S36E01/2 "Can You Reverse the Curse?"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01/2 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 28 luty
Obrazek
Grupa nowych uczestników próbuje "odwrócić klątwę" złych decyzji w poprzednich sezonach. A także, jeden uczestnik będzie pierwszym gościem na Ghost Island. Ponadto, panika zawładnie pierwszą radą plemienia w sezonie podczas dwugodzinnej premiery Survivor.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: tombak90 »

Grupa nowych uczestników próbuje "odwrócić klątwę" złych decyzji w poprzednich sezonach.
Ja to jestem ciekawy, czy faktycznie zobaczymy coś z tego "odwracania klątwy" złych ruchów, czy to tylko takie dżefowe sranie po firanie. Bo i jak można "odwrócić klątwę" dostania w kaczan z dwoma immunitetami w kieszeni a'la James? Wcisną na tej Wyspie Strachów dwa immunitety na raz jakiemuś królowi editu i będą się jarać, że odwrócił klątwę, bo jakoś niegłupio je wykorzystał?

Że nie wspomnę o odwróceniu klątwy Erika i młodego Hantza. Może dadzą komuś questa na zasadzie "oddaj immunitet i nie odpadnij, a damy ci za to w prezencie ajdola". To akurat byłoby pocieszne :lol:

PS: Przedstawiona na fotce konkurencja wygląda na trochę medicalogenną :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Kamel »

Mam tylko nadzieję, że na tym Ghost Island nie będzie czekał Cochran ze złotymi radami :).
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Meciek »

tombak90 pisze:
11 lut 2018, 19:37
PS: Przedstawiona na fotce konkurencja wygląda na trochę medicalogenną :D
Może chcą "odwrócić klątwę" Caleba? :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: tombak90 »

Meciek pisze:
11 lut 2018, 20:17
tombak90 pisze:
11 lut 2018, 19:37
PS: Przedstawiona na fotce konkurencja wygląda na trochę medicalogenną :D
Może chcą "odwrócić klątwę" Caleba? :D
Patrząc na te złowrogie siaty, chodził mi bardziej po głowie pierwszy ICek z Kim Spradlin Show, no ale żeby odwrócić tę akurat "klątwę", Jeff musiałby jeszcze uważyć w swoim wiedźmim kociołku jakiś syrop na raka. Jeśli nic mi się nie merda, to tuż po ewakuacji zdiagnozowali go u tej niuńki, która tam im się wtedy poobijała.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Meciek »

tombak90 pisze:
12 lut 2018, 22:44
Patrząc na te złowrogie siaty, chodził mi bardziej po głowie pierwszy ICek z Kim Spradlin Show, no ale żeby odwrócić tę akurat "klątwę", Jeff musiałby jeszcze uważyć w swoim wiedźmim kociołku jakiś syrop na raka. Jeśli nic mi się nie merda, to tuż po ewakuacji zdiagnozowali go u tej niuńki, która tam im się wtedy poobijała.
Fakt, ale wątpię, że Jeff pamięta kogoś z One World, a Caleb to jego ostatnia miłość, więc jest szansa, że póki co jest jeszcze w jego pamięci.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Kobra »

Przecież to odwracanie klątw, wyspa duchów to nic innego jak pretekst do wciskania jeszcze większej liczby idoli, przewag itp. Na moje to będzie nic innego jak wyspa wygnańców pod nową nazwą. Przegrani wysyłają jedną osobę na wyspę, a tam znajduje się podpowiedź lub ajdol w całości lub w częściach.

To całe "panika zawładnie" brzmi jakby mieli zacząć rzucać się na dzień dobry idolami, a więc za pewne "klątwa" złych ruchów zadziała. Bez głupich posunięć ten program byłby nudny jak flaki z olejem.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Meciek »



Filmik z kanału ET Canada w którym Andrea "trenuje" Erin Cebulę do zadania. Można zobaczyć obóz produkcji w którym są rekwizyty do zadań.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: XanderDE »

Pierwsza eliminacja taka z niczego i naprawdę chciałem, żeby odpadł Donathan, bo działa mi na nerwy niesamowicie, kiedy tylko otworzy japę. Niestety po tym jak Jeff mianował go Hero raczej nie zanosi się, żeby szybko odpadł, a szkoda.

Steph i Jenna wychodzą na power couple, gdzie ta pierwsza wymiata jak rasowa sprzątaczka :D

U fioletowych dużo Domenicka, który chyba brał lekcje od Tony'ego jak grać.

Po tych dwóch odcinkach to wychodzi na to, że Domenick i Steph będą głównymi figurami w tym sezonie.
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Maw »

Beznadziejna premiera. Rozumiem, że Naviti nie poszli na radę, ale serio, jedyne co potrafili pokazać w tym plemieniu przez DWA odcinki to konflikt Domenick vs. Chris? I oczywiście Domenick, typowy pupilek produkcji musiał znaleźć HII. :roll: Bardzo bym chciał jego przegranej i triumfu Chrisa, bo Domenick jest mega irytujący, ale pokazali to tak widocznie, że Domenick zajdzie daleko, że nie ma szans żeby odpadł pre-merge, nie zdziwi mnie nawet jak wygra w styluBena. :roll: O sojuszach wiadomo niewiele, ale Chris/Sebastian i Domenick/Wendell/Bradley trzymają się razem. A gracze, którzy wydają się ciekawsi - Bradley i Angela - totalnie olani i bez konfy. Super. Chelsea to chyba nawet nic nie powiedziała.

U Malolo nie ma Domenicka, więc edit był już bardziej zrównoważony, może za dużo Jacoba, ale na szczęście odpadł. I po co ten idiota musiał zniszczyć grę jednej z mojej faworytek, Morgan? :cry: Chciałbym jakiś sezon bez tych wszystkich twistów z maksymalnie jednym swapem przez grę albo/i opcją buntu. Eliminacja Gonzalez też na plus, bo, nie oszukujmy się, mimo że była ładna to sama sprowadziła na siebie cel. Tutaj moimi faworytami są Michael i Stephanie, która wszystko pięknie rozegrała i była gwiazdą premiery.

Podsumowując premiera mi się nie podobała i mam nadzieję, że będzie lepiej. Wolę słaby pre-merge niż merge w stylu HHH. Na pewno na duży plus eliminacje, a zwłaszcza idioty Jacoba. Na wielki minus beznadziejny edit i niepokazanie 1/4 twarzy mimo dwugodzinnej premiery.

Donathan mnie tak bardzo nie wkurza jak Xandera, ale też zdenerwował mnie ten jego pozytywny edit w 2 odc. Lol, niby za co?

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: Meciek »

Premiera mi się w miarę podobała, nie była wybitna, ale nie był to czas stracony.

Kibicowałem Gonzalez, zwłaszcza za jej akcję podczas rady plemienia, ale niestety odpadła. Wolałbym żeby odpadł Donathan, bo nie mogę znieść jego akcentu i wiem, że nie ma na to dużego wpływu, ale sama jego osoba jest tak bardzo over the top, że wiem, że jeżeli daleko zajdzie to będzie mnie denerwował jak Ryan w poprzednim sezonie.

Zacząłem kibicować Jacobowi, bo mieszał w grze i był tak bardzo messy, że no nie szło mu nie kibicować, bo przynajmniej coś się działo. Liczyłem, że Stephanie coś zdziała i uda się uratować Jacoba, bo na pewno byłoby ciekawiej.

Póki co podoba mi się Ghost Island, nie lubię flashbacków, ale te w premierze mi nie przeszkadzały, może dlatego, że te opisy złych zagrań uczestników były tak shady, że nie spodziewałem się czegoś takiego po produkcji.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: CH23 »

Premiera pół na pół, były chwile naprawdę na + oraz takie na -

Tak jak się spodziewałem 2 wyzwania w plecy Malolo, strasznie mi szkoda Gonzalez :cry: sądzę, gdyby została dłużej pokazał by swój wdzięk takiej villans :evil:
Ale niestety musiał zostać Donathan koleś jest tak irytujący, że masakra!! Już szczerze wolę coś robiącego Jacoba mieszającego niż głosik jak wykastrowany konik. Jeszcze te wielkie zachwyty, że zanurkował wow! super! ja się pytam co to za casting?

Naviti mało pokazane, jednak wiadomo wygrywali, więc nie ma co się dziwić.
Do ulubionych osób u mnie przechodzi Wendell(nie zawiodłem się ;) ) facet trzyma się na uboczu i głupio nie rozkminia więc będzie z niego dobry gracz tak sądzę.

Irytuje mnie Chris sądzę, że gdyby nie przyszłe przemieszenie plemion odpadłby jako 1 z tego plemienia :)

Zobaczymy co dalej jak na razie jest ciekawy twsit z legacy zobaczymy co zrobi jego odbiorca, szkoda, że Jacob nie dotrwał do spotkania razem :)

Jestem ciekaw dalszego toku gry i odpadnięcia Donathana !

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: r&b »

Trochę się zmęczyłem tą premierą. Przez sam fakt, że po poprzednich wybrykach modlę się o mniej advantages, a Probst mi daje ich jeszcze więcej, to trochę mnie to zniechęca. W dodatku udało nam się w całym odcinku doświadczyć kolejnej cudownej historii underdoga, przez co ciężko mi jest traktować ten sezon poważnie xD.

Jeszcze zanim zdążę zapomnieć - na samym początku, jeszcze przed wspomnieniem o tym, że będzie zadanie, to chyba pomyliły im się ujęcia i raz pomarańczowych było 10, a już kilka sekund później było ich tylko 7 xD. To jest tylko szczegół, każdemu się mogło zdarzyć itd, ale zauważyłem i muszę się pochwalić.

Ghost Island wygląda ładnie i to rozbijanie urn(?) jest całkiem spoko, ale wydaje się, że będzie to dość czasochłonne (pod względem editów). No ale w sumie, kogo obchodzi jakaś Chelsea, gdy możemy posłuchać o Sierrze. Chociaż ta notka o legacy, aż mi się troszkę jej szkoda zrobiło <3.

Zaczynając od plemienia, którego było więcej - może zacznę od faktu, że Steph Gonzalez była moją przedsezonową faworytką, także trochę smutno XD. Ale nie pomyliłem się co do niej, polubiłem ją i to bardzo. W starciu z Donathanem jednak nie miała zbyt dużych szans. Ostatecznie stwierdzam, że zrobili błąd, bo w końcu potem i tak przegrali I TO JEST NAPRAWDĘ "SAD".
Donathana nie chce mi się komentować, ale dobrze, że chociaż dają nam napisy, żebyśmy mogli go zrozumieć.
Jenna była w bardzo niewielkich ilościach, ale dzięki niej możemy się domyśleć, dlaczego Jacob odpadł... nie dlatego, bo przyznał się, że ma idola i ściągnął tym na siebie target, nie dlatego, że był jakimś zagrożeniem strategicznym, on był po prostu irytujący XD.
Jacobem jestem trochę zażenowany, bo jakoś wydawało mi się, że może go będę lubić, no ale jednak nie. Dobrze, że skoro Donathan nie odpadł, to chociaż on.
Ogólnie Steph J, Jenna, James i Laurel wydają się ciekawym sojuszem, każdego z nich mniej lub bardziej lubię. No ale będzie switch, więc nie ma na co w sumie liczyć.
Za to Brendan, Michael i Libby to każdy typowy sojusz silniejszych i ładniejszych. Ogólnie za bardzo mnie nie interesują, ale nie hejtuję. Oczywiście Libby, jak na prawdziwą blondynkę przystało, musi być niewidzialna. Zobaczymy jak sobie dalej poradzą.

No i to drugie plemię, które dalej jest w całości - a skoro wygrali, to dostali mniej czasu na pokazanie. Najbardziej ucierpieli chyba Angela, Bradley i Chelsea, co nie wróży im dobrze w przyszłości. A szkoda, Chelsea wydawała się być charakterystyczna? A w obozie udało mi się wyłapać tylko jedno zbliżenie na nią, gdy rollnęła oczami.
Najbardziej na plus Morgan i Kellyn. Morgan w sumie przypomina mi Kasię Cebulę <3 (oglądałem tylko dwa odcinki Wyspy Przetrwania, więc sory jeśli to brzmi jak jakaś herezja :(), w każdym razie ją lubię. Kellyn, chociaż było jej mało, to pewnie zostanie moją faworytką, oby jeszcze wytrzymała kilka odcinków w grze <3.
Co do Chrisa, to nie będę go uwielbiać, bo wiadomo Golden Boy, ale mam takie głupie wrażenie, że powinienem go mocno hejtować, a tak nie jest. On po prostu gra, tak jak wszyscy, to że nie wierzy Domenickowi to nie jest zbrodnia xD.
Domenick - w sumie spoko, że pomimo tego, że noc i ciemno to wyciągnął z jakiegoś drzewa HII, nie ma w tym nic podejrzanego.
Sebastian i Wendell są mi w sumie obojętni. Ten drugi wydał mi się trochę arogancki, więc pewnie nie polubię. Ten pierwszy raczej odpadnie szybko.
O Desiree w sumie nie wiem, co napisać. Jakoś kompletnie nie pamiętam czegokolwiek z nią (poza tą pierwszą konfą, że nie umie w puzzle), ale i tak trzymam kciuki.

I ja nie chcę hejtować, ale na razie ciężko zapowiada się ten sezon xD.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2018, 19:26 przez r&b, łącznie zmieniany 1 raz.

nnn
4th voted out
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:26
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: nnn »

Mi się na razie nawet całkiem podoba początek. Przed sezonem znając upodobania Jeffa stwierdziłem, że wygra Bradley albo Donathan i im kibicuję, więc koniec końców po tych dwóch odcinkach jest całkiem ok :)

Twist z Ghost Island całkiem znośny, znacznie bardziej podoba mi się niż EI, zaskakuje tylko, że wyrzucony na GI ma dodatek w postaci wolnego od rady.

Wiele pisać jednak nie będę, bo mój angielski bardzo kuleje, może coś dopisze jak pojawią się jakieś napisy, bo więcej się niestety domyślałem niż rozumiałem :/
A pro pos... Ma ktoś jakieś info czy Fei Long albo ktoś inny będzie tłumaczył aktualny sezon? Na fanpage'u FLS cisza :/

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S36E01 "Can You Reverse the Curse?"

Post autor: emka »

Premiera w miarę mi się podobała, chociaż podwójny odcinek to dla mnie za długo jednak. Jak zwykle nie pamięta imion uczestników poza tymi którzy odpadi :) no i jeszcze Donathan zapada w pamięć. Nie do końca wiem dlaczego pierwsza osoba odpadła, owszem miała dużo do powiedzenia, ale aż tak, żeby odpaść jako pierwsza? GI mi się całkiem podoba, chociaż wątpię by uczestnicy jakoś super mądrze wykorzystali te przewagi, pierwsza osoba jak widać poległa. No i koleś po ciemku znajdujący HII, nawet nie wiem jak to skomentować :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36: Ghost Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości