The Amazing Race 20

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 20

Post autor: Jack »

Powstanie 20 sezon programu "The Amazing Race". Emisja już wiosną 2012 roku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Premiera dwudziestego sezonu "The Amazing Race" w niedzielę 19 lutego 2012.

Wśród uczestników m.in. Brenchel - para z amerykańskiego Big Brother'a.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ogłoszono cast 20 edycji programu.

Obrazek

Szczerze mówiąc to chyba moją uwagę zwróciły 3 drużyny :)
Brenchel, którym będę kibicował
Siostry - Japonki
oraz ta para z drugą Rachel (kojarzę parę tylko dlatego, że mamy 2 Rachel)
No i jakaś tam para z J.J. - to akurat kojarzę z HIMYM 6 :)

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Z tego co widze, to mamy kolejna druzyne z BB, czyli Brendon & Rachel

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Lepszy "Meet the cast" niż w poprzednim sezonie. Pomógł mi zapamiętać kilka drużyn, ale i tak Brenchel rządzą. Niewątpliwie gwiazdy "Meet the cast" :D


Już widzę pierwszy odcinek i kłótnie Rachel z Kerri & Stacy, które "zabrały sobie" tytuł Double Trouble :) I drugi odcinek, w którym Branchel zajęli drugie miejsce i Rachel rozpłakała się na postoju.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jeżeli ktoś ma problemy ze znalezieniem na yt czy ze ściągnięciem to odcinek jest pod tym linkiem
http://www.youtube.com/watch?v=WxhVGP0cyMw

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x01
Fajerwerków nie było, i w zasadzie od początku można było przewidzieć kto odpadnie. Jedna grupka miała duża przewagę nad drugą i zadania nie pomogły tego 'wyrównać' jedyne co można było próbować zgadnąć to to kto wygra ten etap i express pass xdd zdziwiło mnie że było mało Brenchel xd widać że albo nie zrobią nic spektakularnego w tej edycji, ale stacja uznała że nie ma co promować innych ponad drugimi xd
szkoda że odpadły siostry, bo zanosiły się na fajną drużynę :)

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

20x01
Odcinek był niezły, a końcówka genialna, dziewczyny odpadły na własne życzenie. Zadania ciekawe, drużyny już mniej, na razie najbardziej kibicuję bliźniakom, kuzynkom i tej parze, która ze sobą chodzi od roku, a byli wcześniej po rozwodach (nijak nie zapamiętałam imion). Brenchel są ok, myślę, że mogą wprowadzić dużo zamieszania do tego sezonu hahahaha. Już nie mogę doczekać się jej histerii ;d.
Mam nadzieję, że sezon nie będzie zły, ale i tak czekam na drugi sezon TAR Australia, bo był świetny.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x01
Będę krytykować :)
1. Nie pamiętam imion połowy drużyn. Cast jest okropny. Nie ma tam żadnej różnorodności. Oczywiście łatwo zauważyć Brenchel czy kuzynki.
2. Zadanie na starcie to porażka. Liczyło się tutaj jedynie szczęście. Dodatkowo takie drużyny jak Dave i Cherie mieli o wiele gorzej. Musieli biec z pół kilometra pod górkę. Zadanie bez sensu...
3. Nie pokazano żadnych scen na lotnisku, a tam zawsze na starcie jest ciekawie. Drużyny się poznają. Można dowiedzieć się czegoś więcej o uczestnikach. Powstają sojusze... Drużyny skończyły zadanie na starcie i zaraz były w Argentynie...
4. Blokada. Podobne zadanie było w TAR Australia 1. Narzekałem poprzednio, że Australijczycy kopiują zadania, a jak widać teraz coś od nich skopiowano :)
5. Argentyna. Dlaczego zawsze jak producenci chcą dać Amerykę Południową to musi być ta nieszczęsna Argentyna. Szczerze mówiąc nie mam już ochoty oglądać argentyńskich etapów. To trochę jak Chiny, Indie i Japonia w Azji.
6. Pominięcie drużyn. Co to w ogóle było. Nie wiem czy mam się cieszyć, że w ogóle pokazano wszystkie drużyny na macie :) Takie trochę zagranie bez sensu.
7. Empanada. Zadanie podobne do zadań w TAR Azja. Szczerze mówiąc to nawet, nawet mi się podobało. Ale oczywiście jest jeden minus i to spory. Nie pokazano części drużyn podczas wykonywania i skończenia zadania.
8. Cluebox. Jak widać clueboxy znów będą pojawiać się okazjonalnie. Chyba będę je liczyć. W tym sezonie już raz pojawiła się skrzynka na wskazówki :)
9. Brenchel, dostali aż 3 wypowiedzi (nie licząc początku) i zawsze wypowiadała się tylko Rachel. Szkoda, że pominęli Brendona, chociaż za nim nie przepadam.
10. Muzyka i ogólna realizacja. Chwilami myślałem, że oglądam TAR Asia 1. Tworząc tę edycję produkcja nie miała doświadczenia. Czasem nie pokazywali wszystkich drużyn na postoju, albo tak jak tutaj drużyna X była na jednym zadaniu, a potem na drugim. Dodatkowo wykorzystano w tym odcinku sporo motywów muzycznych z Azji.
TAR USA traci powoli swój klimat....

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Drugi odcinek, w sumei mi się podobał, detour był fajny ale road block juz nie koniecznie, nie wiedzialem o co chodzi w tym zadaniu, taki wszechobecny chaos, tu jakies krowy, tu ktos na koniu, nic nie slychac nic nie widac, no ale.
Ja w przeciwieństwie^ lubie odcinki z Argentyny więc podobalo mi sie. Druzyny powoli zapamietuje, clowny były najsłabsze, chociaz usmiechnalem sie po tekscie o czajniku :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x02
Mi kompletnie jakoś ten sezon póki co nie podchodzi... nie wiem czy to jest kwestia tego, że te drużyny naprawdę są dla mnie bezbarwne, czy to że zadania nijak nie potrafią mnie zainteresować... w sumie odpadła niby najsłabsza drużyna czego można było się na początku domyślić bo tej motywującej rozmowie że pokonali dwa razy raka [chyba że źle zrozumiałam]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x02
Drugi odcinek był nawet nawet. Detour - zadanie z wodą było ciekawe, z ogniem już mniej. Art i JJ odrobili na nim sporą stratę. Zadanie na blokadzie - zwykłe dodawanie i dzielenie. Rachel (od Brendona) była genialna :D Wiedziałem, że poprzedni odcinek (w którym prawie ich nie było) to zapowiedź ciszy przed burzą. Jak teraz nie wygrają etapu to Rachel chyba się załamie xd
Ale produkcja się czegoś nauczyła i zabroniła podczas blokady używać kalkulatora (Przypomnę, że w sezonie 15 na jednym z zadań 2 drużyny poszły na łatwiznę, bo co nie jest zabronione jest dozwolone).
Co do eliminacji, to szkoda tej drużyny. Nie spodziewałem się, że to będzie etap z eliminacją, bo zanosiło się na NEL.
I 2 zrównania drużyn na etap to za dużo.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

20x02
Odcinek taki sobie, detour był ok, ale roadbloack - kompletnie nietrafiony. Rachel już histeryzuje, tragedia. Ale dzięki nim przynajmniej jest ciekawiej, dlatego chcę, żeby na razie pozostali w programie ;d. Ta para co odpadła była mi całkowicie obojętna, a nie zapowiadali się na mocnych zawodników. Rachel blondyna & jej chłopak wydają się być silni, ale zobaczymy co będzie jak drużyny się zrównają przy podróżowaniu samolotem.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x03
wow! świetny odcinek! nie ma pojedynczej rzeczy która mi się w nim nie podobała, wszystkie zadania fajne a końcówka emocjonująca, szkoda bliźniaków ale odpadli po świetnej walce :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości