Survivor 34 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

fani nie wybrali Brada, to Jeff go wsadził do tego sezonu... ale <3 za Troyzana!

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Szkoda, że sezon będzie kręcony przed emisją S33, bo nie lubię, gdy w sezonie powracających graczy, ktoś ma przewagę, bo inni nie mieli okazji zobaczyć ich w akcji.

Michaela i Zeke - nie wypowiadam się

Andrea - w s23 była dla mnie neutralna, w s26 pokazała się fajnie. Nie wiem czy sam typowałbym ją do powrotu, ale z chęcią zobaczę ją ponownie.

Aubry - na drugą szansę w sumie zasłużyła, ale tak średnio się cieszę na jej widok...

Ciera - lubię bardzo, ale nie wiem czy jej 3 udział ma sens. No, ale lubię, więc miło będzie ją ponownie zobaczyć.

Cirie - tak, moja ścisła czołówka ulubionych graczy wszechczasów. Super, że wraca, choć nie liczę na wiele, bo inni okażą się wyjątkowo głupi, jak jej szybko nie wykoszą. Nawet gdyby to miał być tylko 1 ep to i tak warto zobaczyć ją 4 raz w akcji.

Debbie - barwna postać, w sumie fajnie, że zagra.

Hali - ładne to i nawet ją lubię, ale nie widzę w niej żadnego potencjału, powrót kompletnie zbędny.

Sandra - tak :D Sandra musi zagrać ponownie. Ogólnie nie jestem mega fanem Sandry, ale jej renoma zobowiązuje.

Sarah - what? niech spada, nie lubię jej za bardzo, gracz też żaden...

Sierra - łomatko :D powrót blondynki kompletnie ignorowanej przez edit w pierwotnym sezonie? Nie wiem co się stało, że Jeff przystał na jej powrót. Ogólnie to lubię ją bardzo, ale no... nie oszukujmy się, ona przez całą grę w s30 nie zrobiła kompletnie nic.

Brad - no to już taki typowo Jeffowy wybór. Średnio zanim przepadałem, zagrał jak zagrał. Sam bym w życiu go nie wybrał do powrotu, ale też nie będę strasznie hejtował tej decyzji.

Caleb - ech, jego powrót był pewny. Taki średniawy wybór, sam bym go nie wziął, ale ogólnie jak dla mnie on był całkiem spoko.

JT - nie znoszę go, nie doceniam szczególnie jako gracza, jestem na nie. Niech wyleci bardzo szybko.

Jeff - śmieszny ziomek, spodziewałem się, że jeszcze wróci. W sumie może wyjść z nim całkiem spoko, ale niech trochę potrenuje przed wyjazdem.

Malcolm - nie jestem jego fanem, ale też nic do niego nie mam. Powrót neutralny.

Ozzy - wielkie NIE, dużo większe niż u JT. Nie znoszę go. Jeszcze (o ja naiwny) w S13 w miarę go lubiłem, choć już tam momentami mnie irytował. Ale jego występy w S16 i S23 to już całkowita katastrofa. Straszny dupek, nienawidzę takich ludzi. Niech wyleci pierwszy. Jak dla mnie tragiczny gracz, masakryczny gnój, grr....

Tai - nie! nie, Jeffie Probście, czemu mi to robisz? Nie lubię, niech odpadnie po Ozzym, ewentualnie jeszcze po JT.

Tony - fajnie będzie go zobaczyć ponownie. Nie kibicowałem mu w S28, ale grał widowiskowo, był bardzo zaangażowany. Powrót ciekawy.

Troyzan - nie do końca rozumiem jego fenomen, ale ogólnie też go w miarę lubię, więc nie narzekam.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Newsiki:

Earl i Sabrina ostatecznie sami zrezygnowali z udziału ze względu na swoją pracę, której nie mogli opuścić.

Natalie Anderson miała być częścią obsady, jednak w ostatniej chwili z na razie nie wiadomego powodu została zastąpiona Sierrą.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może się zczaili, że to tak naprawdę Nadiya i poszczuli ją psami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

OMG, już tak wszystko wiadomo?! a gdzie jakaś tajemnica czy coś. eh :|
Jakoś nie sikam w majtki, kobiety mogą ostatecznie być, ciekawe czy Debbie utnie głowę Aubry..
Faceci to dramat, serio nie ma nikogo komu można by kibicować, ewentualnie jakąś sympatią darzę Malcolma, ale ileż razy można... Chodzi o to, że nie jestem ciekawy gry wybranych facetów, bo na nic nowego nie można liczyć.

PYTANIE DNIA, kto to jest kurwa BRAD? w jakim on był sezonie?
Varner musiał chyba nieźle obrobić pałkę Probstowi, że po raz kolejny pozwolił mu na grę.
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Coś czuje w kościach, że jak nie wywalą Sandry na pierwszej radzie to znowu to wygra :D
BDR 211 EBK

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Ehh nie jestem specjalnie zadowolony z wyborów obsady i jakaś część mnie ma nadzieję mimo wszystko, że to nieprawda :P No cóż, najbardziej jestem zaciekawiony, jak Sandra sobie poradzi z tytułem, jaki sobie wyrobiła :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Ło, matko cóż za odpychający skład.

Gdyby nie Sandra i Cirie to pewnie nawet bym nie ściągnął pierwszego odcinka...

A jeżeli mają robić jakieś podziały według tego kto gdzie zaszedł, no to przereklamowana Aubry zacznie od razu ze swoją pacynką Tajem... nosz kwa mać, naprawdę musimy mieć żeńskiego klona karalucha?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No dobra, jednak muszę popieprzyć. Otóż dla mnie obsada jest DOBRA. Zostałem ugłaskany już samym faktem, że będzie Andrea (mua, myszko :*), zatem nawet, gdyby resztę castu dopełnili posłowie PiS-u, to i tak szczałbym z radości i nie zaryzykowałbym odesłania go do poprawki. Bardzo też jestem rad z Cirie, Ciery, Malcolma, Sandry, Troy'a i Tony'ego Hantza - mają potencjał, by zrobić rozpierdolnik, a to się chwali. Varnera bardzo lubię, ale obiektywnie rzecz biorąc, dawanie trzeciej szansy komuś, kto dwa razy wylądował w pre-jury, wydaje się dziwaczne. Podejrzewam, że musiał bardzo dużo wypić, przebalować i przeruchać ramię w ramię ze swoim decyzyjnym imiennikiem. Brad kompletnie nie zasłużył, ale też jakoś tam go lubię, więc nie będę piskał. Aubry zasłużyła jak najbardziej, POWINNA BYŁA wygrać S32 (ne ne neeeee ne :P ), więc mimo, że jest sucha jak wiór, rozumiem wybór i jestem ciekaw jej gry. Debbie ujdzie, śmieszka z niej, a poza tym, wreszcie będzie mogła poprawić wynik i zostać TypowąStarsząPaniąRunnerUp, tak jak jest to jej już po samej mordzie pisane - co się odwlecze, to nie uciecze. Ozzy jest ch*jowy, no ale jest jakąś tam legendą, przez te swoje arcyperformanse w IC-kach, więc rozumiem wybór. Zresztą pewnie się go przestraszą i odeślą go do Krainy Wiecznych Łowów przy pierwszej możliwej okazji, więc chill out. JT bym stąd wykopał - ja rozumiem, że zwycięzca, ale nie aż taki zajebisty, żeby bawić się z nami po raz kolejny. Tym samym butem wykopałbym też Sarę - nie czaję, skąd u Jeffa takie pokłady sympatii dla tego tłuka. Znowu będzie profanować to zacne imię swoim kretynizmem i już szykuję dla niej wiadra hejtu. Tai działa mi na nerwy, ale jego powrót był tak pewny, jak wy**bka Lisa z TVP po dobrej zmianie, więc nawet się z tym nie kłócę. Caleb podobnie - mogliśmy go oficjalnie wpisać na listę castu już w chwili, gdy doktor Joe cucił go lejąc wodą po mordzie, wokół brzmiała dramatyczna muzyczka i pojawił się napis, że Kejleb is nał fajn end redi tu plej egen. Co do Hali i Żyrafy, to wygląda to tak, jakby ktoś się w tej liście pomylił, bo oba wybory są kompletnie z dupy - ani to-to lubiane przez edit, ani zapamiętane z niczego szczególnego, ani nic. Właściwie ludzie mogą ich już nie pamiętać. Hali to jeszcze pół biedy, bo ma ładną buźkę, ale Żyrafa? Ona chyba naprawdę została wybrana na super-ostatnią chwilę i na zastępstwo. Może przylazła nieproszona na lotnisko z plecaczkiem, kanapkami i sportową czapeczką, w nadziei, że w ostatniej chwili ktoś z castu zasłabnie/ nie dotrze i Jeff, nie mając już czasu na organizowanie lepszego zastępstwa, westchnął z rezygnacją i powiedział no dobra, jak już jesteś, to wskakuj. A przynajmniej mam nadzieję, że tak było, bo jeśli przez cały czas mieli możliwość dać Natalie Bolton i uznali, że wolą Żyrafę, to ktoś stanowczo powinien dostać za to w pysk. Ludzie z S33 są na razie wielką niewiadomą. Ogólnie, to trochę pokraczne uczucie wiedzieć, że powrócą, jeszcze zanim po raz pierwszy zobaczymy ich na ekranie, no ale trudno, chciałeś tombaku znać obsadę, wlazłeś w wątek, to nie rycz.

Co mnie dziwi:
- brak Mike'a Owsiaka. Był na liście zaproszonych na rekrutacyjne party, a myślałem, że Jeff jara się nim jak pedofile Shirley Temple.
- brak ludzi z wczesnych sezonów. Myślałem, że jednak kogoś odgrzebią - na pewno by się znalazł przynajmniej jakiś ochłap z pre-jury, który by się zgodził. Varner się nie liczy, bo jego odgrzebali i wyciągnęli dźwigiem już wcześniej, więc mamy go na świeżo.
- rozumiem, że wcześniejsze ploty możemy uznać za niebyłe i tak naprawdę dalej nic nie wiemy na temat podziału plemion? Na liście są jednak runner-upy, a poza tym ilość samców i samic wyeliminowanych w poszczególnych etapach gry nie wskazuje raczej na podział, który sugerowano wcześniej. Niechby nawet ta cała Michaela okazała się pre-jury i niechby Cirie została zdegradowana do swojego najgorszego występu, to na przykład już widać, że jest za mało niewiast na takie plemię.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kibicowanie Hanztowi w bikini to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo popęd seksualny, a ona wygląda na zdatną, ale żeński klon karaluch interesuje się astrologią, na litość boską.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To juz zamiast Natalie nie mogli wybrać Sophie? Wtedy przynajmniej byłby dwie zwyciężczynie i dwóch zwycięzców.
Carolyn. LJ. Natalie B. Marty [*]
I ogólnie beka, że odrzucają Carolyn, a wybierają SierręXD

I jak się spodziewałem, aż cztery osoby z beznadziejnego sezon 33, o którym człowiek chce zapomnieć.

Ogólnie przeraża mnie ten natłok alfa male: Troyzan, Tony, J.T., Ozzy, Brad, Debbie. Widzę tu drzwi otwarte dla dziewczyn.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kibicowanie Hanztowi w bikini to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo popęd seksualny, a ona wygląda na zdatną, ale żeński klon karaluch interesuje się astrologią, na litość boską.
Czasami ostra zabawa nadrabia brak wyglądu - pomnij, że w tym samym wywiadzie przyznała też, że lubi temperować kredki. I to aż 64, więc mówiąc o zdatności...

A tak w ogóle, to oni już zaczęli kręcić, czy dopiero teraz wyfruwają? Bo jeśli to drugie, to może jest jeszcze szansa, że ktoś pojedynczy się zmieni, na zasadzie RC - Candice. Nie wiem, na przykład Żyrafa złamie kark jak będą przepływali pod jakimś mostem i będzie potrzeba zastępstwa.

Marty'ego faktycznie bardzo szkoda, on chyba nigdy się nie doprosi powrotu. Carolyn została pewnie uznana za zbyt podobną do Debbie, od początku mi się nie chciało wierzyć, żeby wystąpiły w jednym sezonie - Probsty i ich szerokie myślenie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Dopiero wylecieli, więc pojedyncze zmiany są możliwe.

Pojawiła się plotka, że być może wywalą Varner'a za to, że wszedł na portal społecznościowy (podobnie zrobił po wylocie do Kambodży, ale wtedy mu uszło to na sucho).

Jeśli dobrze rozumiem jeden z postów Redmonda, to "cut" zostali: Mike, Penner, Sabrina, Earl, Carolyn, So, Abi Maria, Natalie Bolton, Sophie, Peter, Marty, Alexis, Natalie A (zostali odrzuceni lub odmówili)

5 zawodników oznaczył jako "MIA" - nie wiem, co ten skrót oznacza. Może polecieli jako ewentualne zabezpieczenie właśnie na zasadzie RC-Candice, gdyby ktoś miał wypaść?

Ta piątka to: Jon M, LJ, Danni, Monica C i Chelsea

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To aż piątkę by targali? Z drugiej strony, nie mam mądrzejszego pomysłu, więc kto wie. Chyba,że "zaginęli w akcji" jako kandydaci do powrotu :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Może zabrakło im pomysłów na twisty i planują w środku gry wrzucić dodatkowe plemię?
tombak90 pisze:
Kibicowanie Hanztowi w bikini to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo popęd seksualny, a ona wygląda na zdatną, ale żeński klon karaluch interesuje się astrologią, na litość boską.
Czasami ostra zabawa nadrabia brak wyglądu - pomnij, że w tym samym wywiadzie przyznała też, że lubi temperować kredki. I to aż 64, więc mówiąc o zdatności...
Ha! No to już wiem co Tobą kieruje, gdy piszesz, że powinna wygrać :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Spoilery/Spekulacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości