin - dobrze, że nie wygrali dzisiejszego etapu. Życzę im szybkiej eliminacji, bo zabierają tylko miejsce innym
Jill i Thomas - dobrze, że wykorzystali Express Pass. Nie wiadomo jak wypadliby na objeździe. Skąd mieli wiedzieć, że niektórzy będą mieli kłopoty? Bardzo mądra decyzja :wink:
Nick & Vicky - szóste miejsce, jak na nich ok. Nie przepadam za nimi, ale w pierwszej szóstce chyba się znajdą.
Chad i Stephanie - masakra. Chad widział chyba, że Stephanie nie może wstać i źle czuje się po upadku, a ten strasznie się na nią darł. Steph, zmień chłopaka :wink:
Katie i Rachel - udało im się przetrwać. Pewnie gdby nie to, że nie załapały się na pierwszy samolot byłyby wysoko. No cóż. Mam nadzieję, że na kolejnych etapach będzie lepiej.
Connor i Jonathan - dzisiaj ich polubiłem. Chciałem, by odpadli Chad i Stephanie. Pokazali, że można spaść z pierwszego na ostatnie miejsce. Odeszli śpiewająco...

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

17x04


Odcinek bardzo fajny, póki co sezon jest o niebo lepszy od kilku poprzednich. Zadania ciekawsze niż w poprzednim odcinku. Podoba mi się tutaj głównie to, że pomiędzy drużynami jest bardzo wyrównany poziom i raczej ciężko przewidzieć co się będzie dziać dalej, nie ma nikogo kto by jakoś specjalnie odstawał, ani kogoś kto by się jakoś wybijał ponad stawkę.


Pierwsza 3 jak dla mnie idealna, może tak zostać do finału xd
Michael & Kevin - myślałem, że się nie pozbierają po przednim etapie, a jednak.. miłe zaskoczenie
Jill & THomas - na początku zapowiadali się lepiej, teraz trochę u mnie stracili ale nadal ich lubię (Jill przypomina mi trochę Danielle z Survivor Panama i HvV)
Nick & Vicky - mam wrażenie, że nie do końca zdają sobie sprawę w czym biorą udział xd myślę, że wyłożą się na trudniejszych, bardziej mentalnych zadaniach
Chad & Stephanie - jedyna para, której nie lubię, nie mam ochoty ich więcej oglądać, jak się okazało nie są ani bystrzy, ani wysportowani jakoś szczególnie
Katie & Rachel - taka trochę podróbka Dustin & Kandice jednak tamte były raczej trochę bardziej sympatyczne
Connor & Jonathan - Z pierwszego miejsca na ostatnie... sam nie wiem czy szkoda, bo nie wyrobiłem sobie o nich zadania. Byli trochę wkurzający, ale przynajmniej można się było pośmiać

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

4 odcinek "The Amazing Race 17" oglądało 11.25 mln osób. Średnia pierwszych czterech odcinków tego sezonu wynosi 11,38 mln. Dla porównania cztery pierwsze odcinki szesnastego sezonu oglądało 9,12 mln widzów :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości