The Amazing Race 22

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no to właśnie miałeś ostatnio ten przypadek... weź kibicuj komuś innemu :lol: nie wiem no hokeistą czy coś :lol:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

yaaay, odpadł najbardziej wkurzający team tej edycji. jupi
Joey i Megan to także moi faworyci, obyśmy mogli ich oglądać do samego końca :)
najlepiej z blondynkami i Chunckiem i Wynoną, którzy zaczynają mi się na swój sposób 'podobać' w swojej nieporadności etc.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

22x06
Kolejny dobry odcinek. Lubię afrykańskie klimaty w TARze, sezon naprawdę trzyma poziom.
Bates i Anthony - w końcu coś zaczęło się u nich dziać, zaczynają flirtować z blondynkami, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale i tak są nudni
Pam i Winnie - z odcinka na odcinek lubię je coraz mniej. Zrobiły się strasznie wredne i poza Kenem i Barbie nie lubię ich teraz najbardziej
Chuck i Wynona - z każdym odcinkiem udowadniają, że myślenie nie jest ich mocną stroną. Ale przy obecności azjatek i kena z barbie jakoś mnie tak nie drażnią
Joey i Meghan - lubię ich, ale głos Joey'a naprawdę mnie zaczyna ostro irytować, tego nie da się słuchać, jego wykonanie zadania ze skorpionem przekomiczne
Caroline i Jennifer - na dzień dzisiejszy są moimi faworytkami, sympatyczne, silne, pozytywnie nastawione i o to chodzi.
Mona i Beth - moje drugie faworytki. Końcówka była nerwowa, ale i tak to był NEL. Chociaż dobrze, że nie muszą tracić czasu na Speed Bump.
Max i Katie - z odcinka na odcinek coraz bardziej żałośni. Szkoda, że to nie był NEL, bo nie lubię ich najbardziej z całego castu. Cóż, jak widać doktorat i mądrość naszej barbie i pewność siebie kena nie pomogły im na tym etapie. W końcu zapłacą za swoją arogancję. Nie tym razem to następnym.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Moim zdaniem, niestety najbardziej irytująca para nie odpadła :(

Odpadły mi moje azjatki, nie....... przecież ja lubię takie pary które jadą wszystkich <3. Ah, aż mi się przypomniała Vanessa <33333.

Tak wgl Jack to one pamiętały co widziały tylko:

1. Nie zobaczyły jakiegoś zwierzaka.
2. Dały hipcia i ptaka o.O
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

22x07

Kolejny dobry odcinek. Zadania nie były jakieś spektakularne, ale też nie tragiczne. Finisz emocjonujący i trzymający w napięciu.
Bates i Anthony - niech oni już odpadną. Są tak nudni. Przynajmniej dzięki FF nie zabrali za dużo air time'u.
Mona i Beth - mamuśki dają czadu, moje faworytki :D
Caroline i Jenn - moje drugie faworytki. Są takie cute. Tak słodko prosiły policjanta o anulowanie mandatu, a potem tak słodko dziękowały kolesiowi, który im pomógł z pieniędzmi. Uratowały się i oby tak dalej. (Tak w ogóle to moim zdaniem one mają najlepszy edit i w tym momencie typuję je na zwyciężczynie).
Wynona i Chuck - ich nieporadność i głupota naprawdę zaczyna mnie ujmować. Zdecydowanie najsłabsza drużyna, ale z głupoty ludzkiej zawsze fajnie jest się pośmiać, więc niech zajdą dalej niż AiB i MiK.
Joey i Meghan - słaby etap w ich wykonaniu. To było piękne, jak w zadaniu z osłami prześcignęli Kena i Barbie.
Max i Katie - no i znowu im się poszczęściło. Beznadziejność Kena jest tak wielka, jescze pozwala, żeby Katie tak nim pomiatała, totalny pantoflarz. Z kolei Barbie ma o sobie tak wielkie mniemanie, że jej nos w końcu powinien zostać utarty.
Pam i Winnie - wredne azjatki odpadły, płakać za nimi nie będę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

22x08
Oczywiście oglądnęłam już w poniedziałek, ale jakoś nie było weny na pisanie. Odcinek był świetny :) Strasznie podobało mi się to, że co rusz to byli zrównywani, bo to mogło pokazać kto tak naprawdę jest dobry xd choć ni podobało mi się to, że w czasie blokady mogły tylko dwie drużyny na raz robić, nie mniej blokada świetna ;d w sumie nie brakowało mi objazdu, bo zadanie z serami całkowicie to wynagrodziło xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

22x08
Ja też w poniedziałek i też nie miałem weny. Odcinek był średni, a nawet słaby... Nie uratowało go nawet moje ulubione zadanie (uwielbiam je :D), chociaż to było najciekawszą częścią odcinka. Jednak na sankach łatwiej ciągnąć ten ser.
Czekam na następny odcinek i pewnie to będzie etap bez eliminacji.
Go Joey i Meghan :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

A ja właśnie myślałam że ten będzie NEL, ale dobrze że nie był ;d choć jakby to youtubowcy mieli odpaść to mogłoby być NEL :D

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

A jak jak zwykle jestem inna i kibicuję B&A, pewnie dlatego, że zazwyczaj trzymam kciuki za męskie pary. Poza tym mocno kibicuję Caroline & Jennifer i mam nadzieję, że jedna z tych par wygra :)). Joey & Meghan są ok, ale na dłuższą metę zaczęli mnie trochę irytować, tak samo Mona & Beth. Jak na razie sezon zdecydowanie na plus, podobają mi się zadania, pary, przebieg, generalnie wszystko :D.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

22x09
Kurcze dawno nie było takiego sezonu (dobra ostatni to 17), który tak mi się podobał :) i którego nie przewijałam tak często :lol: nie przyczepię się do par które zostały, bo nawet hokeiści mi nie przeszkadzają ;d zadania jakieś porywające nie były, ale ogólnie cały odcinek mi się podobał. NEL do przewidzenia jak wcześniej Jack pisał, ale dobrze co lubię Beth i Monę :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

22x09
Ostatni tak dobry sezon to sezon 20 (nawet lepszy był od tego xd) Sezon 17 był średni, naprawdę, nie wiem co wy w nim takiego widzicie :wink:
A mi hokeiści przeszkadzają i to bardzo i chcę żeby odpadli. Etap był ciekawy (szczególnie jak na Niemcy). Największym minusem odcinka było to, że było to NEL i dało się to odczuć, nie było czuć rywalizacji o przetrwanie.
Przynajmniej teraz nie będzie już NELów :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

22x08

Odcinek był dosyć nudny, chyba pierwszy w tym sezonie, na którym nie mogłem się skupić i robiłem coś innego. Mimo tego sezon trzyma poziom. Nadal kibicuję mamuśkom i blondynkom. Joey i Meghan są mi obojętni. Bates i Anthony w końcu nawet mieli jakiś żart i pokazali, że mają cień jakiejkolwiek osobowości. Pomogli też blondynkom z psem i flirtowali z nimi. Poza tym jak ich pokazują to są najczęściej te momenty, kiedy robię coś innego, jak można castować kogoś tak nudnego? Max i Katie mnie nawet nie drażnili tym razem. Chuck'a i Wynony nie będzie mi szkoda. Nieźle po niej jeździł w tym odcinku i to jak popychał jej dupę swoją głową było epickie ;P

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Nie wiedziałam, że mamy bliźniaczki w 22.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

luk1990
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2012, 00:00
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: luk1990 »

22x10

Na początku cieszyłem się razem z J&M i roller Mum's ,że udało im się zdobyć juz na stracie 2h przewagi....jakże szybko moja radość została rozwiana ;O Jako ,że własnie tym 2 parom kibicowałem odcinek dalej nie był już dla mnie ciekawy- zadania bez szału ale no kazać biednym ,drobnym kobietkom wtaczać pod górę ciężkie beczki z whisky ? Od początku do końca było przewidywalnie i wiadomo kto bedzie walczyć o pozostanie....szkoda M7J-jest jedynie nadzieja,że wróca w jakichś all-starsach,bo na pewno są ciekawą parą ;DD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

22x10
Napiszę tylko tyle. Odpadła najlepsza para całego sezonu i to przyćmiło wszystko co działo się w tym odcinku :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości