The Amazing Race 22

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 22

Post autor: Jack »

Nieoficjalnie wiadomo, że zamówiono kolejny sezon "The Amazing Race", który zostanie wyemitowany wiosną 2013 roku. Wkrótce powinno rozpocząć się nagrywanie tej edycji.

Rozpoczął się już również casting do 23 sezonu, który będzie filmowany latem 2013 roku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

CBS potwierdza, że wiosną 2013 roku wyemituje 22 sezon "The Amazing Race". Premiera programu już 17 lutego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dzisiaj oficjalnie ogłoszono cast http://www.cbs.com/shows/amazing_race/cast/
<center> Obrazek</center>
"This time around, there's a new twist: The first team to check in at the first pit stop will earn two "Express Passes" -- one to keep for themselves and one they must give to another team by the end of the fourth leg of the race."
Nowy, ciekawy twist :D Według mnie trochę bez sensu, bo to jeszcze bardziej przyczyni się do podziału drużyn na dwa sojusze, z których jeden będzie miał 2 EP, a drugi żadnego...

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Twist taki sobie, mogliby się bardziej postarać.

Natomiast muszę przyznać, że cast zrobił na mnie pozytywne wrażenie, większość par wygląda sympatycznie, ale mam nadzieję, że znajdą się jakieś czarne charakterki ^^. Na pewno obejrzę pierwszy odcinek i liczę na to, że będzie to lepsza edycja od S21 XD.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Cast mnie nie zachwycił tak szczerze, no ale poczekajmy do pierwszego odcinka to wtedy ich może ocenię ;d

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

O boż... Joey... jak ja usłyszałam jego głos to wyłączyłam to meet the cast. Jeśli oni będą gwiazdami TAR 22, pa pa.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Już nie przesadzaj... bywali gorsi zawodnicy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się z colbym. Addison, bez przesady. Drużyna jak każda inna, a jeżeli mają przyciągnąć nowych widzów to TAR to dlaczego nie... I to według mnie wcale nie będzie jedna ze słabszych drużyn. Tak samo za gwiazdy sezonu można by uznawać Caroline & Jennifer np.
Cast według mnie jest niezły. Tylko zastanawia mnie co ludzie od castingu widzą w bliźniakach/bliźniaczkach. Po ostatnim sezonie mam już dość twinsów :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ci bliźniacy myślę że będą dobrą drużyną, przede wszystkim są lekarzami więc glupi nie będą. No ogólnie sprawiają wrażenie sympatycznych facetów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Cast sam z siebie się zapowiada nieźle, ciekawe tylko czy edit będzie znowu tak tragiczny jak ostatnio. Z par najlepsze pierwsze wrażenie na mnie wywarły Pamela i Winnie (przypominają mi nieco ticzerki z TAR Australia 2) oraz Mona i Beth (dawno nie było sympatycznej pary mamusiek). Z kolei irytują mnie Charles i Wynona, on przez cały filmik ma minę, jakby miał nie po kolei w głowie, a ona ma minę pustaka. Poza tym tragiczni wydają się być Katie i Max - nie podoba mi się ani jak wyglądają ani co mówili w wywiadzie. Z kolei John i Jessica swoim filmikiem zanudzili mnie najbardziej. Reszta par jest mi obojętna, jedynie nie widziałem filmiku z blondynkami (jak ktoś ma link byłbym wdzięczny za podzielenie się). A kto jaki się okaże w praniu zobaczymy w odcinkach.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a możecie podrzucić linka do meet the cast?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Proszę bardzo http://www.youtube.com/user/Angellove12 ... eos?view=0

Nie ma tutaj blondynek.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

http://www.youtube.com/watch?v=pkdoDFnLgQE

WHAT THE....?
The first time ever, three teams will quit before the first episode ends.
No to mnie zaskoczyli.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A to może być ciekawie jak 3 drużyny zrezygnują z zadania. Ale z drugiej strony jak już na pierwszym etapie rezygnują. W TAR Azja zdarzało się, że i połowa drużyn rezygnowała nie tylko z zadań, ale i z samego wyścigu. Niezapomniany TARA3 :D

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

http://www.youtube.com/watch?v=p06iChtVRKs
Preview. Jest to początek odcinka jeśli ktoś nie chce spoilera to niech nie ogląda.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości