The Amazing Race 20

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x05
odcinek przyjemny, a objazd świetny xd szkoda że nie odpadli ci goście od speed bump, bo lubiłam kuzynki xd ale lepiej że one odpadły jak agentki xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na początku pomyślałem sobie. Niemcy? Znowu. Ale jak zobaczyłem promo to zmieniłem zdanie i się nie zawiodłem na tym odcinku.
Po pierwsze, powróciły gnom. YAY :D Oczywiście Rachel była cudowna i sprawa z "krasnalem" i "Boliwia":wink:
Speed bump był niezły, jednak chyba za szybko "przepuścili dalej" Kentucky. Ja kazałbym im jeszcze próbować.
Objazd był genialny. Dawno takiego fajnego nie było :)
Był zamek Neuschwanstein, też plus :)
Curling - no super i w dodatku gnomami. Do końca obawiałem się o "nauczycielki", bo nie chciałem żeby odpadły. Jednak teraz patrząc na to wszystko - to przecież o nich nic nie wiemy, a Kerri i Stacy chyba poznaliśmy dzisiaj aż za dobrze, więc było jasne kto odpada.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Z cyklu ogłoszenia:
1 kwietnia nie będzie nowego odcinka "The Amazing Race".
6 maja CBS wyemituje dwu godzinny finał 20 edycji programu.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x06
Fajny odcinek, ciekawie pokazali Azerbejdżan, świetne były problemy z wymową, szczególnie Kentucky :D
Odpadła para tępaków więc wielkiej straty nie widzę :) na ten moment kibicuję Ralphowi i Victorii i tym, którzy wygrali etap, swoją drogą niezłą nagrodę dostali za wygranie etapu przez prostu FF

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x06
chyba pierwszy odcinek w którym Rachel nie płakała :lol:
świetnie pokazali architekturę Azerbejdżanu, aż sama bym tam z chęcią pojechała :wink:
Objazd był śmieszny, a ci faceci w oleju obrzydliwi :P w sumie nie wiem nawet teraz czy komuś kibicuję, bo jakoś żadna para nie wzbudza mojej wielkie sympatii

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x06
Super, że pojawił się drugi FF. Jak ja za nimi tęskniłem xd Mam nadzieję, że jeszcze raz w tym sezonie się pojawi :)
Azerbejdżan naprawdę ciekawie pokazany, chociaż nie podobało mi się zadanie na objeździe z olejem... Joey i Danny - nierówna drużyna, początek słaby, później coraz lepiej. Nie wiem na co oni liczyli. Mogli szybciej zrezygnować z robienia FF.
Czy ja wiem czy pierwszy, w którym Rachel nie płakała? Chyba nie :wink: Jak to nikomu nie kibicujesz? A Rachel i Brandon to co xd

Wydaje mi się, że po blokadzie było jeszcze jedno zadanie, ale nie zostało pokazane. Dziwne, żeby dali takie 2 w miarę proste zadania i FF. Wydaje mi się, że w sklepie z dywanami coś było.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x07
Haha :D Cudowny odcinek! :D
Kłótnia Rejczel z Vanessą.. :D
A sam odcinek też świetny sam w sobie, ogólnie to lubię etapy które rozgrywają się na określonej przestrzeni i praktycznie wszystko zależy w nich od samych uczestników a nie od okoliczności takich jak polski taksówkarz etc. Sama Tanzania, przepiękna, kolejna świetna lokalizacja po Baku! Pokazali ją wręcz bajkowo, a widoki z czarteru, przepiękne. :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x07
Zgadzam się z colbym, że odcinek był genialny :D Zadania były niezłe - mimo braku blokady.
Oczywiście kłótnia była najważniejszym punktem odcinka. Nie mogłem też ze śmiechu oglądając Vanessę na rowerze xdd
Już nie mogę doczekać się następnego odcinka i podwójnego nawrotu, choć z zapowiedzi możemy wywnioskować kto go dostał :)

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

http://www.youtube.com/watch?v=Vy04pelY ... q6j3N4VRM=
Behind the scenes z tego odcinka, szkoda że nie pokazali, bardziej to soczyste i widać bardziej kłótnię Arti'ego & JJ'a z Brenchel i więcej płaczu Rachel. ;D
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

HAHAHA :D uwielbiaqm Vanessę: Zrób sobie nos zanim zrobisz sobie cycki, zrób nam wszystkim przysługę... :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x07
jak nie lubię odcinków i etapów afrykańskich, tak ten mi się bardzo podobał xd
choć tak jak pisał jack to kłotnie były głownym punktem odcinka, ale i cały etap był dość ciekawy :) jedno tylko mnie niepokoi, że można już po kilku minutach wysnioskować kto będzie ostatni po wypowiedziach przy starcie... ale cieszę się że to NEL bo lubię 'nauczycielki' xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie można było wywnioskować. "Nauczycielki" prawie były niewidoczne a tu nagle tyle wypowiedzi :D Ale wydaje mi się, że przetrwają.
A odnośnie Vanessy i Ralpha. Jak oni mogli zaatakować Rachel i "bookiego" :D Genialne było (w Behind the scenes) jak Phil powiedział, że Rachel ma nawet ładny nos.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

hmm a wiesz nawet nie zauważyłam tego że mają mało wypowiedzi zawsze, tylko mi się rzuciło w ocyz to jak blondynka mówiła, że była postrzelona, a zawsze jak pojawia się jakaś ckliwa historyjka to ta para kończy ostatnia :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x08
Kolejny fajny odcinek, Tanzania jest niesamowita :o Świetna lokalizacja! Zadania może nie były bardzo skomplikowane, ale była rywalizacja, i pod koniec emocje, aby Vanessa i Ralph nie odpadli. Na szczęście wyleciały agentki, płakać po nich nie będę ;p
no i w końcu wygrał ktoś inny niż Art&JJ i Rachel&Dave.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x08
Jeden z lepszych afrykańskich etapów w historii. Szkoda, że "nauczycielki" miały tak dużą stratę. Wolałbym nie oglądać już Vanessy i Ralpha (chociaż z nimi jest ciekawiej). Polubiłem w tym odcinku Dave'a i Rachel. Może dlatego, że nie wygrali xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości