Australian Survivor 2016 ep 20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 20

Post autor: Meciek »

PREMIERA w Australii: 9 października
WIDOWNIA: 770,000 widzów

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Straszna nuda. Po raz pierwszy w tym sezonie odcinek leciał, a ja robiłem coś innego. Mamy czysty pagonging. W sumie tylko Brooke da się teraz kibicować, a więc ten nudny scenariusz jest niestety najlepszy.

Nie mogę się doczekać, aż ci ludzie zaczną odpadać i pluć sobie w brodę, że nic nie zrobili. Z Matt'em na czele. A Lee też niech wraca do domu, skoro wygrana nie jest ważna, tylko inne rzeczy, które wyniesie z gry. Niech nie zabiera miejsca ludziom, którzy chcą grać.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Aż mi się nie chce pisać więc napiszę tylko, że straszna nuda i szkoda :(
Z jednej strony kibicuję teraz Brooke, z drugiej chciałbym jakiegoś przewrotu, ale nawet nie ma nikogo budzącego sympatię po drugiej stronie. Sam dupą nie ruszy, więc może Lee? Moja ostatnia jako-taka nadzieja...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam już dość tego sezonu. Kolejny odcinek przewidywalny.
Podczas głosowania EL oddała swój głos na Kristie. Ciekawe jak Kristie na to zareaguje. Pewnie wszystko wybaczy i zapomni, byle przetrwać kolejną radę :D

Lee jeszcze ma swoją nagrodę, więc chyba czas mądrze ją wykorzystać i zrobić jakiś szalony ruch. W grze została siódemka, której można było się spodziewać od etapu połączenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości