The Glass House

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Glass House

Post autor: Jack »

Nowy reality-show stacji ABC.
Więcej informacji: http://tvbythenumbers.zap2it.com/2012/0 ... thenumbers+(TVbytheNumbers)
Wydawało mi się, że nikt z forumowiczów nie będzie raczej tego oglądać, ale może jednak :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Oglądnęłam pierwszy odcinek i jakoś nie jestem strasznie zniesmaczona xd ale trzeba poczekać na kolejne zeby lepiej ocenić xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja widziałem na YT część live streamu z poniedziałku i trochę bezsensu są te różne głosowania. Trochę się zastanawiam po co są tam Ci gracze :D Może po obejrzeniu pierwszego odcinka zmienię zdanie, ale najpierw muszę go znaleźć xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja ściągałam, bo na yt nie mogl am znaleźć, ale jak znajdzeisz jakieś konto gdzie dodają odcinki to daj mi linka na pw albo na gg xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x01
Nuda przez wielkie N. Pewnie jednosezonowiec jak "Expedition". Szkoda, że tak zrobili ten program, bo jakiś potencjał tam był. W ogóle nie pamiętam uczestników. Wiem, że tam jest Robin i Alex. Czekamy na drugi odcinek.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

1x01
Odcinek nudny. A tak go fajnie promowali jak zobaczyłam pierwsze promo zakochałam się w programie. Niestety nuda, nuda i nuda. Jedyną barwną osobą to Alex. Jeszcze odejście Jacob'a... pfff. Po co go brali do programu? Oby następny odcinek był ciekawy. Coś czuje, że Holly czy jak jej tam... wkroczy do gry. Jedyny plus to o wiele lepsze głosowanie od Big Brother.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Nareszcie, nareszcie. Odcinki robią się co odcinek ciekawsze. A 3 odcinek najlepszy jaki widziałam. Dodatku w tym programie jest o wiele lepsze głosowanie niż w BB to już mówiłam i również efekty, muzyka. Zakochałam się w tym programie. Joy robi się irytująca... rozpowiada wszystkim, że lubi mężczyzn i kobiety. Co odcinek niech się zamknę tą swoją jadaczkę. I jeszcze wariatka Robin. Ludzie szybko bierzcie i głosujecie aby wróciła z limbo. Ona jest przeboska. Od 1 w nocy myje podłogę do 6 rano. Co do muzyki to najlepsza kiedy widzowie wybrali nowych kapitanów i Robin kiedy wybiera Erikę do limbo. Nareszcie robi się co raz ciekawiej. Oby Holly teraz wkroczyła do gry. Już mam swoich faworytów: Robin, Holly i Andrea.
Osoby neutralne: Jeff, Mike, Gene
Osoby irytujące: Erika, Joy, Stephanie.
Osoby które prawdo mówiąc zastąpi "największego villian'a - (Alex'a)" - Kevin.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jestem po 3 odcinkach - nawet fajne. Pierwszy odcinek średnio ciekawy - zdecydowanie za mało czasu poświęcili niektórym z graczy. Jednak zaczyna się rozkręcać - wolno, ale jednak. Pierwszym odejściu - Jacobie nie ma co mówić - niezbyt bystry, mało widoczny i na dodatek rezygnuje bez walki. Alex - wielki mi "villian" - on zwyczajnie nie widział różnicy pomiędzy mądrymi ruchami, a zwykłym chamstwem. Bardzo dobrze, że odpadł - na własne życzenie. Na ten moment na tytuł czarnego charakteru tego sezonu zasługuje Andrea, ale zobaczymy, bo mam nieodparte wrażenie, że publika woli "heroes". Apollo - dziwne imię, dziwne uszy, dziwna osobowość - taki trochę Sean z Survivor: Borneo. Bardzo dobrze, że odpadł. Póki co kibicuję trzem osobom: Jeffrey - uwielbiam, jego komentarze, Joy - zdecydowanie najsłodsza dziewczyna w szklanym domu, miło jej się słucha (choć rzadko) i ogląda oraz Ryan Gosling, który póki co rozdaje karty. Robin - pierwsze dwa epizody - fajna babka, trzeci, jajz, wariatka - mycie podłogi było epickie. Zobaczymy, czy wróci ze szklanego pudełka. Myślę, że popełniła błąd decydując się na Erikę, a nie Andrę. Wydaje mi się, że ma mniejsze szanse z tą pierwszą. Trudno mi cośkolwiek powiedzieć o Erice - myślę, że pomimo nominacji zajdzie dość daleko. Trochę na myśl przywodzi mi Amandę z Survivora. Póki co odnoszę wrażenie, że wszystkie nominacje idą po jej myśli - najpierw odejście Alexa, potem nominacja Holly, a teraz jeszcze pewnie pokona Robin i tyle. Co do szczęścia możemy mówić o 2 kobietach: Holly - przetrwała, ale myślę, że słaby początek będzie się za nią ciągnął i w końcu odpadnie. Ashley - dwa razy została zesłana do btm2 - póki co ma szczęście, że jej drużyna zwycięża i tym samym ratuje jej tyłek, ale w końcu noga jej się powinie i wtedy myślę, że od razu poleci za drzwi. Stephanie - nie wiem kto to. Gene - trzyma z Joy, Mike - trzyma z Goslingiem. Zobaczymy, co będzie dalej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości