S36E05 "A Diamond In The Rough"

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: r&b »

Nie ma co za dużo o odcinku pisać, bo nie było zbyt wiele ciekawych rzeczy. Stephanie zdążyła już nam pokazać na co ją stać, jeśli chodzi o grę (np. przy eliminacji Jacoba), dlatego jej eliminacja trochę rozczarowuje, no i nie będzie już więcej przygód Steph i Jenny :(. Spośród zagrożonych to nikomu nie życzyłem eliminacji, całą trójkę całkiem lubiłem, dlatego liczę, że w następnych odcinkach Michael i Jenna sobie jakoś poradzą, zwłaszcza, że Jennę jako Jennę a nie jako przydupasa Steph dopiero poznajemy. Piątka Naviti ładnie gra, bez szału, no ale co może więcej zrobić xD. W sumie, te wszystkie scenki, jak zmieniają się ich decyzje itd. były całkiem śmieszne. Może niech następnym razem ukryją gdzieś Kellyn, bo jej mina w momencie, gdy Steph na Radzie opowiadała o swoich dzieciach mówiła wszystko.

Co do następnego odcinka, to boję się, że swap jedynie udupi kolejnych Malolo i ponownie umocni więzi pomiędzy Naviti, a wtedy byłoby nudno. I niech na tym Ghost Island będzie coś ciekawszego, coś, co nie polega na zasadzie "masz idola/super idola/dodatkowy głos, twoim zadaniem jest UŻYĆ GO DOBRZE", ale żeby ci ludzie musieli się jakoś postarać, aby to zdobyć. Skoro już mają być twisty, to niech ta gra będzie dzięki nim ciekawsza, a nie jeszcze bardziej przewidywalna.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Jack »

Odpadła Stephanie. Pewnie trochę szkoda dla programu, łzawych historii itd, jednak jakoś jej nie polubiłem i nawet cieszę się z jej eliminacji. Co mnie martwi po tym odcinku to zwiastun kolejnego epizodu :D
Jestem ciekaw jak wyglądały jej relacje z pozostałymi uczestnikami, skoro wszyscy byli skłonni się od niej odwrócić.

Podzielam również zdanie r&b. Na ten moment tę całą wyspę duchów można nazwać raczej niewypałem. Miały tam znajdować się różne przedmioty z poprzednich sezonów, a na razie nie było tam niczego ciekawego...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: ciriefan »

Odcinek dupy nie urwał, ale nie było też źle. Z jednej strony cieszy to, że jednak Wyspa Duchów nie jest przeładowana twistami, ale z drugiej jej motyw jest naprawdę kiepsko wykorzystany i na ten moment ten twist jest dosyć dużym rozczarowaniem.

W Naviti mieliśmy tylko łzawą historyjkę Donathana, pocieszającą go Laurel, a także Chrisa i jego "genialny" socjal. Miło było odpocząć na chwilę od Domenicka.

W Malolo sytuacja pomimo oczywistej sytuacji była dosyć dynamiczna i tak też to pokazali. Pojawił nam się zalążek showmance'u w wykonaniu Jenny i Sebastiana. Zobaczymy, jak im się dalej gra potoczy. Stephanie akurat lubiłem i szkoda, że nie znalazła nic na tej cholernej wyspie duchów.

Moim faworytem na ten moment jest zdecydowanie Michael. Większość castu niestety nie wzbudza sympatii albo jest nijaka :P

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... rvivor-36/

Konfy:
Domenick - 0 (17)
Donathan - 3 (11)
Michael - 4 (11)
Chris - 3 (10)
Kellynn - 1 (10)
Angela - 0 (5)
Bradley - 3 (5)
James - 1 (5)
Jenna - 2 (5)
Wendell - 0 (5)
Libby - 0 (4)
Sebastian - 1 (4)
Desiree - 1 (2)
Laurel - 0 (2)
Chelsea - 0 (1)

Stephanie - 3 (12)

Brendan - 5, Morgan - 6, Jacob - 15, Gonzalez - 2

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: tombak90 »

Iiiijo-iiiijo, poniżej garść przewidywań graniczących z pewnością, jeśli oglądasz to jako pierwszy sezon i chcesz sobie zachować survobłonę, która pęknie z trzaskiem zdziwienia za dwa tygodnie, to lepiej mnie sobie przescrolluj i poczytaj koleżeństwo niżej.

4-5
No ludu maryjny straszliwie przez Niemca doświadczony, czytam Was i nie wierzę, że znalazł się tylko jeden mądry i to jeszcze z niskim forumowo stażem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Czy naprawdę ktoś musi rozchylić Wam małżowiny, wyjąć te nowiutkie aj-słuchaweczki i wywrzeszczeć to do ucha? Przecież Outcast Twist jest tutaj wyczuwalny z odległości trzech mil. Jak wyciągnę swoje spuchnięte i zakurzajkowane łapska przed siebie, to aż mam niemal wrażenie, że miziam erotycznym gestem rude kędziory Pani Deprechy i jestem w stanie wsadzić palce w dziurę w mózgu Burtona, czyli szczęśliwców, których to tłuściutkie tłiścidło przywróciło z martwych za poprzednim razem i zapewne powrócą teraz w retrospekcjach jako kolejne duchy.

Daję 90%, że zobaczymy to gdy tylko żur, jaja i biała kiełbacha z Sokołowa zdążą nam się już strawić, a więc w odcinku siódmym, prawdopodobnie mergowym. Szczęśliwcami będą rzecz jasna Sekciarska Steph oraz Kubuś Fatalista, bo jeszcze nigdy nie mieliśmy sytuacji, żeby w pre-mergu aż tyle #JeffPersonalities padało jak muchy. American Dad Brendan pewnie już się nie załapie i pocałuje outcastową klamkę, bo jak mawia bogatszy o nowe doświadczenia Popek, troje w tangu to już tłok. No ale pewnie jeszcze go sobie zobaczymy jak dzielnie walczy o powrót w tej jakiejś outcast-konkurencji i przesuwa ostatniego pazzls sekundę później niż pierwsza dwójka, ewentualnie dostaje jeden głos mniej na outcast-radzie, wcześniej wygłaszając płomienne przemówienie o tym, że #JuSiutNewerGiwAp, tak żeby miliony amerykańskich rodzin mogły się w nim ponownie rozkochać i zapragnąć zobaczenia go ewentualnie w jakichś kolejnych All Starsach.

Nie wiem, jak to zrobią – może zaczną pod koniec strzelać epizodami z podwójną eliminacją niczym Jachu Piechociński tweetami o świniach, borowikach i polityce agralnej, może wpuszczą do ostatniego epizodu jeszcze więcej motłochu (była szatańska szóstka, to dlaczego nie szczęśliwa siódemka?), a może po prostu Leśne Skrzaty Jeffa Probsta ponownie skorzystają z pomocy tego samego mistrza piromanii, którego zaprosili na finał Survivor HaHaHa żeby ukradkiem przetrenował Bena w rozpalaniu ogniska trokami od wojskowych kaleson, skutkiem czego w obozie dojdzie do przypadkowego pożaru, kilku editowym duchom typu Jakaśtam Chelsea spalą się mordy do łysej kości i będziemy mieli ze dwa medicale.

Grunt, że jakoś zrobią. Doncz ajderestimejt Dzefs pałer, bo zginiesz podle, człowiecze marny. Dla zasady zostawię sobie oczywiście jakieś 10% na to, że się mylę i zbierają raczej ekipę na Pre-Merge-Second-Chance w kolejnych All Starsach, żeby mogli sobie wrócić wszyscy razem trzymając się za rączki razem z tą kędzierzawą baranicą z HaHaHa. Ewentualnie, że Jeff wszedł w końcu po dwudziestu latach na jakieś forum, zachłysnął się browarkiem ze szczerego szoku, że fani z IQ powyżej rozgwiazdy opracowali coś takiego jak analiza editu i postanowił nam wszystkim trochę namajtać pod czółkiem, no ale nie sądzę, bo motyw Outcast przy Duchowisku pasowałby tym razem jak talala.

No, jedziemy chociaż na moment do plemion, bo się za bardzo rozgadałem i kto to potem będzie czytał.

MALOLOLOLO
Przyznam, że dopóki nie upewniłem sam siebie co do tego twistu zmartwychwstańców, to morda mi kilka razy klapnęła. Aż prosiło się, żeby Bradley dostał po kabanosie, bo kreują go na takiego trochę villaina z filmów familijnych, który snuje peany o własnej wielkości, a wszystko po to, żeby tym zabawniej oglądało się później jak zostaje pokonany przez dobrych bohaterów, ślizga się na jakichś kulkach, pękają mu gacie, oblewa go jakaś cuchnąca ciecz, palą mu się włosy, gonią go psy, a na końcu dwóch mamroczących z teksańskim akcentem policjantów zakuwa go w kajdany. Jeff doszedł jednak widocznie do wniosku, że morał tej historii wybrzmi jeszcze dosadniej jeśli Bradley zostanie trochę dłużej i dostanie w pizdę gdzieś w early-jury z jeszcze większym hukiem. Ale już tak nawiasem mówiąc, nawet tutaj widać, jakie to jest kurewsko-maciowo ustawione – jeśli ta trąba rzeczywiście byłaby takim fanem, jak się przedstawia, to w życiu nie wygłaszałby do kamery takich samopochwalnych pierdów, że o-ooo Boston Rob, o-ooo Kim Spradlin, tak jak to robił w czwartej rundzie, bo każdy fan wie, jak łatwo można się potem w oczach publiki zbłaźnić w razie niepowodzenia.

Sekciarska Steph jest już tak bardzo sekciarska, że niemal czuję jak z monitora dobiega mnie woń jakichś egzotycznych wiśniowych kadzideł sprzedawanych pod Tesco za 19,99, a w uszach dzwonią mi jakieś hinduskie pieśni ludowe opowiadające jak Wisznu pod postacią kozła grzmocił w anus Durgę pod postacią morświna, tuż przed tym jak odgryzł jej łeb i poćwiartował, czy co oni tam lubili w tych mitologiach robić, i tak powstały na przykład pory roku. Mam wrażenie, że ta kobieta paradoksalnie jest kompletnie bez duszy, tylko jest sobie jakimś dziwnym dżefowym tworem, który nasz gospodarz narysował na kartce papieru, pokolorował, wyciął, postawił na nogi, dał pstryczka w dupsko i tak sobie jakoś chodzi – koślawo, bo koślawo, ale zawsze. Zauważcie, że ona właściwie nie ma jakichś takich normalnych scenek, tylko w każdej, no dosłownie kurwa jego mać w każdej wypowiedzi gada dokładnie to, co chce nam przekazać Jeff w nowym, widocznym od paru sezonów sekciarsko-kołczingowym duchu programu – że mom, że kids, że proud of cośtamcośtam, że #JuKenEcziwŁodewerJuŁont i tak dalej. I właśnie dlatego, na ten moment obstawiam u Sekciarskiej Steph edit zwycięzcy.

Dla zmyłki, Duchowisko nie przyniosło naszej bohaterce niczego sensownego, ale tutaj wspomnę tylko, że prawie osmarkałem sobie klawkę w momencie, gdy ruchem a'la wczesna Grażyna, Sekciarska Steph próbowała rozwalić tę jakąś urenkę. Gdyby na jej miejscu była na przykład Jakaśtam Chelsea, to obstawiałbym, że pokaleczy sobie paluchy tymi odłamkami, a Leśne Skrzaty Jeffa Probsta, odpowiadając na wzmożoną w związku z tym, co mówiliśmy wcześniej, potrzebę medicali, wykorzystają okazję, zajdą ją z obu stron i zaczną jej je jeszcze wciskać do oczu :evil:

Potwierdza się, że Jeff chce się w tym sezonie uśmiechnąć do młodzików i Michael będzie ważny. W tamtym odcinku zasunął na Radzie ładnym blefem z tymi dżejmsowymi podkładkami pod zupę, a tym razem puścił nawet płaksę do kamery, co w tym programie jest, można powiedzieć, największym omenem sukcesu – brawo, teraz możesz śmiało przełazić sobie pod drabiną i kopnąć w dupę czarnego kota, żeby biegł jeszcze szybciej. Zanim zorientowałem się, co się w tym odcinku tak naprawdę odjaniepawla, byłem za to przekonany, że do Hadesu odeślą Jennę Tak Bardzo Nie Jameson. No aż się prosiło – jako jedyna z sojuszu nie była editowo ważna, producenci raczej nie mają pomysłu na jej postać, a co najważniejsze, podpadła dżefowemu sekciarskiemu wzorcowi człowieczeństwa, bo w momencie, gdy tamci chlipali sobie w konfach i wciskali nam kołczingowe bzdetki, ona jarała się jak bardzo potrafi być "bitchy" i zaczęła flirtować z Nietypowym Sebą. Aż się prosiło, żeby Bóg Burnett spuścił jej na łeb karnego pioruna za takie bezeceńskie i niewrażliwe podejście do tematu.

Kellyn schowali w tym odcinku w jakiejś dziupli między robalami, truchłami wiewiórek i puszkami po piwie wrzucanymi tam przez nieekologicznych przechodniów, z czego jestem bardzo kontent, bo wkurwiła mnie do białości w poprzednim epizodzie. Nie no zajebiście, masz się czym chwalić, najlepiej wszyscy się porozwodźmy, zróbmy w trąbę małżonków, a potem lećmy razem z Jeffem medytować na łąkach i czytać "Małego Księcia" w poszukiwaniu sensu życia. Sekciarska Steph w tym odcinku kolejna mądra. Brawo CBS, niedługo rozwód stanie się największym synonimem życiowego sukcesu, zaraz za przebiegnięciem półmaratonu i wirtualną adopcją jakiejś sierotki z Ugandy.

Zainteresowała mnie za to Piaskogłowa Murzynka którą zauważyłem na dobrą sprawę po raz pierwszy, mimo, że wcześniej specjalnie odpierdoliła breakdanca w piaskownicy, żeby zwrócić na siebie naszą uwagę. A tu nie dosyć, że wpadła dzisiaj na słuszny pomysł pozbycia się Sekciarskiej, to jeszcze poleciała ze starym, dobrym villain move i przetrzepała jej chabety w torbie. Ma się jednak tę wprawę – pewnie w okresie swojej bezdomności nie raz odwalała z ekipą takie akcje z przechodniami na dworcu, pałaszując im w walizce, podczas gdy Cuchnący Kaz zagadywał w tym czasie ofiarę, a Kulawa Kate i Czerwononosy Ron inscenizowali obok kłótnię dla odwrócenia uwagi tłumu.

NAVITI
Po raz kolejny jebać Naviti, bo przez dwa odcinki na dobrą sprawę niewiele tam zobaczyliśmy. Clue programu była rzecz jasna sekciarska historyjka Neurotycznego Dziecięcia, która ewoluowała w jeszcze bardziej sekciarskie dialogi ze Strąkogłową Murzynką i Chrisem. Ta pierwsza po marnym początku zbiera teraz dość niespodziewanie editowe akcje, bo najpierw dogadała się z jedną #JeffPersonality pod postacią Domenicka, a teraz z drugą. Może to właśnie ona jest tam tak naprawdę największą fanką i wyczuła pismo nosem z kim warto się zsojuszyć, żeby rykoszetem zgarnąć trochę protekcji Leśnych Skrzatów. W każdym razie brawo, ajm impresd, tylko idź chociaż trochę przemyć te kudły w wodzie, bo wyglądają już prawie tak, że można by z nich spuścić ze dwie butle Kujawskiego. Co do Chrisa, to dalej obstawiam, że jego główną rolą w programie będzie otrzymanie ciosu tulipanem w ryj od Domenicka, no ale z każdym odcinkiem przesuwam swoje założenie kiedy to nastąpi dalej w głąb sezonu, bo jednak trochę za dużo w nim sekciarstwa i pięknych historyi, żeby Jeff miał go tak szybko odprawić z kwitkiem.

Żołnierzyca wojuje sobie gdzieś hen na froncie i ostały się po niej jeno listy pisane krwią z pola walki w Bratysławie. Sprzedawczyk też totalnie w krzakach. James również w krzakach, co akurat trochę mnie dziwi po naprawdę ładnej trzeciej rundzie, no ale widocznie Skrzaty stwierdziły, że pozwoliły mu już na tyle naszałapucić, że Azjaci po ostatnich rozczarowaniach i tak będą już trochę mniej wkurwieni na Survivor. W krzakach jest też niestety Śliczna Libby, o którą trochę dzisiaj zadrżałem w momencie, gdy pokonywała ten IC-kowy mostek ze sprawnością Kaczora Donalda na kacu i obstawiałem, że jeśli Naviti pójdą dzisiaj na Radę, to będę bardzo jęczał.

Wspomnę jeszcze tylko, że ta ostatnia jest pięć razy bardziej rozkoszna od Gonzalez i spierdalam swoim zawrotnym tępem sześćdziesiątka w dwadzieścia sekund z kolką, zanim Kobra trafi mnie cegłówką, elo elo, niech wam tam na Święta ćwierkają zajączki i kurczaczki :P :P :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Kobra »

Na moje to starają się zbudować postaci na ewentualny sequel Second Chance i tylko dlatego osoby wyeliminowane mają tak wielki hajp. Z drugiej to całe "hope" na piasku jest tak samo złowieszcze jak komentarz Dżefa, że to "chyba nie jest koniec", gdy nie mógł zgasić pochodni w Pearl Island.
Jeśli jednak coś takiego miałoby nastąpić to tylko w najbliższym odcinku - 3 grupy po 5 osób plus 5 Outcastów.

Generalnie jestem w szoku, że Nowa Franczeska zaczyna być zauważana i mam nadzieję, że zacznie nieco łobuzować, ale generalnie wolę Oryginalną Franczeskę i Małą Franczeskę.
Wspomnę jeszcze tylko, że ta ostatnia jest pięć razy bardziej rozkoszna od Gonzalez i spierdalam swoim zawrotnym tępem sześćdziesiątka w dwadzieścia sekund z kolką, zanim Kobra trafi mnie cegłówką, elo elo, niech wam tam na Święta ćwierkają zajączki i kurczaczki :P :P :P
Idą święta, daruję ci. Wesołych

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: tombak90 »

Jeśli jednak coś takiego miałoby nastąpić to tylko w najbliższym odcinku - 3 grupy po 5 osób plus 5 Outcastów.
Ale Jeff naprawdę nie leci sobie w janka, panie kolego :lol: Jeśli będzie chciał zrobić Outcast Twist, to zwyczajnie go zrobi i będą go jebały numerki, zobowiązania, Koran, Dekalog, polityka cookies i prawa człowieka. Jak mu się coś nie zgodzi w składzie ekip, to najwyżej wyśle Domka i Donka na Duchowisko, przy okazji jeszcze immunitet zarobią.

Ja naprawdę bardzo chciałbym się w tym mylić, bo Kubusia Fatalisty nie lubię, a Sekciarskiej Steph nie trawię, no ale jeśli nie będzie w tym sezonie Outcast, to bez kitu zacznę się zastanawiać, czy Ziemia nie jest płaska, Bolek rzeczywiście nie wiedział co podpisuje, a Ewa Minge faktycznie nie zawdzięcza wyglądu dobrym genom.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Kobra »

Ale Jeff naprawdę nie leci sobie w janka, panie kolego :lol: Jeśli będzie chciał zrobić Outcast Twist, to zwyczajnie go zrobi i będą go jebały numerki,
Dobra, nie kłócę się. Wszakże najlepiej z nas wszystkich znasz Jeffa i skoro ci wyjawił, że tak będzie to będzie. Na drugi raz nie zapomnij tej wiedzy tajemnej oznaczyć jako spoilera.
Ja naprawdę bardzo chciałbym się w tym mylić,
Mylisz się, a więc wszystko jest okej, ya?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: tombak90 »

Oho, patrzcie jak się naindyczył :lol: Dałem Ci specjalnie wielkimi krowami ijojkę na górze posta, jak coś się komuś dalej nie widzi, to proszę bardzo sobie pomijać i nie zawracać mi głowy.
A z tym myleniem, to bym tak za bardzo z fantów nie wyskakiwał :evil:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Davos »

Odcinek dość przewidywalny i trochę męczący z powodu tych wszystkich ckliwych konf, które ostatnio są prezentowane w ilościach hurtowych. Dopiero co ostatnio Kellyn sobie popłakała do kamery, jaką to trudną drogę musiała przejść, żeby "odnaleźć siebie" i aż się z tego powodu rozwiodła i zmieniła studia, a tu już Stephanie w płacz, bo gra dla dzieci i będzie jej przykro żegnać się z grą na tak wczesnym etapie, Donathan płakał za rodziną i chorą babcią, a Michael to już kurde nawet nie pamiętam za czym, ale też ronił obficie łzy podczas konfy… Kurde, ja wszystko rozumiem, tęsknota, problemy rodzinne itd., no ale kurde czy tam już nie ma nikogo, kto nie sprzeda w którymś odcinku łzawej historii i po prostu zgłosił się do Survivor, żeby wygrać milion i być najlepszym i nie robi tego dla dzieci/matki/babci/psa/chomika? No ludzie...
Ja dla odmiany nie będę płakać i to nawet mimo tego, że Steph miała jakiś tam potencjał na ciekawego gracza, a odpadła dość szybko. Przynajmniej nie będzie trzeba słuchać więcej o jej poświęceniu dla dzieci.
Cała akcja od przegrania immunitetu do rady też nudna, bo piątka Naviti dalej trzyma się mocno i nikt ani nie myślał, żeby zrobić przeskok więc wiadomo było, że poleci albo Steph, albo Michael, bo Jenny tam nikt nie uważa za zagrożenie. A że Michael mógł być jeszcze przydatny w zadaniach to wybór mógł być tylko jeden.

A w drugim plemieniu jeszcze większe nudy, bo dalej wszystko kręci się wokół konfliktu Domenicka i Chrisa. Choć ten drugi zagrał dobrze socjalem, zbliżając się do Donathana, bo w razie przegrania immunitetu, ta relacja mogłaby mu uratować cztery litery. Ale czy tak by było, już się nie dowiem, bo w kolejnym odcinku drugie przemieszanie. I nawet się z tego cieszę, bo przynajmniej zabetonowana piątka Naviti zostanie najpewniej rozbita i może powstaną jakieś ciekawsze układy.


Ghost Island to jak na razie niewypał. Już kolejna osoba nie zgarnęła żadnej adwentydż więc nic się tam nie dzieje. Trochę taka druga Exile Island, tylko bardziej upośledzona, jak to ktoś wyżej pięknie ujął :D Ale w sumie może to i nawet lepiej, bo immunitety i różne przewagi wyskakujące stamtąd co odcinek też byłyby słabym rozwiązaniem...
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Saw »

Odcinek nudny i nieciekawy.
W Manolo nic się nie działo. Sporo było Donathana i jego historii, co niezbyt mi się podoba, bo zdecydowanie bardziej wolałbym usłyszeć inne osoby, a nie ulubieńca Jeffa. Wiadomo że nasz drogi prowadzący ma mokro w majtkach na myśl o nerdach. A poza tym był jeszcze Chris, który próbował naprawić swój socjal. Ale ogólnie to plemię to tylko wątek Chris vs Domenick. Aż dziwne że ten drugi nie dostał żadnej wypowiedzi w tym odcinku.
W Naviti zagrożeni byli Michael, Jenna i Stephanie. Ostatecznie padło na tą ostatnią. Trochę może to dziwić ze względu na jej dobry edit. Ale Michael był potrzebny w zadanich, a Jenna jest mniejszym zagrożeniem strategicznym. Więc wybór sojuszu wiekszościowego logiczny. Fajnie że każdy w tym sojuszu ma swoje zdanie i nie ma tylko jednej czy dwóch osób ustalających plan. Stephanie trochę mi szkoda, bo nawet ją polubiłem. Dopóki nie doszło do przemieszania to grała całkiem dobrze i miała mocną pozycję. Ale później wszystko się popsuło. Trochę męczyły mnie te jej konfy o rodzinie i płacze. Chyba ostatecznie dobrze, że to ona z zagrożonej trójki odpadła. Michael to mój absolutny faworyt, a Jennę jakoś bardziej polubiłem. Ogólnie muszę przyznać że Survivor od kilku sezonów zaczyna przypominać taką sektę o której wiele razy wspomina Tombak. Dawniej nie było tylu motywujących wstawek i jakiś opowieści o rodzinie. No fajnie że poznajemy ich jako ludzi, a nie tylko jako graczy. Ale robione jest to w złym i męczącym stylu. Szczerze odechciewa się słuchać tych wszystkich łzawych historii. Co sezon mamy to samo tylko ludzie się zmieniają.
No i co najbardziej mnie zażenowało w tym odcinku to wyspa duchów. Serio oni muszą po kolei zbijać te urny? Jakoś na początku nie zwracałem na to uwagi. A teraz to aż jestem w szoku, jakie tam ustawki robią. Przecież produkcja ma takie pole manewru do manipulacji, że masakra. Idzie faworyt produkcji to dają przewagę czy wskazówkę. Idzie jakiś plebs to nie ma nic. Jakimś dziwnym trafem fanty przypadły Domenickowi i Jackobowi. Jest tam jeszcze ktoś kto wierzy w uczciwość programu. S35 pokazał, że nie ma tam zadnych zasad i produkcja robi co się im podoba.

Oby przemieszanie podkręciło trochę emocji, bo zaczyna wiać nudą. Faworyci niezmiennie to Michael, Libby, James i Jenna.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Davos »

Saw, nie chcę Cię zniechęcać, ale to niestety nie jest przyjemny sezon do oglądania. Miał oczywiście kilka fajnych momentów, ale jako całość niestety wypada tragicznie, a cast i edit mają w tym spory udział, o czym jeszcze się przekonasz w kolejnych odcinkach... Ale na pocieszenie mogę dodać, że w końcówce sezonu wydarzyła się jedna bardzo ciekawa rzecz więc choćby ze względu na to warto dokończyć sezon.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S36E05 "A Diamond In The Rough"

Post autor: Saw »

Davos pisze:
29 mar 2020, 00:21
Saw, nie chcę Cię zniechęcać, ale to niestety nie jest przyjemny sezon do oglądania. Miał oczywiście kilka fajnych momentów, ale jako całość niestety wypada tragicznie, a cast i edit mają w tym spory udział, o czym jeszcze się przekonasz w kolejnych odcinkach... Ale na pocieszenie mogę dodać, że w końcówce sezonu wydarzyła się jedna bardzo ciekawa rzecz więc choćby ze względu na to warto dokończyć sezon.
Ogólnie na razie ogląda mi się go całkiem dobrze. Jedynie irytują mnie te manipulacje na Wyspie Duchów i edit. Ale domyślam się że za chwilę wszystko siądzie. Ale jak każdy słabszy poprzedni sezon dokończę go i wyciągnę z niego jakieś pozytywy. Jeśli moim faworytom uda się dotrzeć daleko to może nie będzie tak źle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36: Ghost Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości