The Amazing Race Canada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race Canada

Post autor: Jack »

I mamy kolejną lokalną wersję "The Amazing Race". W przyszłym roku program zawita do Kanady. Jest dość spora szansa, że prowadzić go będzie Phil Keoghan (prowadzący wersję amerykańską).

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Phil nie prowadzi, a prowadzący jest no hmm nie wiem w sumie, ale nie mogę na niego patrzeć :lol:

Rewelacji niby nie ma, pary są dość zawzięte, na start jak w amerykańskiej ostatniej są dwie express pass xd Niby szkoda że nie podróżują po świecie, a tylko po Kanadzie, ale przynajmniej można sobie pooglądać ten kraj ;d jak do tej pory dwa odcinki były.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x01-05
Nadrobiłem wszystkie 5 odcinków. Cast: taki typowy amerykański cast, brakuje tylko wnuczki z babcią i jakichś ciemnoskórych :D
A co do drużyn to siostry i kowboje niczego nie pokazały. Siostry najwyżej głupotę :D Kristen & Darren pokazali głupotę do kwadratu :D Z wyeliminowanych drużyn to jedynie mi szkoda staruszków, bo to naprawdę silna drużyna, liczyłem, że znajdą się w finale.
Co do innych. Ciągle ktoś robi jakiś błąd, zapominają wskazówki, nie umieją się wpisać na listę, zostawiają gdzieś bagaże...
Jet i Dave - chyba najsilniejsi, pewnie zdominują ten wyścig i wygrają
Tim i Tim - nie wyglądają na silnych i mądrych i pewnie tacy nie są
Vanessa i Celina - lepiej nie będę o nich w ogóle pisać :D
Jody i Cory - coś ich mało, pewnie nie był ich w finale
Holly i Brett - Holly chyba tylko na pierwszym etapie nie ryczała, może jakimś cudem znajdą się w finale

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

piszę coś bo Jack nie chce tu sam postowac ;p

edit.
zgodnie z instrukcjami które dostałam na gg, bo to nie taki post miał być, no Jack to pisze odkładnie jaki :lol:
lubię to że Kanada jest dwujęzyczna i ostatni etap dał w kość parom
nie lubię prowadzącego i tego, że administrator Jack nie chce sam postować ;p

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x06
A ja się nie zgodzę z Roxy :p 2 zadania po francusku (jedno na objeździe + blokada) to przesada. Drużyny, które nie znały francuskiego miały o wiele trudniej, na szczęście dla nich był to NEL.
Dlaczego nie lubisz prowadzącego? Lepszy niż ten z australijskiej wersji.
A na plus na pewno można dodać "sytuacje lotniskowe", bo nie lubię jak wszystkie drużyny lecą tym samym samolotem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W końcu (po 3 latach) dobrnąłem do końca tego dziwnego, krótkiego sezonu.
Ta edycja nie była zła, ładne miejsca, zadania chyba dość kanadyjskie. Pary dobrze dobrane. Trochę nie podobało mi się eksponowanie tych chorób uczestników, ich dziwnych relacji itd. Jednak nic złego nie mogę powiedzieć o tym sezonie.
Pod koniec zepsuło się to, że wszyscy zawsze lecieli tym samym samolotem - to nie jest fajne. Chyba, że stosuje się handicapy jak w edycji Latinoamerica.

A, i Roxy, ten prowadzący jest jednak beznadziejny. Najgorszy ze wszystkich 6 jakich do tej pory widziałem (Allan z Asia i China Rush, Ron z Izraela, Phil z USA, Harris z Latinoamerici i ten Grant Australii)

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR Canada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości