Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1285
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

MD i Jonek do Survivor Legends <3

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Jakie zaskoczenie! Nida nadal istnieje!

Też mocno kibicuję MD, trolling poziom ekspert. Jakie zaskoczenie na ostatniej radzie, że nie odpadła. Jakim cudem biedny Wujtrator zmienił głos? Chciał się odkupić za ostatnią radę, że z nią nie zagłosował? Tak btw. biedna Fryta.
Satis i jej panicze lęki, że każdy chce ją wyrzucić są nawet urocze.
Nix niestety pozostawia niesmak po Robinsonach, nie lubię jego gry, nie lubię jego osoby.
Szkoda Woytasa, taki weteran a tak szybko poleciał. Lepiej jakby padło na Jonka. Raczej nie spodziewam się po nim jakiegokolwiek ruchu godnego zapamiętania.

Ktoś tam jeszcze jest? Kamil, dobrze ustawiony, zapewne dobry socjal. Strategicznie nic nie pokazał. Czekam na większy ogień!
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 15:37 przez Veron, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1285
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Tez nie lubie Nixa. <3 Odnosnie ostatniego odcinka to szkoda Woytasa, bo byl jedna z nielicznych normalnych osob, ale Jonek to game changing legend i na pewno nas jeszcze zaskoczy. <3 Woytas byl robbed tak jak Queen Fryta. :cry:

Jonek przeklinajacy w konfie. <3
Obrazek

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Oby! Na ten moment po stracie Woytasa i przewagi liczebnej jest w pierwszej kolejności do pożegnania WYSPY razem z ultastrategiczną Satis XD

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1285
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Jestem pewny, ze jeszcze cos pokaze w tym sezonie. Nie bez powodu jest faworytem.

Oooo przypomniales mi o ultrastrategicznej Satis. Satis i jej HII w bucie. <3 To jest ikona Survivora i czekam na jej powrot w Survivor: Przetrwaj z HII w bucie, wygralaby pewnie. <3 Ale pewnie poleci nastepna...

MD vs. Jonek to bylby piekny final, ale na pewno nie dojda tam razem, bo sa zbyt wielkimi zagrozeniami. Oby tylko zaden random w stylu Nixa nie wygral, bo to byloby niefajne. </3

Szkoda, ze tak malo pokazuja, bo przeciez zadnego limitu czasowego nie maja, a to wszystko troche dziwnie wyglada i nie ma pokazanych kluczowych decyzji. Moze i rady sa dzieki temu szokujace, ale tez czasami troche bezsensowne.

Jeszcze zadna osoba w tym sezonie nie miala OTTN editu. :cry: Chcialbym zobaczyc Satis z OTTN.

Fan Favourite Jonek gra chytrze na zadaniu o immunitet. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Roxy »

to że nie ma wszystkiego pokazanego wcale nie jest dziwne, nikt tam nie kręci 24h ;)

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Jonek to taki śmieszek tej edycji, ale to odciśnięta stopa na jego czole po Szewiku budzi wciąż niesmak.
Liczę na jakieś odkupienie mimo wszystko.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 253
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

Veron pisze:
19 kwie 2017, 19:40
... ale to odciśnięta stopa na jego czole po Szewiku budzi wciąż niesma.
Dobrze powiedziane choć ja sam do tego trochę inaczej podchodzę po czasie.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Złoty chłopak z Ciebie, Jonek, nie przejmuj się.
Takich w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Prawdziwy hero wśród ekipy.
Mnie tylko cieszy zło, a dramy mnie żywią, stąd moje niepochlebne opinie.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 253
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

Spoko ja lubię czytać na swój temat także nie krępuj się, nawet te nie pochlebne opinie. Sam uważam, że w dużej cześci tego co mówisz masz rację. Ja mam bardzo duży dystans do siebie więc luz. A to wszystko co wydarzyło się po i w trakcie Nidy 2 wiele mnie nauczyło i niczego nie żałuję😉.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1285
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Ja bym zaglosowal na Jonka w Nidzie 2 niezaleznie od tego z kim bylby w finale, bo to prawdziwy Hero Fan Favourite Game Changing Legend.

Tez lubie dramy, ale szkoda, ze tak malo ich. Czekam az Satis porobi jakies dramy, ale sie chyba nie doczekam. :/ Liczylem, ze Satis bedzie jakas druga NaOnka Mixon albo Julie McGee. :cry: Jak czytasz Satis co my tu piszemy to cie pozdrawiam i jestes moja faworytka. <3

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Satis zwariowaną murzynką?! Toż to mastermind! Pierdolon* kwiat lotosu z resztą tej wiązanki.
Już bardziej Frytę widzę w tej roli! Ona ma taką dzikość w oczach i przy okazji we włosach! xd xd

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Nawet nie wiecie jak mnie język boli od gryzienia się. Czy tam palce swędzą żeby skomentować :D

Ale tak z innej beczki i własnej perspektywy, to powiem że u Jonka było widać, że wyciągnął wnioski z poprzedniej Nidy ;)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1285
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Ja wierzę w Fan Favourite Jonka i że jeszcze nas zaskoczy, już teraz widać, że gra inaczej. Ale moim zdaniem za pierwszym razem też grał spoko, na pewno 0 głosów niezasłużone. :cry:

Veron, masz rację. Fan Favourite Fryta miała szansę na zostanie drama queen sezonu, ale za szybko odpadła. Biedna Fryta. :cry: Fryta, jeśli to czytasz, wiedz, że cię kochamy i jesteśmy z tobą. <3

Chętnie zobaczyłbym jakiś catfight w tym sezonie. Pozostaje mi liczyć na fankę MD i Fan Favourite Satis, bo są ostatnimi dziewczynami.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Veron »

Czyżby na castaways ktoś się nie wypowiadał, że warto zostawić obie panie by się żarły i wyniszczyły nawzajem?
Mam nadzieję, że to prorocze przepowiednie!

Fryta jest super! Kocham jej setki.

MD, nie krępuj się, świat należy do odważnych!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości