Zmiana opinii na temat uczestników HvV

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Zmiana opinii na temat uczestników HvV

Post autor: ctoria »

Czyli:
- poprzednio kogoś lubiłeś teraz go nienawidzisz
- poprzednio ktoś Cię wkurzał teraz go uwielbiasz

1. Rupert - W Pearl Island bardzo go lubiłam (może byłam młodsza), teraz doprowadza mnie do szału
2. Tom - poprzednio nie specjalnie, teraz lubię (może dlatego, że musi walczyć o utrzymanie się w grze)
3. Couch - w tej edycji jest jeszcze bardziej zabawny
4. Amanda - nigdy za nią nie przepadałam, teraz jeszcze bardziej
5. James - w Chinach super, teraz masakra
6. Candice - o dziwo w Cook Isladns lubiłam ją, teraz mnie wkurza jej niezdecydowanie

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Ja co do 4 osób zdecydowanie zmieniłam zdanie.
1. James - naprawdę był sympatyczny w Chinach, taki silny prosty facet, w dobrym tego słowa znaczeniu, teraz to po prostu porostak, który swym zachowaniem wkurza ludzi.:evil:
2. Rupert - w Pearl Island ta jego dobroduszność i serdeczność, były ok, lecz teraz to nie wiem nawet jak Go określić. To już nie to samo co kiedyś. :(
3. Candice - nie lubiłam jej w Cook Islands, lecz teraz jej kibicuję. Nie wiem ale w 13 mnie irytowała, je zdrada była okropna, ale to pewnie przez sposób jaki scenarzyści kreowali jej postać.
4. Russel- w 19 nie byłam może na 100 % przekonana co do niego, bo jego znajdowanie HII było zbyt naciągane, ale ogólnie prowadził grę ciekawie, ale teraz to po prostu powtórka z rozrywki, irytujące to jest i nudne.:?

Co do reszty osób to za mało są pokazywane, abym zmieniła co do nich zdanie, choć Couch, rzeczywiście dalej śmieszny. Jeszcze Cirie w oryginalnej serii była świetna, ale teraz i w 16 mnie nieco irytowała.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Wiem ,ze temat byl dawno ale zamieszcze swoje zdane bo ciekawy ::

20.Sugar- Gorzej - Juz za czasow Gabonu domyslalem sie ,ze jej gra jest bardziej emocjonalna i farciarska niz strategiczna


19. Stephenie - Tak samo - Nie miala zbytnio szansy na zbyt wiele do pokazania . Poza tym dziala stary sojusz z mikronezji

18 . Randy - Tak samo . Nie mog sie dogadac z innymi

17.Cirie - Gorzej . Schrzanila sobie gre ufajac Jt .

16. Tom - Gorzej - Nie mogl sobie poradzic w sytuacji gdy znalazl sie w mniejszosci

15. Tyson - Gorzej - Nie trzeba tlumaczyc .

14. James - Gorzej - Nigdy nie byl dobrym strategiem , ale teraz to przegial .

13. Rob - Lepiej - Na poczatku gral swietnie mimo , ze widzieli jak gral to mialem wrazenie ze Tyson i Coach byli w nim zakochani :) Sandra i Courtney rowniez go uwielbiali . Jednak na koncu mnie lekko rozczarowal . Chociaz Jerri od poczatku nalegala na jego eliminacje po glupocie tysona wykorzystala pierwsza okazje /

12. Coach - Tak samo

11. Courtney - Tak samo

10. Jt - gorzej - W tocantins mial chociaz genialna social game . Tu chcial zgrywac wielkiego stratego ale cos mu nie wyszlo .

9. Amanda - Lepiej - Grala chyba najlepsza gre z bohaterow. Miala sytucje pod kontrola , jednak jej przyzwolenie na glrupi ruch Jt przekreslio to .

8. Candice- Gorzej - Znowu przzeskoczyla , znowu zle /

7 Danielle - Gorzej - schrzanila sobie gre

6.Rupert - Lepiej - W koncu wykonal strategiczny ruch z kamieniem hehe

5. Colby - Lepiej - Idealna strategia polegajaca na olewaniu gry prawie doprowadzila go do miliona : )

4. Jerri - Gorzej -

3. Russell - Tak samo

2. Parvati - Gorzej

1. Sandra lepiej

Ogolnie rzecz biorac gdyby rozbitkowie znali Russella mielibysmy calkiem inna gre bez tych glupich ruchow .

I to ze Jeff im powiedzial , ze Russell jest w 5 najwiekszych villians nic nie usprawiedliwia bo w tej piatce byli tez Coach , Tyson i Randy :)

Guest

Post autor: Guest »

W³a¶nie ogl±dam edycjê i tak na + :
1)Parvati - od pocz±tku by³a zagro¿eniem , przywi±zanie siê do wiêkszego celu czyli Russela
2)Sandra- mam wra¿enie ,¿e w porównaniu do Wysp Per³owych gra³a du¿o lepiej
3)Courtney - da³a sobie rade z Russelem
4)Russel- jak zwykle dziêki niemu by³o ciekawie , no i + za rade z przekazaniem HI Parvati
5)Danielle - w porównaniu do Panamy to bardzo du¿o zrobi³a
Na minus :
1)Candice - jaki z niej Hero , do tego musia³a zdradziæ
2)Amanda-je¶li kto¶ powie ,¿e Russel wszystko robi ¿eby nie wygraæ fina³u to nie porówna³ go z Amand± , mog³a odpa¶æ na pocz±tku zamiast Steph albo Toma
3)James-kontuzja no ,ale jego zachowanie fatalne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Heroes vs Villains - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości