The Amazing Race Australia 4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race Australia 4

Post autor: Jack »

Dobra wiadomość dla fanów australijskiej wersji programu. Show niedługo powróci z kolejnym sezonem. Nową edycję emitować będzie stacja TEN Network (wcześniej była to telewizja Seven). Program poprowadzi Beau Ryan. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie 28 października 2019.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race Australia 4

Post autor: Jack »

4x01-02
Jakoś tak czekałem na ten nowy sezon The Amazing Race Australia. Po świetnym pierwszym sezonie i drugim, który przestałem oglądać po 4 odcinkach porzuciłem jakoś tę wersję programu.
Wiedząc, że program wraca, jednak pojawi się w innej stacji postanowiłem zerknąć czy coś się zmieni czy będzie tak samo nudno jak w sezonie 2. Sporo rzeczy się zmieniło, łącznie z prowadzącym :)

Nie chcę za bardzo chwalić tej nowej odsłony, jednak program na razie nie jest zły. Minusem tych dwóch odcinków na pewno jest kolejność przybywania drużyn na metę. Prawie w ogóle się to nie zmieniło w obu odcinkach, jedna oba etapy rozgrywały się w Korei od początku do końca, co też miało ogromny wpływ na klasyfikację drużyn.

Drużyna, która odpadła w pierwszym odcinku to w ogóle była jakaś porażka. Aż przypomniałem sobie TAR Azja 3, gdzie z połowa drużyn odpadła w taki właśnie sposób, bo nie mogła dotrzymać kroku pozostałej części stawki :)
Judy i Therese - ich eliminacji bardzo mi szkoda :( Miałem do samego końca nadzieję, że jakoś uda im się przetrwać ten odcinek i awansować do kolejnego etapu :(

Oczywiście czekam najbardziej na odcinek w Tajlandii <3

Poza tym chyba czas ponadrabiać TAR Canada :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR Australia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości