The Amazing Race 20

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x03
muszę przyznać ze ten odcinek był bardzo udany :) choć mam wrażenie że jedno zadanie na objeździe (arbuzy) było zdecydowanie trudniejsze od drugiego, bo w końcu gdy drużyna załapała jak te struny 'naprawiać' to szło szybko :)
myślałam że więcej drużyn nie wykona blokady :wink:
nie rozumiem dlaczego Rachel tak rozpaczała gdy wbiegli z Brandonem pit stop, ale to chyba już leży w jej naturze :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x03
Najlepszy odcinek sezonu, zdecydowanie. Nareszcie drużyny wyjechały z tej Argentyny :) Arbuzy wcale nie były dużo trudniejsze, tylko Vanessa i Ralph nie potrafili sobie poradzić z tym zadaniem. A struny wyglądały na łatwe dzięki geniuszowi Rachel :D A blokada, no cóż. Niektórzy nie mają cierpliwości do takich rzeczy.
Mam nadzieję, że w następnym odcinku nie odpadną Brandon i Rachel. Szkoda by ich było.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

20x03
Bardzo dobry odcinek, podobał mi się klimat Paragwaju i zadania. Arbuzy były proste, ale w tym zadaniu potrzebna była precyzja, te drużyny, które robiły to dokładnie - szybko ukończyły. Roadblock też świetny. Drużyny, która odpadła specjalnie nie było mi żal. Nikomu za bardzo na razie nie kibicuję, ale mocni wydają się Ci co wygrali odcinek i moją sympatię zdobyli koledzy, z których jeden ma jakże wybitną ksywę - Fitness:)) i Bopper & Mark. Rachel nie cierpię i kompletnie nie rozumiem jej histerii na mecie, ale bez niej ta edycja byłaby z pewnością gorsza :mrgreen: .

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x04
Nuda tym razem, zadania nudne, niewymagające jakiegoś większego wysiłku, Włochy - oklepana lokalizacja, reklama forda denerwująca, jedynie dramat całej tej Rejczel był komiczny :p

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x04
Słabszy odcinek jak ostatnio, zadania za ciekawe nie były, etap bez rewelacji i tyle. A że NEL to wcale się nie dziwię, pewnie się ubezpieczyli w na wypadek tego, że R&B mogą odpaść

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x04
Żartujecie sobie, tak?
To był najlepszy odcinek sezonu. W ogóle chyba najlepszy odcinek gdzieś od sezonu 13,14. Nie mam teraz czasu, żeby napisać Wam dlaczego. Zrobię to jutro :))

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie żartuję, nie zachwycił mnie ten odcinek i tyle xd

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Najlepszy? przestań :P wynudziłem się osobiście na nim, 20x03 był świetny bo były jakieś emocje a tutaj nic mnie nie zaskoczyło :)

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Jack , Ja Cię popieram i zgadzam się że to był najlepszy odcinek, ale widzę że tu dużo anty fanów Brenchel jest. XD
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

kto jest ich antyfanem? ja ich lubię xd odcinek był marny dla mnie i tyle :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ja tam mam życie i nie mam czasu na oglądanie takich programów jak amerykański big brother więc dla mnie ta Rachel to zwykły zawodnik, który ma coś nie tak pod kopułą :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Amerykański Big Brother wcale nie jest długi. To nie tak że jeden dzień to jeden odcinek - ale nie o tym mowa :wink:

Odcinek był dobry. Nareszcie powrócił Fast Forward - powinniśmy się cieszyć. Do tego Włochy - trochę zapomniane już przez TAR. Chyba zgodzicie się, że to lepsze niż setny raz Austria, Szwajcaria czy Niemcy. Zadanie z monetą było boskie :D Brenchel nie wykazali się inteligencją.
A ja do końca miałem cień nadziei, że Kentucky dogonią dziewczyny. Trochę bezsensu, że na etapie z FF był NEL. No ale należało się go spodziewać.
Teraz drużyny pojadą (chyba samochodami) do Niemiec, czyli Art i JJ mają na starcie przewagę...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek 5 - promo http://www.youtube.com/watch?v=BAL7OcqNJ8A

A tutaj udział Rachel w BB13 w skrócie: http://www.youtube.com/watch?v=AgloWXYHBiI :D

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

20x05
OMG, najlepszy dotychczasowy odcinek i kto by pomyślał że z Niemczech będzie najlepszy. Obawiam się do mojej drużyny Vanessy i Ralph'a, mniej więcej pogodzili się. Rachel znów zaczęła beczeć przynajmniej nie trwało to długo. Speed Bump był całkiem niezły, śmieszny. Objazd był przecudowny, bajeczny. Bopper udający śmiech wiedźmy... XD
Vanessa jak zawsze śmieszna i jej komentarze rozwalają mnie. Tyleż emocji , tyleż kłótni . To jest , odcinkowi daje +9. XD
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x05
odcinek nawet niezły, przyjemnie się go oglądało, ale bez większych emocji, dobrze że Kentucky zostali, murzynki były totalnie bezbarwne więc całe szczęście że wyleciały zamiast blondynek - piąty odcinek a ja nadal nei pamiętam imion większości uczestników :o

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości