The Amazing Race 19

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 19

Post autor: Jack »

Powstanie dziewiętnasta edycja "The Amazing Race" - realizowana będzie latem 2011 roku. Aktualnie trwa proces przyjmowania zgłoszeń potencjalnych uczestników.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To już pewne! Jenna Morasca i Ethan (uczestnicy Survivor) w 19 sezonie The Amazing Race :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

są bardzo sympatyczni więc mam nadzieję, że inni uczestnicy nie będą do nich podchodzić z dystansem :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

colby pisze:są bardzo sympatyczni więc mam nadzieję, że inni uczestnicy nie będą do nich podchodzić z dystansem :)
Właśnie. Ciekawi mnie to jak podejdą do nich inni uczestnicy (Ci oglądający Survivor). Pewnie niektórzy będą traktować ich jak gwiazdy xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja mam nadzieje że nie bedzie zmowy drużyn przeciwko nim, bo obydwoje wygrali swoje edycje Surv

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale "Amazing Race" to zupełnie coś innego. Zmowy chyba nie będzie :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ogłoszono już cast. W programie weźmie udział 11 drużyn Wśród uczestników znaleźli się m.in.:
Ethan & Jenna - uczestnicy "Survivor"
Zac Sunderland - który samotnie opłynął świat
Marcus Pollard - były gracz NFL

I jeszcze coś:
"The duos will experience a few new twists this time around, including the show’s first ever double elimination, and something called the Hazard, which is a penalty that one team will incur right at the starting line. And for the first time ever, The Amazing Race will be visiting the countries of Belgium, Denmark, Malawi, and Indonesia."

Widać zmiany i to chyba zmiany na lepsze. Chciałbym, by powróciły sidła i Intersection :wink:

Obrazek

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Obstawiam, że Ethan & Jenna zajmą 2 miejsce jak Rob & Amber, ale osobiście to moi faworyci, więc trzymam kciuki aby zajęli pierwsze miejsce :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Według mnie jest dużo silniejszych drużyn. I daję Ethanowi i Jennie szczęśliwe siódme miejsce :wink:


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

19x01
Co tu dużo mówić, odcinek mnie nie zachwycił. Zadania nie były dla mnie w ogóle ciekawe. Drużyny? Cóż nie wiele powiem. Na pewno na plus że Jenna i Ethan nie są na siłę kreowani na gwiazdy edycji. Na minus damskie drużyny... bliźniaczki nie pokazały klasy ale pokazały że z komunikacją kiepsko u nich... drużyna z Las Vegas może jeszcze coś pokaże ale wielkiej przyszłości im nie wróżę, obym się myliła.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

19x01
Bardzo dobry odcinek. Miłe zaskoczenie. Starting Line Task, Hazard, Zadanie z wiosłowaniem, blokada, szukanie wskazówki. Dość sporo tego było - i dobrze :wink: Tylko ta podwójna eliminacja w następnym odcinku. Zresztą odcinek był za krótki i nie wszystko było pokazane, a szkoda. Do tego można było się domyśleć, że będzie NEL. Trochę zmodyfikowana czołówka na plus. Drużyny są ok. 3 najsłabsze to chyba dziadkowie, Kaylani/Lisa i bliźniaczki. Kaylani i Lisa jakieś takie nierozgarnięte i wolałbym by to one odpadły niż np. Liz i Marie ... Dziadkowie pewnie odpadną w następnym odcinku, Zaskoczyła mnie słaba postawa Andy'ego i Tommy'ego - widziałem ich jako faworytów :) A Ernie i Cindy (czy jakoś tak) przypominają mi Tammy i Victora - szczególnie Cindy i ten jej chiński xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

19x02
Ten odcinek dużo bardziej mi się podobał jak ostatni. A to wszystko zasługa tej podwójnej eliminacji i tego że praktycznie do końca nie wiadomo było po objeździe kto odpadnie. Oczywiście szkoda, że Jenna i Ethan odpadli, bo ja ich bardzo lubię. Na plus zaskoczył mnie damskie drużyny, bo o ile po ostatnim odcinku raczej uznalam je za słabe, tak teraz bardzo pozytywnie wypadły :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

19x02
Jestem pozytywnie zaskoczony tym sezonem. Wróciły emocje :) Dawno się tak nie denerwowałem oglądając TAR. Odcinek rzeczywiście krótki, ale ciekawy. I cieszę się, że drużyny się "zrównały" choć zazwyczaj tego nie lubię. Walka była wyrównana. Szkoda Ethana i Jenny. Może będzie twist z powrotem xd
I było normalny speed bump, a nie siedzenie przez 5 minut na lodzie czy w saunie. Zadania też nawet, nawet. Lubię zadania, w których nie wszystko zależy od drużyny. Na plus też muzyka w tym sezonie :) Oby tak dalej. I wsparcie sierot - fajnie że w TAR US też zaczynają to robić :wink: I niech Phil częściej starszy drużyny xdd Mógł jeszcze dłużej "przytrzymać" Kaylani i Lisę w niepewności :)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Też się mega denerwowałam, i przez to przewijałam (:<), spodziewałam się, że odpadną Ethan i Jenna OO, choć im kibicowałam z szczerego serca :D
Zadania może nie są wybitne, ale ten sezon na prawdę dobrze rokuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości