Hunted

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Hunted

Post autor: Jack »

Nowy reality stacji CBS, który zadebiutuje w styczniu 2017.
https://www.realityblurred.com/realityt ... iere-date/

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

O, to może być spoko. Capture bardzo mi się podobało (Bliźniaczki z Teal Team <3 ), więc może i tu wyjdzie taki motyw ciekawie.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Hunted miał premierę w USA 22 stycznia. W grze bierze udział 9 par. Muszą się ukrywać przez 28 dni. Wrażenia z pierwszego odcinka - amerykanie nie należą do najinteligentniejszych narodów tego świata. Pokazano tylko trzy pary, więc trzeba mieć nadzieję, że te bardziej zorganizowane pokażą nam później.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x01
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego. Prezesi CBS zapewniali, że będzie to nowy hit stacji (od lat szukali pomysłów na nowy reality-show i zapewniali, że to w końcu będzie to). Chyba jednak to się nie uda. Oczywiście przed rozpoczęciem emisji zakończyli już castingi do 2 sezonu, który emitowany ma być jesienią :D
Wydaje mi się, że ten program nie przetrwa. Niektóre elementy wydają się dość sztuczne - wygląda jak jakiś paradokument typu "Zdrady". W pierwszym odcinku pokazano tylko 3 pary - które zbyt mądre nie są.
Matt i Christina wyglądali na dobrze przygotowanych. Mieli ze sobą mnóstwo potrzebnych do kamuflażu przedmiotów, zostawili telefony itd. A dali się złapać przez dworzec? Serio? Kto bierze kasę z bankomatu na dworcu i później jedzie stamtąd autobusem...
David i Emiley też nie są rozgarnięci. Szczególnie ta Emiley. Zapisuje sobie lokalizacje na cały miesiąc w kalendarzu i wyrywa tę kartkę - przecież wiadomo, że to przebija się na kolejną stronę. Zauważyłem też, że podczas pakowania ona wzięła do swojego plecaka prostownicę-lokówkę (czy cokolwiek to było :D) - w końcu bez tego nie da się przeżyć ani jednego dnia, a co dopiero 28.
Angela i Michele - one na pewno nie wytrzymają 4 tygodni bez swoich dzieci i "wpadną" przez to, że będą chciały się z nimi skontaktować.

Premierę programu oglądało 11,85 mln widzów przy współczynnikach 4.1/15. Taki dobry wynik dzięki temu, że AFC Championship emitowane bezpośrednio przed programem oglądało 47 mln widzów.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Hunted

Post autor: Meciek »

Endemol Polska prawdopodobnie szykuje się do realizacji polskiej wersji programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Hunted

Post autor: Jack »

Amerykańska edycja programu była straszna. Mimo to jestem ciekaw jak wypadnie polska wersja. Pewnie będzie to niestety bardziej coś w stylu paradokumentu, chociaż dla uczestników i tak może to być niezła przygoda.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Hunted

Post autor: r&b »

Widziałem chyba jeden odcinek amerykańskiej wersji i jakoś mnie nie wciągnęło, ale pomysł programu sam w sobie jest ciekawy. Jakby ta polska wersja wypaliła, na pewno bym ją oglądnął. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Hunted

Post autor: Jack »

Pomysł ciekawy i dla uczestników pewnie świetna zabawa. Sam wziąłbym udział :D
Ale ta wersja amerykańska wyglądała jak jakiś paradokument typu "Zdrady", więc po polskiej wersji nie spodziewam się fajerwerków.
Jeszcze okaże się, że program wyemituje TV Puls albo jeszcze mniejsza stacja bez budżetu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Hunted

Post autor: Jack »

Meciek pisze:
11 lis 2018, 13:01
Endemol Polska prawdopodobnie szykuje się do realizacji polskiej wersji programu.
I 3 lata później mamy oficjalne informacje na temat castingów :D
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/h ... -producent

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości