Australian Survivor 2016 ep 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 10

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 12 września
WIDOWNIA: 746,000 widzów

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Królowa upadła! Teraz trzymam kciuki za Kristie. Niech odpadnie ten Andrew, bo jest na tym samym poziomie irytacji, co Hantz.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak tak tak! Phoebe jest mega! Znalazła HI bez wskazówki (a Craig nie mógł go znaleźć ze wskazówką), nie spanikowała, nie zagrała nim i w końcu odpadła słaba Kat! Świetny odcinek. To HII może teraz sporo namieszać :D Ciekawe, co będzie dalej.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Tak sobie powoli nadrabiam sezon i czytam co tu piszecie więc kilka zdań może dorzucę...

Boże, Rohan był półgłowkiem, ale Kat była jeszcze głupsza i cieszę się, że odcinek po swojej wymarzonej zemście wreszcie odpadła. Mogła sobie i innym z Aganoa trochę odratować grę i ustawić, to nie. Rohan jest be i basta. Dlatego, dobrze, że odpadła zaraz potem. Na szczęście exit interview i tekst, że odpadła po nim i nic więcej się nie liczy było ostatnim tchnieniem jej żałości.

Bardziej od niej nie trawię chyba tylko Nicka.

Zgadzam się z ciriefanem - Phoebe jest zdecydowanie moją największą faworytką i trzymam za nią kciuki najmocniej.

W 'grupie pościgowej' moich faworytów są JLo. Craig, Matt i Brooke, a jeszcze półeczkę niżej Conner, Sam i Andy.

No nic, ogląda się wyśmienicie, odpalam kolejny epizod.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Boże, Rohan był półgłowkiem, ale Kat była jeszcze głupsza i cieszę się, że odcinek po swojej wymarzonej zemście wreszcie odpadła. Mogła sobie i innym z Aganoa trochę odratować grę i ustawić, to nie. Rohan jest be i basta. Dlatego, dobrze, że odpadła zaraz potem. Na szczęście exit interview i tekst, że odpadła po nim i nic więcej się nie liczy było ostatnim tchnieniem jej żałości.
Tak bardzo to. Powinna wylecieć z Aganoa zamiast Evana już dawno temu, ale nie poprzegrywajmy sobie jeszcze parę zadań :D
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ten odcinek nie był tak dobry jak poprzedni.

Żółci sporo stracili eliminując Rohana na poprzedniej radzie (chodzi mi głównie o siłę fizyczną). W tym odcinku bardzo eksponowały był Andrew i jego brak motywacji do walki podczas wyzwań. Wydaje się, że może odpaść i to już niedługo. Szkoda mi Kat. Dziewczyna tyle przeszła w tej grze, oszukała przeznaczenie tyle razy. Gdyby przetrwała jeszcze jedną radę...

Phoebe znalazła immunitet, ale albo zaspałem na odcinku, albo nie zauważyłem skąd go wyciągnęła? Szukała czegoś w piasku i od razu było ujęcie jak trzyma jakieś "zawiniątko". Nie wiadomo czy HII był schowany w drzewie czy pod nim.
Teraz dziewczyny (Phoebe i Kristie) zostały zupełnie same. Może teraz to ktoś ze starego "Vavau" do nich zwróci się z jakąś ciekawą propozycją?

Byłoby miło gdyby plemię żółtych wygrało w końcu wyzwanie o immunitet. Czekam z niecierpliwością na radę niebieskich, ale mam przeczucie, że to jednak Andrew z Vavau odpadnie następny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości