The Amazing Race 16

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 16

Post autor: Jack »

Dyskusja o szesnastej edycji programu.

Okres produkcji: 28 listopada - grudzień 2009
Pierwsza emisja w telewizji: 14 lutego - 9 maja 2010

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Obrazek

Uczestnicy:

Brent & Caitlin - para modeli
Carol & Brandy - para
Dana & Adrian - para
Daniel & Jordan - bracia
Jet & Cord - bracia kowboje
Jody & Shannon - babcia i wnuczka
Jordan & Jeff - para (uczestnicy Big Brother)
Joseph "Joe" & Heidi - małżeństwo
Louis & Michael - detektywi
Monique & Shawne - mamy / prawniczki
Steve & Allison - ojciec i córka

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

To była jedyna edycja, ( z tych co widziałem) w której nie miałem żadnego faworyta. Większość zadań była nieciekawa, dosyć słaby sezon.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Też uważam, że to jedna z groszych edycji o ile nie najgorsza : ) Jednakże lubiłam Steve & Allie i braci kowboi. Niektóre odcinki przewijałam, żeby zobaczyć tylko kto odpadnie. Mam nadzieje, że następny sezon będzie lepszy.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Też lubiłem Steve i Allie, jednak wydaje mi się, że bardzo mało ich pokazywali w porównaniu do innych par.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja dopiero zaczynam oglądać tą edycję, ale już uważam ją za niezbyt ciekawą i polecam edycje azjatyckie :wink: wiem, że się powtarzam, ale są naprawdę niezłe.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o matko... jak ja się wymęczyłam się przy tej edycji
uważam że jest beznadziejna!!
Brent & Caitlin
Steve & Allison
to dwie pary które lubiłam i którym kibicowała
większosć odcinków przewijałam...

Guest

Post autor: Guest »

W³a¶nie rozpoczê³am ogl±danie tej edycji na AXN. Dru¿yny wydaj± siê byæ do¶æ zró¿nicowane, ale na razie ¿adna z nich szczególnie nie zdoby³a mojej sympatii. Chyba pierwszy raz (nie widzia³am edycji 15) zawodnicy nie dostali na starcie samochodów i musieli dotrzeæ ¶rodkami transportu publicznego na lotnisko. Pomimo pozornej przewagi trzy dru¿yny, które mia³y lecieæ pierwszym samolotem, przez opó¼nienia, by³y zmuszone na zmianê biletów i do³±czeniu do reszty. Jedyn± ciekaw± rzecz± by³a blokada, która przysporzy³a problemu jednej parze, która odpad³a. Zobaczê co bêdzie dalej, ale wasze posty nie brzmi± zachêcaj±co.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja widziałem dwa czy trzy odcinki i jakoś nie porwała mnie ta edycja. Zamierzam ją dokończyć z AXNem. Ja jednak nie lubię jak blokada uniemożliwia jakiejś drużynie dotarcie na postój. Wolę gdy walka o przedostatnie miejsce jest bardziej zażarta lub ew. gdy kilka osób rezygnuje z blokady. :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Sobotni odcinek by³ bardzo s³aby. Zadanie wydawa³y siê banalne i nieciekawe. Podoba³o mi siê jako kowboje znale¼li inne po³±czenie i pokazali Carol i Brandy [których ju¿ szczerze nienawidzê], ¿e nie s± tacy g³upi za jakich niektórzy ich uwa¿ali.

Niedzielny by³ trochê lepszy. Ubawi³a mnie blokada i by³o kilka zabawnych teksów. Podziwia³ Brenta i Caitlin za determinacjê z jak± walczyli, aby nawet przy tak strasznym samopoczuciu pozostaæ w wy¶cigu. Cieszê siê, ¿e uda³o im siê przetrwaæ ten etap. Denerwuje mnie to, ¿e producenci pomijaj± niektóre pary - szczególnie Steve'a i Allie, którzy choæ zajêli drugie miejsce byli najmniej widoczn± parê w III odcinku.

Pary, które wzbudzaj± moj± sympatiê to:
Brent & Caitlin - zaimponowali mi swoj± postaw±.
Jordan & Jeff - zazwyczaj nie przepadam za podobnymi parami, ale jest w nich co¶ tak uroczo szczerego, ¿e ich polubi³am. Podoba mi siê ich podej¶cie. Nie udaj±, ¿e s± par± lepsz± ni¿ inne, tylko potrafi± cieszyæ siê wy¶cigiem.
Jet & Cord - mam s³abo¶æ do kowbojów i tyle.

Natomiast Carol i Brandy znajduj± siê i mnie na czarnej li¶cie par ju¿ po 3 odcinkach. Jak tak dalej pójdzie mo¿e bêd± mia³y szansê na miano najbardziej irytuj±cego teamu? To dopiero siê oka¿e.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Carol i Brandy też nie wzbudziły mojej sympatii. W dodatku muszą wszystko o wszystkich wiedzieć :wink:
Ja podobnie jak ty Allie w tym sezonie kibicuję Steve'owi & Allie :wink: i parze kowbojów. Widać, że mają jakąś taktykę i dobrze kombinują. Caite udowodniła, że nie jest jakąś pustą blondyneczką, która na wszystko narzeka.
Jordan i Jeff, ich w pierwszym odcinku polubiłem, jednak potem zmieniłem o nich zdanie.

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek sobotni - jako¶ bez wielkich wra¿eñ. Po³±czenie dru¿yn przy blokadzie nic specjalnie nie wnios³o do wy¶cigu. Objazd wybór kapusta lub szczelania bramek, jaki¶ taki banalny i nudny. Podoba³o mi siê zadanie z "butem piwa". Steve i Jeff po prostu wch³onêli jego zawarto¶æ.

Niedziala - jeszcze wiêksze nudy. Brak blokady. Niemal przez ca³y odcinek kolejno¶æ par pozostawa³a taka sama. Jedyna rzecz jaka namiesza³a to nawrót przez który zostali wyeliminowani Joe i Heidi. Co prawda nie poradzili sobie z drugim zadaniem, ale nie szczególnie lubiê sytuacjê, kiedy dru¿yna odpada przez twist. Zadanie z II wojny by³o niez³e, ale monta¿ i realizacja tego odcinka strasznie s³aby. Ujêcia z blokady czasami niemal nie pozwala³y odró¿niæ od siebie dru¿yn. I niech realizatorzy pokazuj± wiêcej Steve'a i Allie, bo sprawiaj± wra¿enie najciekawszej dru¿yny. Dobrze sobie radz± i wygl±da na to, ¿e przy okazji siê ¶wietnie bawi±.

Guest

Post autor: Guest »

Sobotni odcinek - niewiele do opisywania. Nie mogê uwierzyæ jakich kretynów wybrali do tej edycji. :roll: Brent & Caitlin zaczynaj± doprowadzaæ mnie do sza³u. Ona zachowuje siê jednak jak rozpieszczona ksiê¿niczka. Jeff i Jordan jednak podpadaj± du¿o bardziej pod stereotypow± parê blondynki i miê¶niaka, ni¿ mi siê wydawa³o. Pomimo to jako para byli sympatyczni, ale nale¿a³a siê im eliminacja za b³êdy jakie pope³nili.

Niedziela - podoba³o mi siê zadanie z ¿ó³wiem. Pary ponownie pope³niaj± du¿o niepotrzebnych b³êdów. Mia³am nadziejê, ¿e odpadn± Carol i Brandy, jednak Jet & Cord zostawili butelkê z ostatni± wskazówk± na statku przez co zajêli ostatnie miejsce. Cieszê siê, ¿e nie odpadli.

Jedyna para, któr± lubiê to Steve i Allie. Ciekawa jestem jak skoñczy siê ich przygoda z plecakami i jak poradz± sobie bez rzeczy. Poza tym incydentem radz± sobie naprawdê dobrze i cieszê siê, ¿e dostali wiêcej czasu antenowego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja niestety w niedzielę nie mogłem oglądać TAR-u. Nie wiem jakie były zadania. Z sobotniego odcinka nie wiele pamiętam. Te zadania są strasznie nudne... Drużyny też takie nijakie (nie pamiętam nawet ich imion, a to się rzadko zdarza :wink:).
Steve i Allie oraz Jet i Cord to moi faworyci do zwycięstwa.

Guest

Post autor: Guest »

Jedyna dru¿yna, która naprawdê chcia³am, aby wygra³a odpad³a. Pech z taksówkami prze¶ladowa³ ich przez ca³y odcinek. Nie mam ju¿ w³a¶ciwie powodów, aby ogl±daæ t± edycjê. Mam nadziejê, ¿e je¶li CBS zrobi jeszcze kiedy¶ edycjê All-Stars to zaprosz± do niej Steve'a i Allison. Szkoda, ¿e pierwszy s³abszy wystêp tej pary od razu zakoñczy³ siê ich eliminacj±. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości