Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Dyskusja dotycząca 4 edycji Survival Nida.

Na oficjalnym kanale Survival Nida na youtube pojawiły się już wizytówki uczestników.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na youtube pojawił się już pierwszy odcinek Nidy 4.

Przemyślenia po odcinku:
Zacznę od tego co mi się nie podobało.
Po pierwsze, prowadzący nie ogarnia jak nazywają się plemiona :D Mam nadzieję, że to była jednorazowa wpadka Stacha.
Po drugie, czasami przez wiatr były problemy z dźwiękiem i kompletnie nie dało się usłyszeć tego co mówiła dana osoba.

Edycja zaczęła się nieźle. Z każdym kolejnym sezonem realizacja była lepsza. Szkoda tylko, że ograniczony został czas filmowania i przez to nie wszystko można było wrzucić do odcinka. Podobało mi się to, że nie ma osoby, która chce wygrać za wszelką cenę. Nie ma od samego początku akcji typu "gramy razem bo się znamy i nikt nas nie rozdzieli"... Dzięki odcinek oglądało się o wiele lepiej niż te z poprzedniej edycji. Pewnie Konrad miał już wszystko poukładane w głowie, łącznie z tym co powie na radzie finałowej, ale on umie wpływać na innych w bardziej wyszukany sposób niż rzucając argumentami "graj z nami bo będzie fajnie".
Oczywiście MD musiała znaleźć ukryty immunitet. W końcu kto jak nie ona? :D Również Satis znalazła HII. Mam nadzieję, że obie wykorzystają swoje znaleziska w odpowiednim momencie.

Szkoda, że Roman poddał się tak łatwo i chciał dobrowolnie odejść. Czekam na kolejny odcinek.
(Celowo nie piszę komu kibicuję, a komu nie, żeby nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I pojawił się drugi odcinek Nida 4.

Nieźle ogląda się tę edycję, chociaż rady plemienia przy pełnym słońcu wyglądają dosyć nienaturalnie :)
Jedyne do czego mogę się przyczepić to napisy przy niektórych kwestiach wypowiadanych przez uczestników.

Rada w tym odcinku była dość przewidywalna. Odpadł Patryk :( Czekam teraz na przemieszanie i jeszcze ciekawsze odcinki.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Eska »

Trzeci odcinek zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych. Chociaż Stach i mylenie plemion to chyba już klasyka xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Ja już nawet nie zwracam uwagi na to jakie nazwy plemion się pojawiają. Najważniejsze, że pamiętam kto jest z kim w plemieniu :D

Odcinek chyba najciekawszy jak dotychczas. Szkoda, że MD musiała użyć HII. Mogła zaryzykować i zatrzymać go dla siebie. :roll:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Odcinek 4
Nie spodziewałem się takiego rezultatu na tej radzie. Byłem na 99% przekonany, że odpadnie Martyna, a tutaj taka niespodzianka i odpadł Woytas :(
Zastanawiam się dlaczego Wujtrator zmienił decyzję i postanowił głosować za fanami na Woytasa. Może wyjaśni się to w kolejnym odcinku. I czekam również na to spektakularne wyzwanie :)

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: jonek95 »

Zadanie w wodzie chyba najlepsze w historii Nidy. Brakuje w odcinku ważnej rozmowy między mną Woytasem MD i Nixem. A granie z Woytasem w papier kamień nożyce kto ma odpaść przed samym wyjściem na radę epickie tym bardziej że na radzie zmieniliśmy decyję xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Może opowiesz coś więcej o kulisach tej rady? Bo wynik jest dość zastanawiający i nie wiadomo w sumie dlaczego tak się stało jak się stało :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: MD »

Jack, Martyna też była na 99% procent przekonana, że odpadnie. Podobnie jak Kamil i Konrad, jest takie ładne ujęcie jak siedzimy z otwartymi gębami :D

Jakbym nie widziała tego kamień, papier i nożyce, to bym pewnie cisnęła Konrada na Satis. Bo co to za sojusznicy co w kamień papier i nożyce musza grać :D

Ja to tam w sumie nigdy nie zrozumiałam dlaczego Wujt uważał, że ten ruch mu się opłacał, ale no let's stay tuned i zobaczymy co się dalej stanie ;>

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

MD pisze:
12 kwie 2017, 20:57
Jack, Martyna też była na 99% procent przekonana, że odpadnie. Podobnie jak Kamil i Konrad, jest takie ładne ujęcie jak siedzimy z otwartymi gębami :D
Raczej Maryna :D Widziałem. Ta reakcja była genialna. I to jak ładnie podziękowaliście sobie z Woytasem za grę. On chyba też myślał, że odpadniesz, a tutaj taki blindside :o

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: woytas »

Tak z logicznego punktu widzenia tak właśnie myślałem, ale na Nidzie jednak mocno się włącza paranoja i byłem święcie przekonany, że lecę. :P
A sceny między MD a mną na Radzie naprawdę sympatycznie się ogląda, aż nie pamiętałem, że to tak miło było xD

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Maw »

Ten sezon jest beznadziejny i śmieszny. Jedyne osoby, którym da się kibicować, grają poważnie, są mądrzy i mają jakiekolwiek szanse na zwycięstwo to Jonek, Kamil i MD. Ale nigdy nie wiadomo... Mam nadzieję, że przynajmniej będzie sprawiedliwie i ktoś z tej trójki wygra. Jonek i Kamil będący tak blisko wygrania o immunitet. ;( MD odpadająca pierwsza. ;( A wygrał jakiś Wujtrator, no ale to było zadanie na szczęście. Satis wyciągająca HII z buta, a nawet nie dostała żadnego głosu. <3 Niech Jonek wygra, bo był robbed w swoim sezonie. W dalszej kolejności MD i Kamil. Reszta to no comment. Nawet nie wiedziałem, że połowa z tych osób jest faworytami. A gdzie Roxy albo Łozo?!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Jack »

Maw pisze:
13 kwie 2017, 12:06
A gdzie Roxy albo Łozo?!
Oni już osiągnęli wszystko co można osiągnąć na Nidzie. Teraz przed nimi "Wyspa przetrwania" :D

A mnie ten sezon ogląda się lepiej niż poprzedni i nie uważam, że jest nudno. Ja nie spodziewałem się eliminacji Woytasa i było to dla mnie zaskoczeniem. Wujtrator wygrał HII. Szczerze mówiąc, było go tak mało w tej edycji, że jego wygrana w wyzwaniu też była dla mnie niespodzianką :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: Roxy »

Maw pisze:
13 kwie 2017, 12:06
A gdzie Roxy albo Łozo?!
Przygwiazdorzyli, zawołali sobie za dużo, produkcji nie było stać na wystąpienie tych zacnych indywidualności :(

a tak poważnie to nie odpowiem za Łozo, ale dla mnie Nida to jednorazowa przygoda :)

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Nida 4: Fani vs. Faworyci - Dyskusja

Post autor: marinhos »

Ta edycja jest chyba najlepsza. Doświadczenie robi swoje i mam nadzieję, że z każdym sezonem będzie lepiej.

Moim faworytem jest MD, nadspodziewanie ciekawa i i inteligentna gra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycje fanowskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości